تظاهرات مردم گرجستان در حمایت از آذربایجان

19/07/1399 07:19 ب.ظ

گروهی از مردم گرجستان در حمایت از عملیات آذربایجان برای آزادسازی اراضی خود تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

گروهی از مردم گرجستان در حمایت از عملیات آذربایجان برای آزادسازی اراضی خود تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی گروهی از مردم گرجستان با تجمع در شهر مارنئولی این کشور از عملیات ارتش آذربایجان برای آزادسازی اراضی اشغال شده توسط ارمنستان حمایت کردند. شهروندان آذربایجانی تبار و کارشناسان سیاسی، دانشگاهیان و مورخان سیاسی گرجستان نیز در این تظاهرات حضور داشتند.

تظاهرات کنندگان با حمل پرچم‌های آذربایجان٬ ترکیه و گرجستان شعار «قره‌باغ متعلق به آذربایجان است» سر می‌دادند. آنها اعلام کردند که که قره‌باغ کوهستانی تحت اشغال ارمنستان قرار داشته و باید به آذربایجان بازگردانده شود.

ادامه مطلب:
aa_persian »

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از فردا / تمدید محدودیت های کرونایی در پایتختاستاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی خبر داد.

ارتباط اصلاح طلبان با دولت بعد فوت هاشمی خیلی کم شد/از مردم عذرخواهی می کنیمرهامی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب: *ارتباط اصلاح‌طلبان با دولت بعد فوت هاشمی خیلی کم شد *دولت روحانی سیاست‌های اصلاح‌طلبان را اجرا نکرد *امیدواری مردم به اصلاح‌طلبان کاهش پیدا کرد *دولت در تحقق وعده‌های خود ناموفق بود *از مردم عذرخواهی می‌کنیم خفه شو شماها خودتان را بکشید مردم پشیزی ارزش دیگر برایتان قائل نیستند.

هنرمندان اعتبار خود را از مردم می‌گیرند/ شجریان به تمام فارسی‌زبانان تعلق داشت+عکسمراسم تشییع محمدرضا شجریان از صبح امروز در آرامگاه فردوسی برگزار و پیکر این هنرمند در کنار موزه آرامگاه فردوسی به خاک سپرده شد.

آنکارا: ترکیه همواره از مواضع اتخاذ شده از سوی آذربایجان حمایت می‌کندوزارت امور خارجه ترکیه در رابطه با اعلام آتش‌بس در قره‌باغ اعلام کرد که آنکارا همواره از مواضع اتخاذ شده از سوی آذربایجان در این خصوص حمایت می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

گزارش اختصاصی یورونیوز از مراسم شجریان؛ «حتی وقتی در این دنیا نیست از وجودش ترس دارند»«استاد شجریان نشان داد که برای همیشه زنده خواهد ماند و فراموش نمی‌شود. استاد شجریان قدرتی را نشان داد که حتی وقتی در این دنیا نیست، از وجود او ترس دارند.» montazeri_javad ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری montazeri_javad montazeri_javad اشخاصی که آنقدر وجود ندارند که با نام و تصویر حقیقی خود اظهار نظر کنند معمولان بی شخصیت در نظر گرفته میشوند

ترامپ از شنبه حضور در کارزار انتخاباتی را از سر می‌گیردآقای ترامپ گفته است که می‌خواهد روز شنبه در کمپین انتخاباتی فلوریدا شرکت کند. در همین روز لاتین‌تبارهای مخالف کمونیسم و طرفدار ترامپ در میامی راهپیمایی می‌کنند. عجب بگویید این بار ماسک را فراموش نکند! البته تزریق مایع ضد عفونی را فراموش کند! برای دیگران نیز نسخه نپیچد!

گروهی از مردم گرجستان در حمایت از عملیات آذربایجان برای آزادسازی اراضی خود تظاهرات کردند.مارنئولی/خبرگزاری آناتولی

گروهی از مردم گرجستان با تجمع در شهر مارنئولی این کشور از عملیات ارتش آذربایجان برای آزادسازی اراضی اشغال شده توسط ارمنستان حمایت کردند.

شهروندان آذربایجانی تبار و کارشناسان سیاسی، دانشگاهیان و مورخان سیاسی گرجستان نیز در این تظاهرات حضور داشتند.

تظاهرات کنندگان با حمل پرچم‌های آذربایجان٬ ترکیه و گرجستان شعار «قره‌باغ متعلق به آذربایجان است» سر می‌دادند.

آنها اعلام کردند که که قره‌باغ کوهستانی تحت اشغال ارمنستان قرار داشته و باید به آذربایجان بازگردانده شود.

کارشناسان گرجی نیز با اشاره به حقانیت آذربایجان در این درگیری اعلام کرند که باید از این اکشور برای آزادسازی اراضی خود حمایت شود.