تذکر یک نماینده مجلس به وزارت نیرو برای جبران خسارت خشکسالی کشاورزان اصفهان

07/09/1400 12:46 ب.ظ

تذکر یک نماینده به وزارت نیرو برای جبران خسارت خشکسالی کشاورزان اصفهان: *وضعیت کشاورزان اصفهان نیاز به گفتن ندارد *درخواست کمک آن‌ها را شنیدید *خسارت خشکسالی و تدبیر بارگذاری‌های ناروا در زاینده‌رود باید با تصمیمات گفته شده از سوی وزارت نیرو اصلاح شود

یک عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به مشکلات کشاورزان این استان گفت: خسارت خشکسالی و تدبیر بارگذاری‌های ناروا در زاینده رود باید با تصمیمات گفته شده از سوی وزارت نیرو اصلاح شود. وی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: خمینی شهر کمبود فضای آموزشی دارد و بسیاری از مراکز آموزشی نیز نیاز به مرمت دارند.

وی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: خمینی شهر کمبود فضای آموزشی دارد و بسیاری از مراکز آموزشی نیز نیاز به مرمت دارند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

لوکاشنکو در مرز لهستان خطاب به مهاجران: مانع شما نمی‌شویم، به راهتان ادامه دهیدرئيس جمهوری بلاروس خطاب به پناهجویانی که در این کشور گرفتار مانده‌اند می‌گوید او در رسیدن این افراد به رویاهایشان آنها را یاری خواهد کرد.

فرانسه: به دنبال بازگرداندن ایران و آمریکا به تعهدات برجامی هستیمسخنگوی وزارت خارجه فرانسه عنوان کرد که در رابطه با برجام هدف این کشور، بازگشت دوجانبه ایران و آمریکا به تعهدات برجامی خود می‌باشد.

تیم پنجم آسیا برای صعود به جام جهانی به مصاف تیم پنجم آمریکای جنوبی می‌رودبراساس قرعه کشی، تیم پنجم آسیا باید برای صعود به جام جهانی به مصاف تیم پنجم آمریکای جنوبی برود. مردم رو تو اصفهان کشتن بیناموسا از چی صحبت میکنن کیر تو شرفت خبرنگار بیناموس اینطور نگاشون نکنید الان هی میگن اغتشاش اغتشاش..... اوضاع اروم بشه همشون به کشتاری که کردند افتخار خواهند کرد خدا شاهده مسعود رجوی هم اینقدر پررو نبود اغا این دیگه اخر نامردیه تو تفنگ داشته باشی و ما دست خالی یا تو هم تفنگتو بذار زمین یا به منم یه تفنگ بده بعد... تا زمانی که خامنه ای هست اصلا رجوی عددی نیست همشون ادم کشن بیشرف

شمار موارد ابتلا به 'اومیکرون' در آفریقای جنوبی به سرعت در حال افزایش است

مدیر عامل دیوار به اتهام «جذب زنان تن‌فروش» به زندان محکوم شد

شهروند سعودی که برای معالجه پسرش به آمریکا رفته بود با مدال طلا به کشورش بازگشتیک جوان سعودی پس از سفری مبارزه‌جویانه و سرشار از عزم و اراده، در حالی که برای درمان پسرش به آمریکا رفته بود، به مقام قهرمانی جهان دست یافته و مدال طلای بابا دمش گرم ، ما هم یک فامیل داشتیم بدلیل اینکه پسرش سربازی نره ، رفتند کانادا اقامت گرفتند ، دو سال بعد همون پسر در تصادف با ماشین فوت کرد .

به گزارش ایسنا، محمدتقی نقدعلی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر نیرو گفت: وضعیت کشاورزان اصفهان نیاز به گفتن ندارد. درخواست کمک آنها را شنیدید. خسارت خشکسالی و تدبیر بارگذاری‌های ناروا در زاینده رود باید با تصمیمات گفته شده از سوی وزارت نیرو اصلاح شود.

وی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: خمینی شهر کمبود فضای آموزشی دارد و بسیاری از مراکز آموزشی نیز نیاز به مرمت دارند.

این عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به هیأت رئیسه مجلس خواستار تسریع در دستور کار قرار گرفتن طرح شفافیت آراء نمایندگان شد.