تصویر جعلی آتش زدن یک پمپ بنزین در بندرعباس/عامل انتشار خبر جعلی دستگیر شد

25/08/1398 08:44 ق.ظ

عامل انتشار تصویر جعلی آتش زدن پمپ بنزین در بندرعباس دستگیر شد معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان تصویری که با مضمون آتش زدن یک پمپ بنزین در بندرعباس در فضای مجازی منتشر شده را جعلی و غیر واقعی عنوان کرده و از دستگیری عامل انتشار آن خبرداد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان تصویری که با مضمون آتش زدن یک پمپ بنزین در بندرعباس در فضای مجازی منتشر شده را جعلی و غیر واقعی عنوان کرده و از دستگیری عامل انتشار آن خبرداد. وی افزود: از زمان اجرای طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت سوخت تا کنون هیچ گونه مشکل امنیتی در این زمینه در استان گزارش نشده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان با اشاره به دستگیری عامل انتشار این خبر جعلی، تصریح کرد: شهروندان محترم هرگونه اخبار را از منابع و سایت های موثق و معتبر رصد کرده و از انتشار اخبار خلاف واقع و کذب اجتناب ورزند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

وزرات اطلاعات: عاملان آتش زدن پرچم ایران در اهواز دستگیر شدند | DW | 14.11.2019اداره اطلاعات استان خوزستان در بیانیه‌ای اعلام کرده عاملان به آتش کشیدن پرچم جمهوری اسلامی در اهواز دستگیر شده‌اند. این بیانیه همچنین مدعی شده که این افراد 'دارای ارتباط تشکیلاتی با خارج از کشور هستند'.

هیچ مورد تجمع و آتش زدن پمپ‌بنزین در کشور رخ نداده استیک مقام آگاه: هیچ مورد تجمع و آتش زدن پمپ‌ بنزین در کشور رخ نداده است مقام آگاه در وزارت کشور: طبق بررسی‌ها و اخذ اخبار دقیق از تمام استانداری‌ها، تاکنون موردی مبنی بر بروز آشوب، تجمع، درگیری و آتش زدن پمپ بنزین‌ها در هیچ نقظه‌ای از کشور گزارش نشده است

شبه نظامیان در غزه آتش بس میان اسرائیل و جهاد اسلامی را نقض کردند🔺آسوشیتدپرس: شبه نظامیان در غزه آتش بس میان اسرائیل و جهاد اسلامی را نقض کردند ⚡️خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که شبه نظامیان در غزه ساعاتی پس از اعلام آتش بس میان اسرائیل و گروه جهاد_اسلامی، اقدام به پرتاب موشک به خاک اسرائیل کرده‌اند.

محکومیت یک ایرانی در آمریکا به خاطر دور زدن تحریم هایک ایرانی در دادگاه فدرال نیویورک به جرم 'خرید و انتقال غیرقانونی الیاف کربن' به ۴۶ ماه زندان محکوم شده است. بهزاد پورقناد به خریداری الیاف کربن از آمریکا و انتقال بدون مجوز آن از طریق کشورهای ثالث به ایران متهم شده است.

فیس‌بوک ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون حساب جعلی را در مدت ۶ ماه حذف کردفیس‌بوک اعلام کرد که از ماه آوریل (فروردین) تا سپتامبر (شهریور)، ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون حساب جعلی را حذف کرده است. این در حالی است که در دوره شش ماهه قبلی تعداد ۳ میلیارد حساب را حذف کرده بود.

ناآرامی در چند شهر ایران در اعتراض به افزایش قیمت بنزینتصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که در برخی شهرها نیروهای امنیتی با معترضان درگیر شده‌اند.