فعالیت ۵۰۰ تیم نظارتی با هدف عدم افزایش قیمت کالا در کشور

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

وزیر دادگستری خبر داد؛ فعالیت ۵۰۰ تیم نظارتی با هدف عدم افزایش قیمت کالا در کشور

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، سید علیرضا آوائی، وزیر دادگستری که به لنگرود سفر کرده بود در گفت‌وگو با رسانه‌ها با بیان اینکه باید از گرانی کالا ناشی از افزایش قیمت بنزین جلوگیری شود، اظهار کرد: بعد از افزایش قیمت بنزین جلسات متعددی با ستاد تنظیم بازار برگزارشده تا با انجام برنامه‌های مختلف از افزایش قیمت کالا جلوگیری شود‌.

وی با اشاره به نقش تیم‌های نظارتی در عدم افزایش قیمت کالا در کشور گفت: تعداد تیم‌های نظارتی در کل کشور حضوری فعال داشته و به بیش از ۵۰۰ تیم رسیده اند و تعزیرات نقش پررنگ و حضور مستمری در بازار دارد تا از افزایش قیمت کالا جلوگیری کنند. وزیر دادگستری با تأکید بر تلاش برای کاهش زیان به مردم بعد از افزایش قیمت بنزین بیان کرد: باید کاری کنیم فواید این طرح به مردم رسیده و از زیان رسیدن به مردم که ممکن است از طریق عدم حضور و برنامه‌ریزی مسؤولین شکل گیرد، جلوگیری شود.

آوائی با اذعان به اینکه تعزیرات نباید هیجانی در خصوص افزایش قیمت بنزین برخورد کند، تصریح کرد: نباید کاری کنیم که خدای‌نکرده ظلمی به مردم شود و یا اگر گزارشی به دست تعزیرات رسید باید بعد از بررسی‌های لازم در آن خصوص تصمیم‌گیری شود به همین دلیل موارد، مورد به مورد در ستاد تنظیم بازار بررسی می‌شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

۵۰۰ تا تیم نظارتی میفرستادید جلوی اختلاس گرها یا همون دزدهارو بگیرن بیشرف فقط بلدید جلوی ملتی که دستشون خالیه قد علم کنید. اعتراضات_سراسری اعتراضات_مردمی

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز اتصال اینترنت در برخی از مناطق کشورآغاز اتصال اینترنت در برخی از مناظق کشور در حالی که اتصال به شبکه جهانی اینترنت از شنبه شب برای کاربران قطع شده بود، بررسی‌ها نشان می‌دهد در برخی از استان‌های کشور و همچنین اینترنت ثابت برخی دانشگاه‌های بزرگ و برخی از مراکز دانشگاهی وصل شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه مداخله‌جویانه اتحادیه اروپا در رابطه با ناآرامی‌ها در ایرانبیانیه مداخله‌جویانه اتحادیه اروپا در رابطه با ناآرامی‌ها در ایران سخنگوی اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای مداخله‌جویانه از اعتراضات اخیر در برخی شهرهای کشورمان حمایت کرد و خواستار برقراری مجدد اینترنت شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

موسسه ناظر بر اینترنت: در برخی نقاط ایران، اینترنت به صورت محدود در حال اتصال است🔺موسسه ناظر بر اینترنت: در برخی نقاط ایران، اینترنت به صورت محدود در حال اتصال است ⚡️پس از گذشت بیش از ۱۰۰ ساعت قطعی اینترنت و هزینه سنگین آن، گزارش‌ها حاکی است که در برخی از شهرها در ایران اینترنت به شکل محدود وصل شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

9 نفر در درگیری میان دو خانواده در ننگرهار افغانستان کشته شدندمقام‌های ولایت ننگرهار در شرق افغانستان تایید کردند كه در نتیجه درگیری میان دو خانواده پنج شنبه 21
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت کارمند بازنشسته سفارت ایران در دانمارک در اغتشاش‌های تهران- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimبازداشت کارمند بازنشسته سفارت ایران در دانمارک در اغتشاشات تهران سخنگوی قوه‌قضاییه درباره بازداشت عامل انسداد بزرگراه امام علی در جریان آشوب‌های اخیر تهران: این فرد بازنشسته سفارت ایران در دانمارک بوده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ادامه اعتراضات ضددولتی مرگبار در عراق؛ چهار تن دیگر در بغداد کشته شدندادامه اعتراضات ضددولتی مرگبار در عراق ؛ چهار تن دیگر در بغداد کشته شدند به گفته منابع امنیتی و بیمارستانی، ۴۸ نفر نیز در این درگیری ها مجروح شدند. به گزارش رویترز، نیروهای امنیتی به سمت معترضان تیر جنگی و کپسول گاز اشک آور پرتاب کردند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »