تصاویری از موج کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان در آلمان | DW | 17.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

موجی از همدلی و همبستگی برای کمک به سیل‌زدگان دو ایالت آلمان به راه‌ افتاده است. برخی برای کمک راهی منطقه شده‌اند. تنها طی چند ساعت صدهاهزار بسته کالای کمکی جمع‌آوری شده است. در این گزارش تصویری ببینید:

در آلمان موجی از همدلی و همبستگی با سیل‌زدگان دو ایالت غربی نوردراین وست‌فالن و رایلند‌فالتس به راه افتاده است. تصویری از زنانی که با بیل، جارو و سطل برای کمک به دوستان سیل‌زده خود راهی منطقه شده‌اند.

تنها طی چند ساعت صدها هزار بسته کمک‌های جنسی مردم به یک انبار در استادیوم اتومبیل‌رانی"نوربورگ‌رینگ" واقع در ایالت راین‌لند فالتس تحویل داده شد. ده‌ها نفر دیگر نیز برای جدا کردن و بسته‌بندی کمک‌های مردمی به محل مراجعه کرده‌اند. فرانک‌والتر اشتاین‌مایر، رئیس‌جمهوری آلمان در بازدید از مناطق سیل‌زده با امدادگران گفت‌وگو و از تلاش‌های آن‌ها تشکر کرد.

مردم منطقه سیل‌زده"باد نویه‌آر" پاکسازی خیابان‌های مرکز شهر از گل و لای و جمع‌آوری زباله‌ها را آغاز کرده‌اند. انبار استادیوم اتومبیل‌رانی"نوربورگ‌رینگ" واقع در ایالت راین‌لند فالتس مملو از کمک‌های مردمی شده است.به گزارش وزارت کشور آلمان، حدود ۲۲ هزار نیروی امدادی در مناطق سیل‌زده حضور دارند. نیروهای ارتش نیز با خودروهای سنگین به کمک سیل‌زدگان رفته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برای شما تصاویر همدلی برای ما بدبختی و فلاکت. تف به رو تون با این رسالت خبر رسانی تون اگه این اتفاق تو ایران میفتاد تیترهاتون چه غوغایی میکرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اپلیکیشن «سایفون» به ۱.۴ میلیون کوبایی برای دسترسی مجدد به اینترنت کمک کرده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. انصافا دمتون گرم قطع میشه که
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بایدن: به کوبایی‌ها برای دسترسی به اینترنت کمک می‌رسانیم | DW | 16.07.2021ایالات متحده در حال بررسی امکاناتی برای دسترسی مردم کوبا به اینترنت و هم‌چنین ارسال واکسن کرونا به این کشور است. بایدن به شهروندان معترض کوبا قول داده که پشتیبان اعتراضات ضد دولتی آنها باشد. ای کاش پشتیبان ملت ایران هم باشید از جنس همون پشتیبانی اوباما که از قیام ۸۸ ایران شد حالا قراره از مردم کوبا شود بایدن گوگولی توخواب هذیان گفتی بیدارشدی حرف بزن حالا بخواب که ما بیداریم اساسا هیات حاکمه ایالات متحده عده‌ای بیمار روانی هستند که با حمایت خود از جنبش‌های مردمی، آن جنبش‌ها را به خود منتسب می‌کنند و توجیه لازم برای سرکوب را در اختیار حکومت آن کشورها قرار می‌هند!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گل محمدی: تحمل مجریان رنگی برای ما سخت است/ تمام تمرکزمان روی لیگ استسرمربی پرسپولیس بعد از شکست تیمش برابر استقلال در جام حذفی گفت: در لیگ برتر شانس اول قهرمانی هستیم. با توجه به سه بازی باقی مانده، تمام تمرکز ما باید روی این بازی ها باشد که تمام امتیازها را بگیریم و قهرمان شویم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سناتور آمریکایی: بازگشت به برجام تنها راه آمریکا برای کنار آمدن با ایران استکریس مورفی، سناتور آمریکایی تاکید کرد که بازگشت به توافق هسته ای علیرغم تمام چالش هایی که در مسیر آن وجود دارد، تنها راهی است که آمریکا می تواند با ایران کنار بیاید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا 7 بالگرد نظامی به افغانستان کمک کردوزارت دفاع ملی افغانستان از کمک ‌7 بالگرد جدید نظامی ایالات متحده آمریکا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

«علاج» ظریف برای اتهام ربودن مسیح علینژاد: سرپوش ترور رهبران هائیتی و ونزوئلا استاین حرامیان درس بی حیائی و پورو بودن رو در حوزه ها دوره های تخصصی میکنند تو چشم شما نگاه می کنند و دروغ میگن جواد ضخیم در این تصویر تخماتیک چی تو دستاش داره؟؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »