به هیچ عنوان نمی‌شود با آمریکا کنار آمد /نابودی رژیم صهیونیستی بزرگترین آرمان پیش روی ماست

07/09/1400 12:42:00 ب.ظ

سخنگوی نیروهای مسلح: *به هیچ عنوان نمی‌شود با آمریکا کنار آمد *ما فرانسه و انگلیس را با آمریکا یکی می‌بینیم *نابودی رژیم صهیونیستی بزرگترین آرمان پیش روی ماست *حتی یک میلیمتر هم از محو شدن رژیم اشغالگر قدس عقب نشینی نخواهیم کرد

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه همانطور که بارها گفتم ما حتی یک میلیمتر هم از محو شدن رژیم اشغالگر قدس در جهان عقب نشینی نخواهیم کرد، یادآور شد که نابودی رژیم اشغالگر قدس بزرگترین آرمان پیش روی ماست و بزرگترین هدفی است که دنبال می‌کنیم. وقتی می گوییم صهیونیست‌ها خیلی از دوستان ذهنشان به سمت رژیم اشغالگر قدس می‌رود.

ما می‌خواهیم بگوییم امروز با یک صهیونیسم بین المللی روبرو هستیم، یعنی آن ابزاری که صهیونیست از آن استفاده می‌کند، رژیم اشغالگر قدس است. ما رژیم اشغالگر قدس را به عنوان ابزار صهیونیسم بین الملل می‌شناسیم؛ لذا به رژیم اشغالگر قدس یک نگاه و به صهیونیسم بین الملل یک نگاه دیگر داریم.

این رژیم اشغالگر آمده، بخش مهمی از جهان اسلام و قبله اول مسلمین را اشغال کرده و از قبله اول مسلمین به مسلمین تجاوز کرده و زورگویی می‌کند. همه کسانی هم که حتی اسم مسلمان رویشان است مثل عربستان سعودی، مثل رژیم بحرین، امارات متحده عربی و هر رژیمی که به این رژیم جعلی کمک کند از نظر ما بخشی از این رژیم است و این خیلی مهم است.

به نظر شما آیا می‌شود با آمریکا کنار آمد؟ با کمال تاسف باید عرض کنیم عده معدودی در داخل کشور ما این جهالت را به نام تمدن پذیرفته‌اند. آنها تصور می‌کنند که می‌شود با یک شیطان بزرگ مثل آمریکا کنار آمد ولی او از راهبردش عقب‌نشینی نمی‌کند و به دنبال بردگی بندگان خداست، به دنبال غارت اموال ملت‌های مظلوم و ستمدیده است و هدف دیگری ندارد. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

با رژیم فستینگ به جنگ سرطان بروید

نماینده آمریکا: برای حصول نتیجه بهتر، باید رو در رو با ایران مذاکره کنیمنماینده آمریکا در امور ایران: *ما در یک هتل اقامت خواهیم داشت و باید صبر کنیم ببینیم که دیگران که با ایران بر سر میز (مذاکره) صحبت می‌کنند چه چیزی (به ما) گزارش می‌دهند *البته نباید این گونه باشد *برای حصول نتیجه بهتر، باید رو در رو با ایران مذاکره کنیم این خاله بازیا چیه؟ خدایی خجالت نمیکیشین توو اون سطح ازین بچه بازیا راه انداختین؟ خدا کنه این اخبار به گوش مردم آمریکا نرسه خدا کنه حداقل توجهی نکنن و ما رو با همون فرش و پسته و زعفرون بشناسند. یعنی رابرت مالی می گه چقدر نمایندگان نظام اسلامی احمق و نفهم هستند .انصافا راست می گه

شهروند سعودی که برای معالجه پسرش به آمریکا رفته بود با مدال طلا به کشورش بازگشتیک جوان سعودی پس از سفری مبارزه‌جویانه و سرشار از عزم و اراده، در حالی که برای درمان پسرش به آمریکا رفته بود، به مقام قهرمانی جهان دست یافته و مدال طلای بابا دمش گرم ، ما هم یک فامیل داشتیم بدلیل اینکه پسرش سربازی نره ، رفتند کانادا اقامت گرفتند ، دو سال بعد همون پسر در تصادف با ماشین فوت کرد .

استاندار حسکه: آمریکا با توزیع بذر آلوده، به‌دنبال تروریسم کشاورزی و غذایی در سوریه است / اختصاصی- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimتوزیع بذر_آلوده بین کشاورزان سوری توسط آمریکا گفت‌وگوی اختصاصی تسنیم با استاندار حسکه غسّان خلیل : نظامیان آمریکایی در مناطق تحت اشغال خود و شبه نظامیان جدایی‌طلب، مقادیر زیادی بذر آلوده گندم بین کشاورزان سوری توزیع کرده است چرنده!!!💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩 من ریدم تو عکس اسد Prophet Muhammad SAW said 'Everyone is busy in their own work & no one is worried about me or my Islam. I want you to share the dream that Allah has shown you & spread my message amongst the people'- From Muhammad Qasim's dream. I think he is Imam Al-Mahdi!

دومین همه‌پرسی طی ۶ ماه؛ سوئیس بار دیگر تدابیر مقابله با کرونا را به رای گذاشتشرکت‌کنندگان در همه‌پرسی روز یکشنبه درباره قانون جدیدی که در آن استفاده از گواهی سلامت پیش‌بینی شده است تصمیم‌گیری خواهند کرد. ابراهیم حامدی (ابی) خواننده مشهور و محبوب ایرانی این ویدئو را در حمایت از اعتراضات اصفهان در صفحه خود منتشر کرده است و خواستار حمایت ارتش از مردم معترض شد. Muhammad Qasim’s dreams : Saudi Arabia is collapsing. Jews will control Al Madinah Al Muqaddasah (Saudi Arabia). The truthfulness in Qasim's dreams is making people think he is the awaited Imam Al-Mahdi.

شهریاری: امکان درگیری کشور ما با سویه جدید کرونا زیاد استرییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به سویه آفریقایی کرونا که اخیرا نگرانی‌هایی را در دنیا ایجاد کرده است، گفت: اینکه فکر کنیم علی رغم تمام کارهایی که انجام می‌دهیم این سویه از ویروس به ما نمی‌رسد، دور از ذهن است و امکان درگیری کشور ما هم زیاد است. پس رعایت جدی پروتکل‌ها بسیار مهم است. زندگیم صد سال اولش سخته کسی برندس که به اون وصل باشه 😊☝❤مگر خواستش باشه که بری سفر اون دنیا😊 بعد از اعتراضات اصفهان