توافق عادی‌سازی روابط میان تل‌آویو و ابوظبی 15 سپتامبر امضا می‌شود- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تاریخ امضای توافق عادی‌سازی میان تل‌آویو و ابوظبی مقامات کاخ سفید خبر دادند که عادی‌سازی کامل روابط رژیم صهیونیستی و امارات در تاریخ ۱۵ سپتامبر ( ۲۵ شهریورماه) به امضا خواهد رسید التطبيع_خيانة

به نقل از آی‎24، مقامات کاخ سفید سه‌شنبه شب خبر دادند که عادی سازی کامل روابط رژیم صهیونیستی و امارات در تاریخ 15 سپتامبر به امضا خواهد رسید.

بر اساس این گزارش، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در تاریخ ذکر شده در کاخ سفید میزبان طرفین خواهد بود. گفته می‌شود که این توافقنامه با حضور هیات اسرائیلی به ریاست بنیامین نتانیاهو و مسئولان بلندپایه امارات از جمله عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر امور خارجه و برادر محمد بن زاید ولی‌عهد ابوظبی امضا خواهد شد.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا چندی پیش در یک پیام توییتری از عادسازی کامل روابط رژیم صهیونیستی و امارات متحده عربی خبر داد و آن را یک «توافق تاریخی» توصیف کرد. این توافقنامه در حالی به امضای طرفین خواهد رسیدکه گروه‌های مقاومت بارها عنوان کردند عادی‌سازی روابط به معنای کرنش و تسلیم شدن و به‌منزله خنجری زهرآلود به پهلوی امت اسلامی و تاریخ این امت است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش 'اتحادیه ضد عادی‌سازی روابط با اسرائیل' به توافق میان تل‌آویو و ابوظبی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شبکه اسرائیلی: تل‌آویو و ابوظبی 22 سپتامبر توافق عادی‌سازی روابط امضا می‌کنندیک شبکه تلویزیونی اسرائیل مدعی شد که توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با امارات در 22 سپتامبر طی مراسمی در کاخ سفید به امضا خواهد رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: راهی جز تقویت روابط دوستانه ایران و ترکیه وجود ندارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پادشاه عربستان روابط حسنه با اسرائیل را به تشکیل کشور فلسطینی موکول کرد - BBC News فارسیپادشاه عربستان به دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفته است که اگر کشور مستقل فلسطینی تاسیس نشود، روابط کشورش با اسرائیل طبیعی نخواهد شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مقام اماراتی: جنگ علیه غزه تاثیری بر روابط ابوظبی و تل‌آویو نخواهد گذاشترئیس کمیته دفاع و روابط خارجی امارات متحده عربی گفت هر گونه جنگی در غزه تاثیری بر صلح ما با اسرائیل نخواهد گذاشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: ایران و ترکیه درباره توافق خیانت‌بار امارات تصمیم واحدی اتخاذ کنندتهران-ایرنا- رئیس جمهوری گفت: توافق خیانت‌بار امارات با رژیم صهیونستی تهدیدی برای امنیت منطقه و لطمه به جهان اسلام و آرمان فلسطین است و از آنجا که ایران و ترکیه در بسیاری از مسایل جهان اسلام هم نظر و هم رأی هستند می‌بایست در این خصوص تصمیم واحدی را اتخاذ کرده و نسبت به مسایل امت اسلام همکاری نزدیکی داشته باشند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »