ربوده شدن یک دختر نوجوان دیگر توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ یک نوجوان دختر دیگر را برای آموزش به عنوان 'جنگ‌جو' ربوده است. - خبرگزاری آناتولی

قامیشلو/خبرگزاری آناتولی

به گزارش رسانه‌های محلی اعضای این گروه تروریستی دو روز پیش یک دختر 16 ساله را هنگام رفتن به مدرسه ربوده و با خود برده‌اند. در"گزارش قاچاق انسان در سال 2020" که توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده در 26 ژوئن منتشر شد، اعلام شده که گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ کودکان را به جنگ وادار می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تجربه قدرت در ۱۶ سالگی؛ دختر نوجوان برای یک روز «نخست‌وزیر» فنلاند شدنخست‌وزیر فنلاند در حالی برای یک روز جایش را به یک دختر نوجوان داد که این کشور از نظر برابری جنسیتی یکی از بهترین جایگاه‌ها را در میان کشورهای جهان دارد. تا چشم به هم بزنی یک روز تموم میشه میره. توی یک روز قدرت دستت باشه یا نباشه فرقی نمی کنه.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مرگ دختر ۵ ساله کپرنشین در میناب، خودکشی یک جوان در شوش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک طرفدار تیم تراکتور به حبس ، جریمه نقدی و شلاق محکوم شدگور پدرش ... دیوث ... اینقدر که خودشونو برای تراکتور پاره می کنن برای بدبختیشون پاره میکردن الان وضعش این نبود .‌
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اگر مغایرت قانونی نباشد مظلومی سرپرست استقلال می شود/ قائدی یک پیشنهاد جدی داردسرپرست باشگاه استقلال: اگر مغایرت قانونی نباشد مظلومی سرپرست استقلال می‌شود قائدی یک پیشنهاد جدی دارد وقت جنگ و دعوا و حاشیه سازی نیست و سعی می‌کنم همه مسائل را در یک فضای آرام جلو ببرم قایدی، نه قائدی.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قطع مچ دست یک شهروند مریوانی بر اثر انفجار مینایشون باید بعنوان معلول جنگی براش کمک بشه و از خانواده اش حمایت بشه.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مجازات اعدام؛ نقض قانونی یک حق قانونی | DW | 09.10.2020در اعلامیه جهانی حقوق بشر زندگی حق انسان‌ها برشمرده شده است. هنوز اما در بسیاری از کشورها این به صورت قانونی از شهروندان سلب می‌شود. در ایران افزون بر این انتقادهای گسترده‌ای به روند صدور و اجرای حکم اعدام وجود دارد. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. اما در افغانستان هزاران هزار جانی قابل اعدام که جان صدهاهزار مظلوم داخلی و خارجی را گرفته، به یاری کشورهای مدافع حقوق بشر از زندانها آزاد و به اعمال گذشتهٔ شان با افتخار ادامه می‌دهند. این تفاوت راه،عمل و گفتار در چیست و از کجاست؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »