لوکاکو از هواداران اینتر به خاطر نحوه جدایی‌اش عذرخواهی کرد

11/10/1400 12:57 ق.ظ

لوکاکو از هواداران اینتر به خاطر نحوه جدایی‌اش عذرخواهی کرد العربيه_فارسى

روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی‌تبار باشگاه چلسی انگلستان، اعلام کرد که در چلسی خرسند نیست و تاکید کرد که همیشه عشق و علاقه‌ی خود به اینترمیلان را در قلب خود لوکاکو در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی بریتانیایی «اسکای اسپورت»، عنوان کرد: «به لطف دو سالی که در اینتر سپری کردم، از نظر جسمی در شرایط مطلوبی قرار داشتم، رژیم غذایی‌ام را تاکنون با پزشکان و متخصصان تغذیه دنبال می‌کنم و این کار را...

لوکاکو در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی بریتانیایی «اسکای اسپورت»، عنوان کرد: «به لطف دو سالی که در اینتر سپری کردم، از نظر جسمی در شرایط مطلوبی قرار داشتم، رژیم غذایی‌ام را تاکنون با پزشکان و متخصصان تغذیه دنبال می‌کنم و این کار را ادامه خواهم داد.»

Advertisement وی ادامه داد: از شرایط فعلی‌ام در چلسی خرسند نیستم، توماس توخل (سرمربی چلسی) دوست دارد به شکل خاصی تاکتیک و نحوه بازی خود را در زمین مسابقه پیاده کند، اما من باید حرفه‌ای به کار خود ادامه دهم و تسلیم نشوم.»

لوکاکو در مورد نحوه جدایی خود از اینتر میلان، اظهار داشت: «فکر می‌کنم تمام اتفاقات تابستان گذشته که منجر به ترک اینتر شد، درست نبود. وقتی آن روز‌ها را به خاطر می‌آورم، آزارم می‌دهد.» وی افزود: «اکنون زمان آن است که احساساتم را آشکارا بیان کنم، اینتر در قلب من باقی خواهد ماند و مطمئن هستم که در پایان دوران حرفه‌ای‌ام به «نراتزوری» باز خواهم گشت تا عناوین بیشتری کسب کنم.» headtopics.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

امید نوری پور: به سختی می‌توان از نورد استریم ۲ جلوگیری کرد | DW | 30.12.2021امید نوری پور، نامزد ریاست حزب سبزهای آلمان می‌گوید پروژه نورد استریم ۲ اشتباه بوده اما گزینه‌ دیگری برای توقف این خط لوله نمی‌بیند. هابک، وزیر اقتصاد هم گفته است باید از گسترش انرژی‌های تجدیدپذیر در اوکراین حمایت کرد.

بانک بریتانیایی به اشتباه ۱۵۷ میلیون دلار به حساب مشتریانش واریز کردمسئولان این بانک ضمن عذرخواهی از مشتریان خود، تاکید کرده‌اند که کسی پولی از دست نداده و به زودی تمام مبالغ به حساب‌ها بازگردانده خواهد شد.

ایالات متحده از دیدار محمود عباس و بنی گانتز استقبال کردند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، در توییتی نوشت که واشنگتن امیدوار است «اقدامات اعتمادساز که مورد گفت‌و‌گو قرار گرفته‌اند روند پیشبرد بیشتر آزادی، امنیت، و رفاه فلسطینیان و اسرائیلی‌ها را به شیوه‌ای یکسان در سال ٢٠٢٢ تسریع کند.» ایشون خیلی غلط کردن که برای مردم فلسطین تصمیم گرفتن واشنگتن تبدیل به سگ صهیونیست ها شده... مبارکه. بله پیشبرد و تسریع غصب بقیه زمینها و اموال و املاک مردم بیچاره فلسطین به دست غاصبن جنایتکاری که مورد حمایت شما هستند. شایدم البته شما مورد حمایت اونها هستید!

وزیر امور خارجه آمریکا از سرکوب معترضان در سودان انتقاد کردآنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، روز پنجشنبه از اقدامات نیروهای امنیتی سودان در سرکوب معترضان، قطع اینترنت و بستن رسانه‌ها در این کشور انتقاد کرد. انتقاد ، به شدت محکوم‌کرد، اعتراض کرد ، دنب تکان داد ،،، خاک بر سر بایدن کون پیر و اون جاکشهایی که بهش رای دادند و رسانه هایی که ازش حمایت کردند

ارمنستان ممنوعیت واردات کالا از ترکیه را لغو کرددر حالی که ایروان و آنکارا برای از برقراری روابط دیپلماتیک آماده می‌شوند، ارمنستان پس از لغو ممنوعیت واردات کالا از ترکیه، قرار است مجوز پرواز مستقیم ایروان-استانبول را هم صادر کند.

روسیه ۱۰ موشک کروز فراصوت از دریا و زیردریا پرتاب کردسرعت، قدرت مانور و ارتفاع‌گیری موشک‌های نسل جدید روسیه باعث شده تا کارشناسان غربی نتوانند برآورد دقیقی از قدرت تخریب و نیز روش‌های رهگیری آنها داشته باشند.