هیچ مورد تجمع و آتش زدن پمپ‌بنزین در کشور رخ نداده است

24/08/1398 02:23:00 ق.ظ

یک مقام آگاه: هیچ مورد تجمع و آتش زدن پمپ‌ بنزین در کشور رخ نداده است مقام آگاه در وزارت کشور: طبق بررسی‌ها و اخذ اخبار دقیق از تمام استانداری‌ها، تاکنون موردی مبنی بر بروز آشوب، تجمع، درگیری و آتش زدن پمپ بنزین‌ها در هیچ نقظه‌ای از کشور گزارش نشده است

یک مقام آگاه در وزارت کشور با تکذیب برخی اخبار غیررسمی درمورد بروز تجمع یا آتش زدن چند پمپ بنزین در برخی شهرها، تأکید کرد که از زمان اعلام خبر سهمیه‌بندی جدید بنزین تاکنون، هیچ موردی از این دست گزارش نشده است. وی افزود: اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر آتش زدن جایگاه‌های سوخت در استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی، خوزستان و دیگر مناطق کشور صحت ندارد و این اخبار توسط برخی اکانت‌های خارجی در حال انتشار در توئیتر و فضای مجازی است و انتشار این اخبار با...

وی افزود: اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر آتش زدن جایگاه‌های سوخت در استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی، خوزستان و دیگر مناطق کشور صحت ندارد و این اخبار توسط برخی اکانت‌های خارجی در حال انتشار در توئیتر و فضای مجازی است و انتشار این اخبار با هدف تحریک مردم و به آشوب کشاندن فضای کشور است.

به گزارش ایسنا، ساعت ۰۰:۰۰ جمعه ۲۴ آبان، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از اعمال سهمیه‌بندی بنزین و قیمت جدید سوخت در سراسر کشور خبر داد. بعد از انتشار این خبر، برخی حساب‌های کاربری در توئیتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی از بروز تجمع در برخی شهرها و به آتش کشیدن چند پمپ بنزین خبر دادند اما بررسی‌ها تا این لحظه نشان می‌دهد که فیلم‌ها و عکس‌های منتشرشده در این زمینه، قدیمی است و مربوط به ساعات اخیر نیست.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

شبه نظامیان در غزه آتش بس میان اسرائیل و جهاد اسلامی را نقض کردند🔺آسوشیتدپرس: شبه نظامیان در غزه آتش بس میان اسرائیل و جهاد اسلامی را نقض کردند ⚡️خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که شبه نظامیان در غزه ساعاتی پس از اعلام آتش بس میان اسرائیل و گروه جهاد_اسلامی، اقدام به پرتاب موشک به خاک اسرائیل کرده‌اند.

وزرات اطلاعات: عاملان آتش زدن پرچم ایران در اهواز دستگیر شدند | DW | 14.11.2019اداره اطلاعات استان خوزستان در بیانیه‌ای اعلام کرده عاملان به آتش کشیدن پرچم جمهوری اسلامی در اهواز دستگیر شده‌اند. این بیانیه همچنین مدعی شده که این افراد 'دارای ارتباط تشکیلاتی با خارج از کشور هستند'.

واعظی : رئیس جمهوری در مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی نداردرییس دفتر روحانی: رئیس جمهوری می‌گوید که مبارزه با فساد باید برای همه بخش‌ها و همه قوا باید باشد، نمی‌شود که این مبارزه فقط در ارتباط با دولت باشد، نه اینکه نباید این روند در دولت نباشد بلکه در قوه قضاییه هم باید باشد. رییس دفتر رییس جمهوری: حق مردم است بدانند که قضات اخراج شده چه کسانی هستند و محاکمه آنها کجا انجام می‌شود که اگر فساد انجام داده‌اند مانند بقیه شفاف شود.

دشمن می‌داند که ناوهای هواپیمابرش دیگر در هیچ جای دنیا امنیت نداردفرمانده کل سپاه: *دشمن می‌داند که ناوهای هواپیمابرش دیگر در هیچ جای دنیا امنیت ندارد *از روزی که ترور دانشمندان هسته‌ای ما آغاز شد، جلوبرنده کار ما شد *در دنیای ذهن شهید تهرانی مقدم حذف رژیم صهیونسیتی یک آرزو بود، اما امکان تحقق داشت و دارد

آمریکایی‌ها می‌دانند ناوهایشان در هیچ نقطه‌ای امن نیستفرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هر روز با یک دستاورد جدید از جنس آرزوهای 'شهید تهرانی مقدم' مواجه هستیم ،گفت: داستان ناوهای هواپیمابر دشمن با تحقق اندیشه موشک‌های بالستیک ایران دیگر تمام شده و آنها می‌داند ناوهایشان در هیچ نقطه‌ای امن نیست.

دست‌کم ۷ نفر در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده در کابل کشته شدنداین حادثه یک روز پس از آن روی داد که اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان از موافقت دولتش با مبادلۀ سه تن از مقامات ارشد شبکۀ حقانی که زندانی هستند، با دو استاد خارجی دانشگاه‌های کابل که گروگان گرفته شده بودند، خبر داد.