جریمه 86 میلیون دلاری بانک کره ای به خاطر مراودات مالی با ایران- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جریمه ۸۶ میلیون دلاری بانک کره ای به خاطر مراودات مالی با ایران این پرونده به اتهام کنت زانگ، یک شهروند آمریکایی و از مشتریان بانک صنعت کره در ۲۰۱۱ برمی‌گردد وی تحریم‌های_ایران را با انتقال پول به موسساتی که تحت کنترل این کشور بودند نقض کرد

به نقل از رویترز، بانک صنعت کره، بزرگترین بانک کره جنوبی 86 میلیون دلار برای تسویه جریمه‌ای که آمریکا و نیویورک به خاطر انتقال غیرقانونی بیش از یک میلیارد دلار به ایران در نقض تحریم های آمریکا برای آن تعیین کرده اند، می پردازد.

بانک‌صنعت کره که مقر آن در سئول است مسئولیت این عمل را قبول کرده است. این بانک متهم است نظامی مناسب برای نظارت بر اقدامات ضد پولشویی در شعبه نیویورک خود از 2011 تا حداقل 2014 نداشته است. بانک هایی که در آمریکا فعالیت می کنند باید مطمئن شوند راه کارهای نظارتی مناسب برای جلوگیری از سوء استفاده از سیستم بانکی توسط نهاد های تحریم شده را داشته باشند تا جلوی تروریسم مالی گرفته شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تحت کنترل این کشور منظور کدام کشور است؟ وقتی متنی را ترجمه می کنید یکبار آنرا بازخوانی کنید

به این میگن قدرت نرم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا و تلاش یونیسف برای اختصاص ۹۰ میلیون دلار به کودکان خاورمیانهبر اساس بیانیه یونیسف بیش از ۲۵ میلیون کودک در خاورمیانه و شمال آفریقا بشدت نیازمند کمک هستند، و شمار قابل توجهی از آنها نیز کودکان پناهنده و آواره محسوب می‌شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیزل‌گیت؛ فولکس واگن ۶۲۰ میلیون یورو به مشتریان آلمانی پرداخت ‌می‌کندبراساس توافق میان این شرکت با مشتریان «متضرر»، هر یک از خریداران شاکی براساس مدل و سال خودرو از ۱۳۵۰ تا ۶۲۵۰ یورو ضرر و زیان دریافت خواهند کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افغانستان: شمار مبتلایان به کرونا به 993 نفر رسیدوزیر بهداشت افغانستان اعلام کرد شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 993 نفر رسیده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چه‌طور از نظر قانونی همسایه‌مان که مشکوک به کروناست را وادار به مراعات کنیم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نامه بهروز بنیادی به سعید نمکی وزیر بهداشت🔻نامه بهروز بنیادی، نماینده مجلس، به وزیر بهداشت:جهان آینده در خطر بیوتروریسم و بیماری‌های نوپدید قرار دارد/جایگاه CDC کشور به یک سازمان مستقل ارتقا یابد این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

اعتراض به قرنطینه در آمریکا؛ انتقاد ترامپ از «زیاده روی» فرماندارهااندرو کوئومو، فرماندار ایالت نیویورک روز شنبه به طور تلویحی از دونالد ترامپ به دلیل «سیاسی کردن» موضوع اجرای قرنطینه در آمریکا انتقاد کرد. تو آمریکا اتاق فکر دارن و رئیس جمهور همه کاره نیست، بنظرم این اداهای ترامپ هم یجور سياسته، این داره نقش مرد دیوانه رو بازی میکنه تا یه عده فکر کنن که احمقه، ولی از جایی که فکرشو نمیکنن، ضربه میزنه (البته اتاق فکر بازی رو طرح میکنه)
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »