تصاویر زنان و کودکان آواره روهینگیا؛ لنج سرگردان در ساحل اندونزی آرام گرفت

11/10/1400 02:15 ب.ظ

دولت اندونزی می‌گوید به دلیل شرایط بد این لنج که موتورش درست کار نمی‌کرده و نشتی داشته اجازه داده تا توسط یک کشتی نیروی دریایی این کشور یدک کشیده شود

دولت اندونزی می‌گوید به دلیل شرایط بد این لنج که موتورش درست کار نمی‌کرده و نشتی داشته اجازه داده تا توسط یک کشتی نیروی دریایی این کشور یدک کشیده شود این گروه ۱۲۰ نفره که اغلب‌شان زنان و کودکان خسته و درمانده بودند زیر باران شدید موسمی به ساحل رسیدند و در اقامتگاه موقت اسکان داده شدند.

از زمان آخرین درگیری و شورش عمده‌ای که بین مسلمانان و بوداییان در استان راخین میانمار در اواخر سال ۲۰۱۶ میلادی آغاز شد و مسلمانان روهینگیا توسط ارتش دولت مرکزی هدف گرفته شدند، صدها هزار نفر مجبور به ترک خانه و کاشانه خود و فرار به کشورهای همسایه میانمار شده‌اند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

الله دی پردوی ظلم کونکو ته سخته سزاورکی.

دیپلمات ایرانی منتقدان مذاکره اولیانوف و راب مالی در غیاب نماینده ایران را استهزا کردیکی از تصاویر منتشرشده از مذاکرات احیای برجام در وین میخائیل اولیانوف و راب مالی را نشان می‌دهد که در این‌باره به رایزنی مشغولند در حالی که جای نماینده ایران خالی است. عزت عنه؟! معلوم نیست رژیم آخوندی ایران چه باجی به آمریکا و اروپا داده که اینطور توانست وقت تلف کنه که جلسه به جلسه رسیدند به سالگرد هلاکت تروریست سليماني ! حالا قراره در این روز چه فیلمی بازی بشه باید منتظر بود و دید... دلار آیت_اله_بایدن

جزئیاتی از ساخت «مدرسه کودکان کار» در تهرانمدیرعامل بنیاد برکت درباره آخرین وضعیت ساخت مدارس «برکت خورشید» برای کودکان کار در تهران اظهار کرد: برای ساخت این مدرسه در حال جایابی و تعیین محل ساخت هستیم.

با شیوع ۲ برابری سوءتغذیه کودکان در سیستان و بلوچستان و بیرجند مواجهیممدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت گفت: ما رصد تغذیه کودکان زیر پنج سال را به خصوص در مناطق محروم انجام می‌دهیم و اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد ظرف دو سال کرونا و افزایش قیمت‌ها و خشکسالی، شیوع سوءتغذیه در کودکان بسیار افزایش داشته و با شیوع دو برابری آن در سیستان و بلوچستان و بیرجند مواجهیم.

روابط ریاض و اسلام‌آباد در آستانه بحران قرار گرفتاعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: روابط ریاض و اسلام‌آباد در آستانه بحران قرار گرفت روابط ریاض و اسلام‌آباد در آستانه بحران جدیدی قرار گرفته و فعالان رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی سعودی حملات شدید و انتقادات گسترده‌ای را علیه پاکستان سامان می‌دهند.

لوکاکو از هواداران اینتر به خاطر نحوه جدایی‌اش عذرخواهی کردروملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی‌تبار باشگاه چلسی انگلستان، اعلام کرد که در چلسی خرسند نیست و تاکید کرد که همیشه عشق و علاقه‌ی خود به اینترمیلان را در قلب خود حتی به دو دقیقه هم نمی رسد، اما به بهترین شکل کاسبان تحریم را رسوا کرد!

اشرف غنی: اعتماد به شرکای بین‌المللی اشتباه بود🔺اشرف_غنی: اعتماد به شرکای بین‌المللی اشتباه بود ▪️محمد اشرف غنی، رئیس جمهوری پیشین افغانستان، در مصاحبه‌ای با بی‌بی‌سی گفته است که اعتماد به شرکای بین‌المللی از جمله ایالات متحده اشتباه او بوده است. خخخخ لطفا یکی به این مردک دزد وکلاش بگه ببند اون دهنت رو حکومت سابق ایران هم خیلی ب غربی ها اَعتماد داشت. اما دولت های غربی بخصوص دولت حزب دموکراتی کارتر از خَجالت ایرانی ها در آمد و ایران را تحویل اَسلام گراها (آخوندیسم) داد