تنیس؛ رافائل نادال از مسابقات ویمبلدون و بازی‌های المپیک توکیو کنار کشید

27/03/1400 07:40:00 ب.ظ

تنیس؛ رافائل نادال از مسابقات ویمبلدون و بازی‌های المپیک توکیو کنار کشید

رافائل نادال جمعه گذشته در دیدار نیمه نهایی مسابقات تنیس اوپن فرانسه مغلوب نوواک جوکوویچ، مرد شماره یک فعلی تنیس جهان شد و از راهیابی به فینال این تورنمنت باز ماند. او به همراه راجر فدرر رکورد ۲۰ قهرمانی در رقابت‌های گرند اسلم را در کارنامه دارد و دو بار در...

او به همراه راجر فدرر رکورد ۲۰ قهرمانی در رقابت‌های گرند اسلم را در کارنامه دارد و دو بار در بازی‌های المپیک به عنوان قهرمانی مسابقات تنیس در بخش انفرادی (سال ۲۰۰۸) و دو نفره (سال ۲۰۱۶) دست یافته است. تنیس‌باز محبوب اسپانیایی با اینحال در بیانیه‌ای که برای انصراف از مسابقات ویمبلدون و بازی‌های المپیک توکیو در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد به شکل دقیق توضیح نداد که آیا از یک مصدومیت رنج می‌برد یا خیر و تنها فاصله زمانی اندکی میان دو گرند اسلم فرانسه و لندن را مورد اشاره قرار داد.

رافائل نادال که به دلیل تبحر خاص در بازی روی زمین‌های خاکی از او به عنوان پادشاه خاک رس نام می‌برند پیش از این دو بار در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ موفق به کسب قهرمانی در زمین چمن ویمبلدون شده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

مهرعلیزاده از دور انتخابات ریاست جمهوری ایران انصراف دادمحسن مهرعلیزاده، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ایران از دور رقابت‌های انتخاباتی کنار کشید. - خبرگزاری آناتولی مهرعلیزاده در زادگاهش تبریز رفت سخنرانی انتخاباتی۴۰نفر هم نیامدند مزخرفاتش را بشنوند،الان هم اگر انصراف داد برای اهداف کاسبکارانه سالهای بعدش بود،مضافا که همانطور که قبلا عرض شد مهرعلیزاده که هیچ ،موسوی و کروبی هم خودشان راتکه تکه کنند،کسی دیگر وقعی نمی نهد دیگه_تمومه_ماجرا 😂 حکومت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران بایستی به این کناره گیری جاهلانش و اینهمه گرفتن وقت ایرانیان و تلویزیون بااینهمه هزینه تحمیلی، پاسخگو باشد چرا با‌ هزینه خزانه ایرانیان وارد معرکه گیری شده اند؟!!!... چرا با اینهمه تحمیل هزینه بر ایرانیان،کناره گیری کردند؟!!!..

رونالدو در یک‌قدمی دایی؛ ژرمن‌ها با گل‌به خودی مغلوب خروس‌ها شدنددر پنجمین شب مسابقات جام ملت‌های اروپا، پرتغال با گل‌های دقایق پایانی مجارستان را شکست داد و کریس رونالدو بیش از همیشه به رکورد علی دایی نزدیک‌تر شد.

بیانیه اروپا-آمریکا: درباره نقض توافق هسته‌ای از سوی ایران نگرانیماتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا روز سه‌شنبه 15 ژوئن 2021 با انتشار بیانیه مشترکی از روند نقض توافق هسته‌ای از سوی ایران ابراز نگرانی کرده و از مذاکرات

بیانیه آمریکایی‌سعودی در حمایت از اقدامات ریاض برای مقابله با تغییرات اقلیمیپس از سفر جان کری، نماینده ویژه رئیس‌جمهوری ایالات متحده در امور اقلیم به ریاض، بیانیه مشترکی از سوی آمریکا و سعودی منتشر شده و در آن بر حمایت از دو ابتکار چرا دوتا آب رو گذاشتن برا ریاض، واشنگتن آب نمی خواد.

سعید جلیلی به نفع رییسی از انتخابات کناره گرفت | DW | 16.06.2021بعد از کناره‌گیری زاکانی به نفع رییسی و مهرعلیزاده به نفع همتی از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری در ایران، سعید جلیلی نیز به نفع رییسی از کاندیداتوری کناره گرفت. Hell of a circus نمایش تمام شد و مهره اصلی نمایش انتصابات جمهوری اسهالی ادم کش نمایان ....💩💩💩💩💩💩😡😡😡🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕👊👊👊👊👊👊🤛🏽🤛🏽🤛🏽👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾🤛🏽🤛🏽🤛🏽👊👊 رییس روزنامه کیهان به زاکانی گفت برو کنار، او هم رفت. بعد به جلیلی گفت تو هم برو کنار. او هم رفت. رییس کیهان خیلی نفوذ کلام دارد. راى_من_سرنگونى رای_نمیدهم رای_بی_رای

بازگشت هواداران اسکاتلندی فوتبال پس از ۲۱ سال غیبتاسکاتلند از جام جهانی ۱۹۹۸ تاکنون در هیچ دوره‌ای از رقابت‌های بین‌المللی شرکت نکرده و اکنون پس از ۲۱ سال پا به رقابت‌های جام ملت‌های اروپا گذاشته است.