سعید جلیلی به نفع رییسی از انتخابات کناره گرفت | DW | 16.06.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بعد از کناره‌گیری زاکانی به نفع رییسی و مهرعلیزاده به نفع همتی از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری در ایران، سعید جلیلی نیز به نفع رییسی از کاندیداتوری کناره گرفت.

سعید جلیلی، رییس گروه مذاکره کننده هسته‌ای در دولت احمدی‌نژاد که با شعار"جهاد بزرگ برای جهش ایران" به طور مستقل نامزد ریاست جمهوری شده بود، از کاندیداتوری انصراف داد.

او در نامه انصرافش به دولت روحانی تاخته و نوشته است: «هشت سال کم توجهی به توان ملی و معطل گذاشتن ظرفیت‌های کشور ارمغانی جز تحریم‌های بیشتر، تورم و بیکاری کم‌نظیر و بحران‌های بی‌سابقه در مسکن و بورس نداشته است.» جلیلی با اشاره به آنچه که"اقبال بخش گسترده‌ای از آحاد جامعه" به ابراهیم رییسی خوانده، نوشته: «شایسته است تا همه باورمندان جبهه انقلاب مبتنی بر آنچه ضرورت گام دوم انقلاب اسلامی است برای آغازی استوار، از هم اکنون ایشان را با رأی خود در قبول این مسئولیت بزرگ یاری رسانند.»همچنین مهرعلیزاده به نفع عبدالناصر همتی از نامزدی کناره گرفته بود. بدین ترتیب تعداد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به چهار نفر رسید: ابراهیم رییسی، عبدالناصر همتی، محسن رضایی و قاضی‌زاده هاشمی.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

طفلی این همه هم تو مناظره آخر به پیشونیش کرم پودر زده بود هزینه کرده بود

، پی آمد این انتخابات تحقیر ملت بزرگی هست که حق مشروع انتخاب شدن و انتخاب کردن را گستاخانه و زورمدارانه گرفته اند و باز به اجبار از وی می خواهند به فردی که لایق نیست رای دهند و در مقابل رای سازی نیز سکوت کند. پیدا کنید دشمن را!

خوب ، چهره واقعی شماها برای مردم رو شد ، چرا شماها باز نشست نمیشوید ، چرا؟.

اخی این بیچاره عثمان لنگ بااین پای لنگش چقدر دنبال صندلی ریاست جمهور دوید حیف

نه_به_جمهوری_اسلامی

رییس روزنامه کیهان به زاکانی گفت برو کنار، او هم رفت. بعد به جلیلی گفت تو هم برو کنار. او هم رفت. رییس کیهان خیلی نفوذ کلام دارد. راى_من_سرنگونى رای_نمیدهم رای_بی_رای

نمایش تمام شد و مهره اصلی نمایش انتصابات جمهوری اسهالی ادم کش نمایان ....💩💩💩💩💩💩😡😡😡🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕👊👊👊👊👊👊🤛🏽🤛🏽🤛🏽👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾🤛🏽🤛🏽🤛🏽👊👊

Hell of a circus

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خاتمی اقدام مهرعلیزاده مبنی بر انصراف از رقابت به نفع همتی را ستوددیدیم حکومت شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران گماشتگان صلیبچیها بازم معرکه گیری کرد نمیخواهد بدون خونریزی حکومت کشور را به خردمندان حضوریکتائی ملتهای ایرانیان واگذار کنند بایستی با اتش زدن اوباشان جاهلان ملاهای فرقه در خیابانها به این بساط شئونیزم فارسی پایان داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زاکانی به نفع رئیسی از کاندیداتوری انصراف داد | DW | 16.06.2021علیرضا زاکانی به نفع ابراهیم رئیسی از نامزدی انتخابات ۱۴۰۰ انصراف داد. او پیش‌تر گفته بود که شرکت او در مناظره‌ها با هدف 'امیدزایی' بوده است. زاکانی متهم شده بود که تنها یک کاندیدای پوششی برای رئیسی است. یک حقه باز مسلمان، ابروی اسلام را با این کاراتون بردید، دیگر کسی نه به اسلام و نه مسلمان باور ندارد اینها هیچکدام انسان خودشان نیستند همتی هم کاندایدای روکشی هست برای روحانی گرین کارتی.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

زاکانی به نفع رئیسی کناره گیری کردعلیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست‌ جمهوری ایران به نفع ابراهیم رئیسی کنار کشید. - خبرگزاری آناتولی مادر جفتشون
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سعید جلیلی به نفع آیت‌الله رئیسی کناره‌گیری کرد- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimسعید جلیلی به نفع رئیسی کناره‌گیری کرد انتخابات_۱۴۰۰ تكميلى | جلیلی در بیانیه‌اش نوشت: اکنون که بخش گسترده‌ای از آحاد جامعه به برادر گرامی رئیسی اقبال نشان داده‌اند شایسته است تا همه باورمندان جبهه انقلاب مبتنی بر آنچه ضرورت گام دوم است برای آغازی استوار، ایشان را با رای خود در قبول این مسئولیت بزرگ یاری رسانند انتخابات_۱۴۰۰ دروغگو تر از انقلابی ها ندیدم. پوششی هم نیستند! كانديدهاي پوشششششششششششي
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

انتخابات ریاست‌جمهوری؛ سعید جلیلی هم به نفع رئیسی کنار رفت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نمایندگان اصول‌گرای مجلس ایران خواستار انصراف چهار نامزد انتخابات به نفع رئيسی شدندشمار زیادی از نمایندگان مجلس ایران با انتشار بیانیه ای خواستار انصراف دیگر کاندیداهای جریان اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری به نفع ابراهیم رئیسی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »