رونالدو در یک‌قدمی دایی؛ ژرمن‌ها با گل‌به خودی مغلوب خروس‌ها شدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رونالدو در یک‌قدمی دایی؛ ژرمن‌ها با گل‌به خودی مغلوب خروس‌ها شدند جزئیات بیشتر🔽

در چارچوب مسابقات یورو ۲۰۲۰ نوبت بازی‌های گروه مرگ رسید و تیم‌های پرتغال، مجارستان، فرانسه و آلمان هم نخستین بازی خود را انجام دادند.

در دقیقه ۸۶ اما کریستانو رونالدو توانست با از روی نقطه پنالتی اختلاف را به دو برساند. دومین گلزن برتر ملی جهان در دقیقه ۹۲ روی دومین پاس گل رافا سیلوا، توانست سومین گل را هم برای پرتغال وارد دروازه مجارستان کند تا بازی به نتیجه ۳-۰ تغییر کند.رونالدو حالا با این دو گل به رکورد ۱۰۶ گل ملی رسید و تنها چهار بار دیگر باید دروازه حریفان را باز کند تا بتواند به بهترین گلزن تاریخ فوتبال ملی جهان تبدیل شود. علی دایی، اسطوره فوتبال ایران ۱۰۹ گل ملی در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

در نیمه دوم شاگردان یوآخیم لو بر شدت حملات خود افزودند و موقعیت‌های خوبی هم در مقابل دروازه هوگو لوریس، دروازه‌بان تیم ملی فرانسه ایجاد کردند که هیچ کدام از اینها تبدیل به گل نشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عادل برکم در گفتگو با یورونیوز: اصولا در ایران آموزش و پرورش رایگان محض وجود نداردیکی از مهم ترین موضوعاتی که به نظر می‌رسد در انتخابات ریاست جمهوری ایران غافل مانده آموزش و پرورش است. گزارش نیما قدکپور GhadakpourN در گفت‌وگو با عادل برکم AdelBarkam معلم و کارشناس آموزشی درباره اوضاع کنونی و آینده آموزش و پرورش ایران را بخوانید 🔽 GhadakpourN AdelBarkam تعارض‌هایی که اکثرا تا پایان عمر در وجود آدم‌ها می‌ماند و به اشکال مختلفی همچون اظطراب خودش رو بعدا نشون می‌دهد. این مشکلاتی که ریشه‌شون در تحصیل در مدارس جمهوری اسلامی هست را به وضوح میشه در بسیاری از نسل‌های بعد از انقلاب ردیابی کرد. GhadakpourN AdelBarkam گزارش بسیار خوب و مهم، ولی چیزی که بهش پرداخته نشده تاثیر آموزش‌های افراطی اسلامی بر روی ذهن بچه‌هاست، چیزی که بعدها در سن بلوغ و مواجهه بیشتر با جهان مدرن منجر به تعارض در بسیاری موارد می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در نظرسنجی ها میزان مشارکت با فاصله ده درصدی بین ۳۷ تا ۴۷ درصد استمعاون سیاسی وزیر کشور درباره میزان مشارکت در انتخابات گفت: بخشی از نظرسنجی ها در فضای مجازی در اختیار همه است و البته فاصله ده درصدی در نظرسنجی ها وجود دارد و اختلافی بین ۳۷ تا ۴۷ درصدی وجود دارد. از دستگاه های نظرسنجی دعوت کرده و درباره این اختلاف سوال کرده ایم. تو همون مرحله اول وقت زیاد میارین 😂😂😂 که اونم ۳۰ درصدش بخاطر اجبار سربازان به رای دادنه و ۱۰یا ۱۵ درصدم خودتونید وزارت کشور عین سال ۹۶ انگلک ندهد به دور دوم کشیده نمیشه . حوزه هایی که بدون تعرفه ماندند را که فراموش نکردید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زخمی شدن ۲ برادر کولبر با شلیک نیروهای نظامی در نوسود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جودو؛ مسابقات جهانی بوداپست با قهرمانی ژاپن در بخش تیمی به پایان رسیدفرانسه بار دیگر در رقابت‌های تیمی نتیجه را در فینال به ژاپن واگذار کرد و نایب قهرمان این بخش از مسابقات شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یورو ۲۰۲۰؛ یواخیم لوو می‌تواند در اوج با تیم ملی آلمان خداحافظی کند؟ - BBC News فارسییوآخیم لوو، سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان با پایان رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ به حضور ۱۵ ساله‌اش در این تیم پایان خواهد داد. اما سئوال این است که آیا این مربی برجسته می‌تواند دوران خوش گذشته‌اش با تیم ملی را در جام ملت‌های اروپا هم تکرار کند؟
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

وزیر سابق اطلاعات: رفسنجانی با گزارش من در سال 92 رد صلاحیت شدحیدر مصلحی، وزیر اطلاعات دولت احمدی‌نژاد، یک شنبه 23 خرداد، در یک گفت‌وگوی تلویزیونی تاکید کرد که شورای نگهبان با استناد به گزارش حضوری وی اکبر هاشمی ایشالله در قعر جهنم باشی همیشه، کوسه جنایتکار ملای درجه چندم حیدر دوصفر هفت خیلی ریلکس ضمن زدن صدوچهل‌وهفت گل به خودی به نیت هشت‌تن آل پیک‌نیک، گفت او و عباسعلی هستند که نه تنها برای ج.ا بلکه برای ایران تصمیم می‌گیرند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »