اپلیکیشن «سایفون» به ۱.۴ میلیون کوبایی برای دسترسی مجدد به اینترنت کمک کرده است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

دولت کوبا دسترسی به شبکه‌های اجتماعی فیس بوک و واتس اپ را پس از اعتراضات گسترده محدود کرده است

به گزارش خبرگزاری «رویترز»، شرکت سایفون ، مستقر در تورنتو از سوی دولت ایالات متحده آمریکا نیز حمایت مالی می‌شود و به مردم کشورهای ایران و چین نیز برای عبور از محدودیت‌های دولت برای دسترسی به اینترنت کمک کرده است. بر اساس داده‌های نهاد بین‌المللی نظارت بر اینترنت «نت بلاکس»، دولت کوبا دسترسی به شبکه‌های اجتماعی فیس بوک و واتس اپ را پس از اعتراضات گسترده محدود کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قطع میشه که

انصافا دمتون گرم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گل محمدی: تحمل مجریان رنگی برای ما سخت است/ تمام تمرکزمان روی لیگ استسرمربی پرسپولیس بعد از شکست تیمش برابر استقلال در جام حذفی گفت: در لیگ برتر شانس اول قهرمانی هستیم. با توجه به سه بازی باقی مانده، تمام تمرکز ما باید روی این بازی ها باشد که تمام امتیازها را بگیریم و قهرمان شویم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سناتور آمریکایی: بازگشت به برجام تنها راه آمریکا برای کنار آمدن با ایران استکریس مورفی، سناتور آمریکایی تاکید کرد که بازگشت به توافق هسته ای علیرغم تمام چالش هایی که در مسیر آن وجود دارد، تنها راهی است که آمریکا می تواند با ایران کنار بیاید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قالیباف: مجلس یازدهم مصمم به اصلاح سیاست‌ها و رویکردها استتهران - ایرنا - رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم از موضوع قطعی برق ناراحت هستند، گفت: متأسفانه امروزه شاهد ناترازی در عرصه مدیریت‌ها هستیم تا امکانات، از این رو مشکلات در حوزه‌های مختلف ایجاد می‌شود، به همین دلیل مجلس یازدهم مصمم به اصلاح سیاست‌ها و رویکردها است. شما که خوب دست دارین علی برکت الله
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

فیسبوک اعلام کرد که حمله سایبری هکرهای ایرانی به نظامیان آمریکایی را دفع کرده استفیسبوک در بیانیه‌ای اعلام کرد که مانع حمله سایبری گروهی از هکرهای ایرانی شده که نظامیان آمریکا را هدف گرفته بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شیوع ویروس دلتا در اکثر استان‌ها / میزان رعایت پروتکل‌ها به ۴۸ درصد رسیده است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ورود آب به زاینده‌رود ارتباطی به کارون ندارد / طرح‌های انتقال آب قانونی را همه بپذیرندمدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با بیان اینکه ورود آب به زاینده‌رود هیچ ارتباطی به کارون ندارد، گفت: ۹۰ میلیون مترمکعب برداشت آب در برابر حجم سد کرخه عددی نیست؛ این آب، حق‌آبه بخش شرق و غرب اصفهان برای باغات بوده است. كيرخرررررررررر و وزير کرخه_جان_ماست کارون_جان_ماست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »