ربوده شدن یک دختر نوجوان دیگر توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ

19/07/1399 06:55:00 ب.ظ

گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ یک نوجوان دختر دیگر را برای آموزش به عنوان 'جنگ‌جو' ربوده است. - خبرگزاری آناتولی

گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ یک نوجوان دختر دیگر را برای آموزش به عنوان 'جنگ‌جو' ربوده است. - خبرگزاری آناتولی 10.10.2020 قامیشلو/خبرگزاری آناتولی گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ به ربودن کودکان و دختران ادامه داده و در آخرین مورد یک دختر نوجوان شانزده ساله را در شهر قامیشلی ربوده و مجبور به استفاده از سلاح کرده است.

به گزارش رسانه‌های محلی اعضای این گروه تروریستی دو روز پیش یک دختر 16 ساله را هنگام رفتن به مدرسه ربوده و با خود برده‌اند.

خانواده این دختر نیز دیروز با مراجعه با اعضای پ.ک.ک/ی.پ.گ خواستار بازگرداندن دخترشان شده‌اند اما آنان گفته‌اند که وی دیگر در اختیار آنها نیست. تروریست‌ها پ.ک.ک/ی.پ.گ اول سپتامبر گذشته نیز یک دختر 13 ساله را ربوده بودند.

-انتشار گزارش‌هایی درباره استفاده پ.ک.ک/ی.پ.گ از کودکان با عنوان جنگ‌جو در"گزارش قاچاق انسان در سال 2020" که توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده در 26 ژوئن منتشر شد، اعلام شده که گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ کودکان را به جنگ وادار می‌کند. headtopics.com

در این گزارش بیان شده که آنان حتی کودکان 12 ساله را از اردوگاه‌های پناهجویان در شمال غربی ربوده و وادار به حمل سلاح و جنگ می‌کنند. شورای حقوق بشر سازمان ملل نیز در گزارشی در 16 ژانویه، یافته‌های جدیدی از استفاده تروریست‌ها از کودکان به عنوان جنگ‌جو در سوریه منتشر کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

تجربه قدرت در ۱۶ سالگی؛ دختر نوجوان برای یک روز «نخست‌وزیر» فنلاند شدنخست‌وزیر فنلاند در حالی برای یک روز جایش را به یک دختر نوجوان داد که این کشور از نظر برابری جنسیتی یکی از بهترین جایگاه‌ها را در میان کشورهای جهان دارد. تا چشم به هم بزنی یک روز تموم میشه میره. توی یک روز قدرت دستت باشه یا نباشه فرقی نمی کنه.

مرگ دختر ۵ ساله کپرنشین در میناب، خودکشی یک جوان در شوش

یک طرفدار تیم تراکتور به حبس ، جریمه نقدی و شلاق محکوم شدگور پدرش ... دیوث ... اینقدر که خودشونو برای تراکتور پاره می کنن برای بدبختیشون پاره میکردن الان وضعش این نبود .‌

اگر مغایرت قانونی نباشد مظلومی سرپرست استقلال می شود/ قائدی یک پیشنهاد جدی داردسرپرست باشگاه استقلال: اگر مغایرت قانونی نباشد مظلومی سرپرست استقلال می‌شود قائدی یک پیشنهاد جدی دارد وقت جنگ و دعوا و حاشیه سازی نیست و سعی می‌کنم همه مسائل را در یک فضای آرام جلو ببرم قایدی، نه قائدی.

قطع مچ دست یک شهروند مریوانی بر اثر انفجار مینایشون باید بعنوان معلول جنگی براش کمک بشه و از خانواده اش حمایت بشه.

مجازات اعدام؛ نقض قانونی یک حق قانونی | DW | 09.10.2020در اعلامیه جهانی حقوق بشر زندگی حق انسان‌ها برشمرده شده است. هنوز اما در بسیاری از کشورها این به صورت قانونی از شهروندان سلب می‌شود. در ایران افزون بر این انتقادهای گسترده‌ای به روند صدور و اجرای حکم اعدام وجود دارد. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. اما در افغانستان هزاران هزار جانی قابل اعدام که جان صدهاهزار مظلوم داخلی و خارجی را گرفته، به یاری کشورهای مدافع حقوق بشر از زندانها آزاد و به اعمال گذشتهٔ شان با افتخار ادامه می‌دهند. این تفاوت راه،عمل و گفتار در چیست و از کجاست؟؟