واکنش 'اتحادیه ضد عادی‌سازی روابط با اسرائیل' به توافق میان تل‌آویو و ابوظبی

18/06/1399 10:48:00 ق.ظ

واکنش "اتحادیه ضد عادی‌سازی روابط با اسرائیل" به توافق میان تل‌آویو و ابوظبی اتحادیه ضد عادی‌سازی روابط امارات با اسرائیل ضمن محکوم کردن توافق میان تل‌آویو و ابوظبی تاکید کرد که این اقدام نزد مردم فاقد اعتبار است. 08.09.

واکنش "اتحادیه ضد عادی‌سازی روابط با اسرائیل" به توافق میان تل‌آویو و ابوظبی اتحادیه ضد عادی‌سازی روابط امارات با اسرائیل ضمن محکوم کردن توافق میان تل‌آویو و ابوظبی تاکید کرد که این اقدام نزد مردم فاقد اعتبار است.

08.09.2020 ابوظبی/خبرگزاری آناتولی اتحادیه ضد عادی‌سازی روابط امارات با اسرائیل در شبکه اجتماعی گزارشی در مورد واکنش مردم حوزه خلیج با این اقدام ابوظبی اعلام کرد: توافق عادی‌سازی روابط کشورهای عربی با اسرائیل به دلیل مخالفت مردم"بی ارزش" است.

سعید الطنيجی، از فعال مدنی امارات متحده عربی، ارزش تاریخی فلسطین نزد مسلمانان را بایادآوری سخنانی از عبدالحمید دوم تاکید کرد:"رسانه‌ها از عادی‌سازی روابط با عنوان"توافق صلح" یاد می‌کنند اما باید همه به خوبی بدانند که مردم فلسطین و جهان عرب تحت هیچ شرایطی از رسالت خود نخواهند گذشت". headtopics.com

الطنيجی تاکید کرد:"ما یقین داریم که مقاومت مردم در برابر توافق عادی‌سازی روابط ادامه خواهد یافت. هنر و ادبیات نیز از روش‌های واکنش و انتقاد است".

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

سومین شب ناآرامی‌ها در لایپزیگ در واکنش به بحران مسکن | DW | 06.09.2020شهر لایپزیگ برای سومین شب پیاپی شاهد ناآرامی‌های شدید و درگیری میان معترضان بحران مسکن و نیروهای پلیس بود. معترضان سنگ و مواد آتش‌زا به سمت ماموران پرتاب کردند و مجوز یک تظاهرات اعتراضی به دلیل اعمال خشونت لغو شد.

واکنش فکری به سرمربیگری استقلال: کسی که این ریسک را می‌کند یا عاشق است یا دیوانهسرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران به شایعه سرمربیگری موقت در تیم استقلال تهران واکنش نشان داد.

واکنش ترکیه به پروپاگاندای گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک در کتاب‌های درسی فرانسهسخنگوی وزارت امور خارجه ترکیه پروپاگاندای گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک در کتاب‌های درسی فرانسه را ارائه تحریف شده از تعصبات ایدئولوژیک و منافع سیاسی در کتاب‌های درسی و خطر جدی برای نسل‌های آینده خواند. - خبرگزاری آناتولی

واکنش دبیر ستاد مرکزی اربعین به آمادگی عراق برای پذیرش زوار اربعینایلنا: دبیر ستاد مرکزی اربعین درباره آمادگی عراق برای پذیرش زوار اربعین گفت: هنوز این خبر به صورت رسمی به ما اعلام نشده است و نمی‌توانیم در خصوص آن اظهارنظر کنیم.

پزشکان آلمانی: ناوالنی پس از خروج از کما به سخنان اطرافیان واکنش نشان دادپزشکان آلمانی با وجود «بهبود وضع سلامتی» الکسی ناوالنی همچنان تاکید می‌کنند که «مسمومیت سنگین» اخیر ممکن است تاثیرات درازمدت بر سلامتی او گذاشته باشد.

شبکه اسرائیلی: تل‌آویو و ابوظبی 22 سپتامبر توافق عادی‌سازی روابط امضا می‌کنندیک شبکه تلویزیونی اسرائیل مدعی شد که توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با امارات در 22 سپتامبر طی مراسمی در کاخ سفید به امضا خواهد رسید. - خبرگزاری آناتولی