دیدارهای اردوغان در حاشیه نشست سازمان ملل در نیویورک

04/07/1398 05:02 ب.ظ

رئیس‌ جمهور ترکیه در حاشیه هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک با مقامات بلندپایه و هیئت های کشورهای مختلف دیدار و گفتگو کرد.

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در حاشیه هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک با 6 رئیس جمهور٬ 10 نخست‌وزیر و هیئت هایی از کشورهای مختلف دیدار و گفتگو کرد.

اردوغان در نخستین روز در نیویورک با سناتور لیندسی گراهام دیدار کرده و در نشست میزگرد موسسه شرق و غرب شرکت کرد.

از دیگر سو اردوغان با دونالد ترامپ همتای آمریکایی خود به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد. همچنین وی با نمایندگان جامعه مسلمانان در ضیافت شام دیدار کرد. رئیس‌جمهور ترکیه در روز دوم نمایندگان تشکل‌های یهودی آمریکا را به حضور پذیرفت. سپس در ضیافت سالانه شام بنیاد ترکن (TÜRKEN) در هتل ماندارین شرکت کرد.

اردوغان با چارلز میشل نخست‌وزیر بلژیک و ژلکو کومشیچ رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین نیز ملاقت کرد. اردوغان همچنین ضمن شرکت در اجلاس اقلیم سازمان ملل٬ با عمران خان، نخست‌وزیر پاکستان و آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان دیدار و گفتگو کرد. headtopics.com

در سومین روز رئیس جمهور ترکیه در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی کرد. سپس با ادی راما نخست‌وزیر آلبانی٬ آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل٬ شیخ تمیم بن حامد الثانی امیر قطر و بوریس جانسن٬ وزیر امور خارجه انگلستان دیدار کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دیدار های اردوغان در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل

دیدارهای وزیر خارجه ترکیه در نیویورکوزیر امور خارجه ترکیه با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و معاون نخست وزیر و وزیر خارجه نامیبیا در نیویورک دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

دیدار روحانی با نخست وزیر اسپانیا در حاشیه اجلاس سازمان مجمع عمومی سازمان مللرئیس‌جمهور در حاشیه هفتاد و چهارمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک با پدرو سانچز نخست وزیر اسپانیا دیدار و گفت‌وگو کرد.

اردوغان: 8 نفر به طور خفیف در زلزله استانبول مصدوم شدنداردوغان: 8 نفر به طور خفیف در زلزله استانبول مصدوم شدند اردوغان: به رغم زمین_لرزه نسبتا شدیدی که اتفاق افتاد، اطلاعی غیر از خسارات کوچک که باعث ناراحتی شود، دریافت نکردیم.

جانسون در دیدار با روحانی: نگران اقدامات تنش‌زای ایران در منطقه هستیمنخست وزیر انگلستان در دیدار با حسن روحانی، از رئيس جمهوری ایران دعوت کرد برای گفتگوی بیشتر در خصوص موضوعات مختلف به لندن سفر کند. فاز این دولت مردا چیه فقط ، هر روز همو جر میدن ، بعدشم با لبخند جلوی هم گل میگن و گل میشنوفن☺☺☺ خاک بر سر ذلیل ترسوت چجوری نشسته احمق جلو این حیون به تمام معنا که دستش ب خون هزاران نفر اغشتس این توله سگ جلوی ننه اش هم اینطوری می شینه بیاد ایران دهنشو آسفالت کنیم ... چقدر پررو انگل ستانی

اخذ رشوه‌هایی بهت آور در قوه قضائیه/ متهمان در بازداشترئیس قوه قضاییه مبارزه قاطع با فساد را دستور کار اصلی قوه قضائیه دانست و گفت: در مبارزه با فساد، هیچ خط قرمزی نداریم، در خود قوه قضائیه با مواردی مواجه و متوجه شدیم رشوه‌هایی اخذ شده است که بهت آور است؛ از آپارتمان‌های ششصدمتری گرفته تا ویلاهای چهارهزارمتری در شمال که در نوع خود کم نظیر است. البته متهمان بازداشت و اموال نامشروع آنها ضبط شده است. انتظار هدایا و رشوه های بزرگتری داشته بیچاره ، حالش گرفته شده که چرا رشوه ها کم هستند؟! البته اینها هم بطور شفاف اعلام نمیشه چون از این جیب به اون جیبه و یا حداکثر دزد به دزد میزنه