تعطیلی 80 درصد بازار خودرو شیراز به دلیل قطعی اینترنت/ با تهدید و ارعاب نمى‌توان بازار خودرو را ساماندهى کرد/ شاید با فشار بتوان چند روزی بازار را کنترل کرد اما در دراز مدت عملیاتی نمی شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس اتحادیه فروشندگان اتومبیل شیراز با بیان اینکه با تهدید و ارعاب نمى‌توان بازار خودرو را ساماندهى کرد، افزود: مدام خبر کنترل قیمت‌ها و نظارت بر آنها را از زبان مسئولان مربوط می شنویم اما واقعیت آن است که اینها فقط در حرف است و در عمل مردم شاهد بی‌ثباتی قیمت‌ها در بازار هستند.

هدایت‌الله باقرى در گفت و گو با ایلنا اینکه ساماندهى بازار تنها بر اساس عرضه و تقاضا در بازار انجام مى‌شود، ادامه داد: در این صورت مى توان شاهد یک ثبات قیمت در بازار خودرو باشیم.

وى تصریح کرد: در بازار خودروهاى خارجى به این دلیل که واردات انجام نمى شود، عرضه‌اى هم صورت نمى گیرد که در نهایت منجر به گرانى محصولات و اتومبیل هاى خارجى مى شود. رئیس اتحادیه فروشندگان اتومبیل شیراز با اشاره به اینکه در ایران زمانى که اتومبیل گران مى شود استقبال مردم از خرید خودرو افزایش پیدا مى کند، گفت: اما در این میان، تعداد محدودى از افراد هم هستند که به دلیل اینکه ارزش سرمایه و پس اندازى که دارند کاهش پیدا نکند، اقدام به خرید خودرو مى کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان اتومبیل شیراز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر گرانى بنزین باعث افزایش قیمت خودروهاى کم مصرف مى‌شود، ادامه داد: با توجه به اینکه قیمت خودروهاى ایرانى تا قبل از گرانى بنزین حدود 30 میلیون تومان افزایش یافت بنابراین افزایش قیمت بنزین سبب دوچندان شدن قیمت خودروها شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سقوط آزاد در بازار طلا و سکه؛ ثبات در بازار ارزسکه در بازار امروز به چهار میلیون و ۱۴۰ هزار تومان رسید، و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۲۲ هزار تومان قیمت داشت، قیمت فروش دلار ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان باقی ماند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استیضاح «حجتی» در جلسه سه‌شنبه مجلس/ جلسه غیرعلنی مجلس با موضوع تنظیم بازاریک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی سه‌شنبه برگزار می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انفجار در نزدیکی مرز سوریه با ترکیه جان ۱۰ نفر را گرفتشهر تل ابیض در جریان عملیات نظامی اخیر ترکیه در خاک سوریه صحنه درگیری های شدید بین نیروهای کرد و ارتش ترکیه و شبه نظامیان وفادار به آنکارا بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گردهمایی در کلن در ابراز همبستگی با معترضان ایران | DW | 23.11.2019محوطه بیرونی ایستگاه قطار مرکزی شهر کلن صحنه تجمع صدها ایرانی در ابراز همبستگی و همدلی با اعتراضات مردم داخل کشور بود. در قطعنامه مراسم از اروپا خواسته شد سفیران خود را در اعتراض به سرکوب مردم، از ایران فرا بخواند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تسلا خودروی تازه‌اش را با ظاهری متفاوت رونمایی کرد + تصاویر- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimشرکت تسلا از خودروی تازه خود که مناسب پیمایش مسیر‌های غیر معمول است رونمایی کرد. کس ننه خامنه ای شما هیچ،شما نگاه،شما کشتن
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

فعالیت ۵۰۰ تیم نظارتی با هدف عدم افزایش قیمت کالا در کشوروزیر دادگستری با اشاره به نقش تیم‌های نظارتی در عدم افزایش قیمت کالا در کشور گفت: تیم‌های نظارتی در کل کشور حضوری فعال داشته اند و تعداد آنها به بیش از ۵۰۰ تیم رسیده است. ۵۰۰ تا تیم نظارتی میفرستادید جلوی اختلاس گرها یا همون دزدهارو بگیرن بیشرف فقط بلدید جلوی ملتی که دستشون خالیه قد علم کنید. اعتراضات_سراسری اعتراضات_مردمی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »