ترامپ: تاکنون هیچ مدرکی دال بر مسمومیت الکسی ناوالنی به دست نیاورده‌ایم- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترامپ: تاکنون هیچ مدرکی دال بر مسمومیت ناوالنی(منتقد کرملین) به دست نیاورده‌ایم چرا همه در مورد روسیه حرف می‌زنند و کسی به چین اشاره نمی‌کند؟ توافق کوزوو و صربستان را همه غیرممکن می‌دانستند این توافق گامی در جهت ایجاد صلح و رفاه در منطقه بالکان است

به نقل از رویترز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در کنفرانس خبری روز پنجشنبه کاخ سفید به وقت واشنگتن، مسومیت «الکسی ناوالنی» منتقد کرملین را «فاجعه‌بار و وحشتناک» خواند و بر لزوم «بررسی جدی» آن تاکید کرد.

وی افزود: «آمریکا تاکنون هیچ مدرکی دال بر مسمومیت ناوالنی به دست نیاورده است. چرا همه در مورد روسیه حرف می‌زنند و کسی به چین و ویروس چینی کرونا اشاره نمی‌کند؟». دونالد ترامپ در ادامه به توافق صربستان و کوزوو برای عادی‌سازی روابط اقتصادی به میانجی‌گری آمریکا اشاره کرد و گفت: این توافق را همه غیرممکن می‌دانستند. این توافق گامی در جهت ایجاد صلح و رفاه در منطقه بالکان است.

رئیس جمهور آمریکا درباره شیوع ویروس کرونا در کشورش اظهار داشت، اگر اقداماتی که در آمریکا انجام داده شده صورت نمی پذیرفت، تعداد قربانیان کرونا در این کشور اکنون بیش از دو میلیون نفر می‎بود. ترامپ با بیان اینکه برخی کشورها آمار دقیق تلفات ویروس کرونا را اعلام نمی کنند، مدعی شد که تعداد قربانیان کرونا در چین بسیار بیشتر از آمریکا است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا: نمی‌خواهیم حزب‌الله بخشی از دولت لبنان باشد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: نمی‌خواهیم حزب‌الله بخشی از دولت لبنان باشد نمی‌توانیم در سایه تهدیدهای حزب‌الله و بدون تعهد به اقدام به اصلاحات روشن و شفاف، به شکل معمول با لبنان تعامل داشته باشیم اصلاحاتی که لبنانی‌ها خواستار آن هستند باید اجرا شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: نمی‌خواهیم حزب‌الله در دولت لبنان باشدآمریکا: نمی‌خواهیم حزب‌الله در دولت لبنان باشد سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به شبکه العربیه گفت، واشنگتن نمی‌خواهد حزب‌الله جزئی از دولت جدید لبنان باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: ایالت‌ها آماده توزیع واکسن کرونا در اواخر ماه اکتبر باشندمرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا (CDC) در نامه‌ای به مقامات بهداشتی ایالت‌های مختلف این کشور از آن‌ها خواسته است آماده توزیع واکسن احتمالی ویروس کرونا در اواخر ماه اکتبر باشند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آماده‌باش برای توزیع واکسن کرونا در آستانه انتخابات آمریکا - BBC News فارسیاز مقام‌های بهداشتی در ایالت‌های آمریکا خواسته شده تا برای توزیع محدود واکسن کرونا ظرف کمتر از دو ماه آماده باشند. این زمانبندی در آستانه انتخابات نگرانی‌هایی را درباره احتمال فشار سیاسی دولت دونالد ترامپ برای تسریع ساخت واکسن برانگیخته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دستور دولت آمریکا برای آماده شدن مراکز توزیع واکسن کرونا تا ۱۱ آباندولت آمریکا از فرمانداران ایالت‌های این کشور خواسته است تا ۱۱ آبان (اول نوامبر) به سرعت مراکز مورد نظر خود را برای توزیع واکسن کرونا آماده کرده و موانع احتمالی موجود برای توزیع‌کنندگان را از هم‌اکنون برطرف کنند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا دامنه‌های دو وبسایت متعلق به گروه کتائب حزب‌الله در عراق را مسدود کرد🔺آمریکا دامنه‌های دو وبسایت متعلق به گروه کتائب حزب‌الله در عراق را مسدود کرد ⚡️ دامنه‌های دو وبسایت تلویزیون «الاتجاه» متعلق به کتائب حزب‌الله توقیف شد. کتائب حزب‌الله از سوی آمریکا یک تشکیلات تروریستی شناخته شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »