تشکیل کمیته ای برای تدوین برنامه مبارزه با آلودگی هوای تهران و کلانشهرها

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در جلسه مربوط به کاهش آلودگی هوا به ریاست دکتر مخبر تصمیم گیری شد: تشکیل کمیته ای برای تدوین برنامه مبارزه با آلودگی هوای تهران و کلانشهرها

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، دکتر محمد مخبر در این جلسه با انتقاد از عدم اجرای وظایف و تکالیف مشخص شده در قانون هوای پاک از سوی دستگاه های اجرایی طی سال های اخیر گفت: متأسفانه گزارش ها نشان می دهد که دستگاه های اجرایی و نظارتی نسبت به وظایف و تکالیف خود توجه جدی نداشته اند.

دکتر مخبر با تأکید بر اینکه آلودگی هوای پایتخت قابل بهبود است، افزود:‌ می توانیم با برنامه ریزی های دقیق و پیگیری مستمر اوضاع تهران را به وضعیت بهتری برسانیم که این امر نیازمند کمیته ای متشکل از دستگاه های ذیربط و اهتمام جدی مسئولین مربوطه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تهران و کلانشهرها برای اقشاز ضعیف مشکل است.

مخبر همان تیرماه قول داد تا دوماه دیگر انواع واکسن کرونا وارد میشود .کافیه

همين كه قرارگاه تشكيل نشد و كميته ايجاد ميشود يك قدم رو به جلو است! اعضاء اين كميته و مصوبات آن را هم براي اطلاع مردم منتشر كنيد!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پشت پرده نوسانات ارزی هم‌زمان با مذاکرات هسته ای- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimپشت پرده نوسانات ارزی در حالی که مذاکره‌کنندگان ایرانی در وین مشغول احقاق حقوق ملت و رفع تحریم‌ها هستند، گروه‌های خارجی و داخلی سازمان‌دهی شده، تلاش می‌کنند با ایجاد نوسان در بازار ارز، مذاکره‌کنندگان ایرانی را زیر فشار قرار دهند JCPOA پست پرده اش خیلی واضح است. یک عده مسولین نالایق و چاپلوس که یک رهبر فرومایه بالاسر دارند. یک مجلس بی خاصیت و بی مغز. آن زمان که در دولت قبل؛ علیه تیم مذاکره کننده بیلبورد می زدند و خطبه ها میخواندند و راهپیمایی ها میکردند؛ کاش کسی می فهمید که اینهاخسارت است. الان که همه برای چهل تنان شیپور میزنند دولت هم زحمت بکشد قیمت ارز را کنترل کند. ادرس غلط ندهید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سیلویا پلات؛ آیا شاعر همیشه با مرگش تعریف می‌شود؟ - BBC News فارسیزمانی که یک نویسنده‌ زن به خاطر خودکشی جان می‌سپارد، مرگش، معرف او می‌شود. در میان هنرمندان زن که خودکشی‌شان، معرف‌شان است، سیلویا پلات از مهمترین آنهاست که نامش به نمادی از تشویش زنانه بدل شده آقا مطلب خوبه ولي ترجمه واقعا چرا بايد اين قدر بد باشه. خداشاهده انگليسيشو بذارين خوندني تره و همين قدر قابل فهم. نقد بيخودي نمي كنم اسم مترجم هم كه نوشته نشده ولي يه كم دقت بفرماييد بي زحمت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ماکرون در خلیج فارس؛ امارات قرارداد خرید ۸۰ فروند جنگنده رافال را با فرانسه امضا کردعفو بین الملل در بیانیه‌ای تاکید کرده بود که امضای این قراردادها و گسترش همکاری‌های استراتژیک نباید به بهای زیرپا گذاشتن حقوق بشر باشد. عفو بین الملل از فرانسه خواسته بود تا برای لغو مجازات اعدام در امارات، قطر و عربستان سعوی و همچنین حقوق زنان و آزادی زندانیان عقیدتی در این کشورها تلاش کند. گاو_شیرده گیر اوردن، یعنی بایست نصف سودشو بدن به ایران 😂😜 بزودی ایالات متحده از ماکرون قاپ می زنه! مکرون غلط کردامارات هم...وه خورد!یه چندوقت دیگه می‌شِنویم!آمریکاباهمراهی انگلستان ویابه تنهایی اومده باامارات قراردادبسته وقراردادفرانسه رولغوکردند!🤣بهمین سادگی!مگراینکه آقا(آمریکا)این تیکه استخوان روبرای جبران لغوقراردادزیردریایی بااسترالیاانداخته باشه جلوی فرانسه!ومکرون!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تجهیز نیروی هوایی امارات با محصولات دو شرکت ایرباس و داسو | DW | 03.12.2021قرار است نیروی هوایی امارات متحده عربی با ده‌ها جنگنده و بالگرد نظامی شرکت‌های داسو و ایرباس تقویت شود. این خبر همزمان با جشن‌های پنجاه سالگی امارات و سفر رئیس جمهوری فرانسه به کشورهای حوزه خلیج فارس اعلام شد. ترسیدم، عزت زیاد می‌خواد جزیره‌ها رو بگیره گاو شیرده چقدر زیاده اون دور و برا ...
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رضا انتصاری: جمهوری اسلامی از ابتدا با دراویش و تصوف مشکل داشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فرانسه بیش از ۳۰۰ نفر را با یک هواپیمای نظامی از افغانستان خارج کرددر میان مسافران این پرواز یک‌طرفه، ۲۵۸ افغان که طی دو دهه اخیر با نیروهای فرانسوی در افغانستان همکاری داشته‌اند حضور دارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »