توصیه‌هایی برای آخرین روزهای ماه شعبان/ از "استغفار و رفع حق‌الناس" غافل نباشیم- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

توصیه‌هایی برای آخرین روزهای ماه شعبان/ از 'استغفار و رفع حق‌الناس' غافل نباشیم

تسنیم

وی افزود: خطبۀ پیامبر اکرم دربارۀ فضیلت و اهمیت ماه مبارک رمضان هم در همین روزهای پایانی ماه مبارک شعبان بیان شده و این نشان می‌دهد که این ایام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و یک فرصت مناسب برای آماده‌سازی هرچه بهتر برای ورود به ماه مهمانی پروردگار است. همچنانکه که اگر برای ورود به هر موقعیتی آمادگی لازم را نداشته باشیم، نمی‌توانیم به خوبی از آن موقعیت بهره ببریم.استغفار و طلب مغفرت

این استاد حوزه خاطرنشان کرد: ایام آخر ماه شعبان بهترین فرصت برای این تقویت صورت گیرد؛ اما به چه صورت؟ امیر‏المؤمنین علیه‌‏السلام می‌فرماید توبه دو بال دارد؛ پشیمانی از گذشته و تعهد نسبت به آینده. باید از گذشته و عملکرد گذشته خود پشیمان باشیم و اینگونه به محضر پروردگار عرضه بداریم که خدایا! من از کردۀ خود پشیمانم و به عمل خود افتخار نمی‌کنم، من نمی‌خواهم به سمت گناه بروم؛ تو کمکم کن.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چه‌طور از نظر قانونی همسایه‌مان که مشکوک به کروناست را وادار به مراعات کنیم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

داروی کرونا تا ۳ ماه آینده به بازار می آیدتهران - ایرنا - عضو کمیته کشوری مبارزه با بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: داروی «رم دسیویر» (Remdesivir) که در گذشته برای درمان ابولا تولید شده بود، مراحل نهایی کارآزمایی بالینی را برای درمان کرونا طی می‌کند و احتمالا تا سه ماه آینده به عنوان داروی درمان کووید ۱۹ به بازار دنیا معرفی می شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

نکات آموزشی پیشگیری از کرونا در هنگام استفاده از عابربانک🎥 نکات آموزشی پیشگیری از کرونا در هنگام استفاده از عابربانک
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بیش از 750 شهروند دیگر ترکیه از کشورهای اروپایی بازگردانده شدندهفتصد و پنجاه و یک نفر از شهروندان ترکیه از اسپانیا، آلمان، انگلستان و ایرلند به کشور بازگردانده شده و تحت قرنطینه قرار گرفتند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض به قرنطینه در آمریکا؛ انتقاد ترامپ از «زیاده روی» فرماندارهااندرو کوئومو، فرماندار ایالت نیویورک روز شنبه به طور تلویحی از دونالد ترامپ به دلیل «سیاسی کردن» موضوع اجرای قرنطینه در آمریکا انتقاد کرد. تو آمریکا اتاق فکر دارن و رئیس جمهور همه کاره نیست، بنظرم این اداهای ترامپ هم یجور سياسته، این داره نقش مرد دیوانه رو بازی میکنه تا یه عده فکر کنن که احمقه، ولی از جایی که فکرشو نمیکنن، ضربه میزنه (البته اتاق فکر بازی رو طرح میکنه)
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تفریغ بودجه ۱۳۹۷؛ بیش از ۱۴ هزار میلیارد تومان خسارت به منابع طبیعی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »