بایدن: به کوبایی‌ها برای دسترسی به اینترنت کمک می‌رسانیم | DW | 16.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایالات متحده در حال بررسی امکاناتی برای دسترسی مردم کوبا به اینترنت و هم‌چنین ارسال واکسن کرونا به این کشور است. بایدن به شهروندان معترض کوبا قول داده که پشتیبان اعتراضات ضد دولتی آنها باشد.

رئیس جمهور آمریکا پس از ملاقات با صدراعظم آلمان در واشنگتن با اشاره به قطع اینترنت در کوبا گفت: «ما سرگرم بررسی جوانب مسئله هستیم که آیا از نظر فنی می‌توان دسترسی مردم به اینترنت را احیا کرد یا نه.»

اقتصاد کوبا از رکود گردشگری در دوران پاندمی و هم‌چنین تحریم‌های آمریکا رنج می‌برد.این کشور با کمبودهای غذایی و دارویی نیز روبروست. تجمع در خیابان‌های هاوانا و دیگر شهرهای مهم کوبا تنها به معترضان محدود نمی‌شود. شماری از نیروهای نظامی، لباس‌ شخصی‌ها و همچنین طرفداران دولت نیز به خیابان‌ها آمده‌اند. درگیری‌هایی نیز بین این نیروها گزارش شده است. عده‌ای در جریان این درگیری‌ها مجروح شده‌اند.رویارویی طرفداران و مخالفان دولت کوبا

سخنگوی کرملین، آمریکا و دیگر کشورها را از دخالت در امور کوبا منع کرده و آن را مغایر با حق حاکمیت دولت آن کشور دانسته است. میگل دایاز کانل نیز اعلام کرده است: «برای آنکه کسانی بخواهند انقلاب را به شکست بکشانند، باید ابتدا از روی نعش ما بگذرند.» از سوی دیگر، روزنامه حزب کمونیست کوبا"گرانما" از حضور مردم در خیابان‌ها در دفاع از انقلاب خبر داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اساسا هیات حاکمه ایالات متحده عده‌ای بیمار روانی هستند که با حمایت خود از جنبش‌های مردمی، آن جنبش‌ها را به خود منتسب می‌کنند و توجیه لازم برای سرکوب را در اختیار حکومت آن کشورها قرار می‌هند!

از جنس همون پشتیبانی اوباما که از قیام ۸۸ ایران شد حالا قراره از مردم کوبا شود بایدن گوگولی توخواب هذیان گفتی بیدارشدی حرف بزن حالا بخواب که ما بیداریم

ای کاش پشتیبان ملت ایران هم باشید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس جمهور کوبا: تلاش آمریکا برای نابودی ما «شکست» خورده است«اگر رئیس جمهور جو بایدن یک نگرانی صادقانه و بشردوستانه نسبت به مردم کوبا دارد، به عنوان اولین گام برای پایان دادن به این وضعیت، می‌تواند ۲۴۳ تحریمی را که از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین به اجرا گذاشته شده و بیش از ۵۰ مورد از آنها بگونه‌ای ظالمانه در دوران همه گیری کرونا وضع شده را حذف کند.» فقط نابودی این تحفه نکبت؟ چرا آمریکا کاری به کشور های دیگه نداره؟ مثل ویتنام که آنهم حکومتش دست چپ هاست؟ چون رژیم کوبا جنایتکار، فاسد و سرکوبگرست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دو شهروند آمریکا به توطئه برای منفجر کردن دفتر مرکزی حزب دموکرات در کالیفرنیا متهم شدند🔺دو شهروند آمریکا به توطئه برای منفجر کردن دفتر مرکزی حزب دموکرات در کالیفرنیا متهم شدند وزارت دادگستری ایالات متحده اعلام کرد دو مرد کالیفرنیایی به توطئه برای انفجار دفتر مرکزی حزب دموکرات در ایالت کالیفرنیا در ساکرامنتو، متهم شدند. ⬇️بیشتر بخوانید: بگردید ببینید اینها با کسی که ایرانی بوده سلام علیکی نکرده باشند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برای واکسیناسیون ۶۰ سال به بالاها کمبود واکسن نداریمسخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا: *برای واکسیناسیون ۶۰ سال به بالاها کمبود واکسن نداریم *٢ میلیون دُز واکسن کووایران برکت یک هفته تا ١٠ روز بعد به ما تحویل داده خواهد شد *از مرداد تقریباً هفته‌ای یک میلیون و ٢٠٠ هزار دُز واکسن برکت به ما تحویل خواهد شد بر پدر و مادر دروغگو لعنت فکرنمیکنن این همه داوطلب ارشد باید ازسراسر کشور و حتی شهرهای جنوبی و سیستان برن تهران برای مرحله دوم و این یعنی فاجعه کرونا و مرحله اول هم باید مراکز استان برن تعویق_کنکور_ارشد سلامتی_داوطلبان_ارشد تعویق_ارشد_بهداشت saeednamaki rouhani_ir vahabzadeh_ali majidhosseini_
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سناتور آمریکایی: بازگشت به برجام تنها راه آمریکا برای کنار آمدن با ایران استکریس مورفی، سناتور آمریکایی تاکید کرد که بازگشت به توافق هسته ای علیرغم تمام چالش هایی که در مسیر آن وجود دارد، تنها راهی است که آمریکا می تواند با ایران کنار بیاید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل: پناهجوها در لیبی مجبورند برای آب آشامیدنی به رابطه جنسی تن دهندشماری از زنان باردار در این اردوگاه‌ها به عفو بین الملل گفته‌اند که بارها از سوی ماموران اردوگاه‌ها مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند. خیلی وحشتناکه خدا لعنت کنه باعث و بانیش رو شما غربی ها انگل های دنیا هستید برای سود و منفعت خودتون ببین بندگان خدا رو به چه روزی میندازید ننڭ بر شما وای که به چه نقطه ای رسیدیم ..
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تغییر 'دلتا' به 'دلتا پلاس' / نحوه درمان و زمان مراجعه به پزشکیک فوق تخصص ریه و مراقبت ویژه علائم متفاوت ویروس دلتا، علائم خطر این بیماری، نحوه درمان و مراقبت از مبتلایان در منزل و زمان مراجعه بیماران به پزشک را توضیح داد. این کرونا هم شده مثل محصولات ایران خودرو دلتا ،دلتا پلاس احتمالا بعدیشم دلتا پلاس توربو بعد از اونم دلتا پلاس توربو اتومات 😄😄😄😄 آپشن سقف پانارومایی هم احتمالا بزنن عین دناپلاس😅 مثل تولیدات ایران خودرو‌ شده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »