تحریم‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا علیه بانک‌های بزرگ روسیه

06/12/1400 02:04:00 ق.ظ

تحریم‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا علیه بانک‌های بزرگ روسیه وزارت خزانه‌داری آمریکا پنجشنبه شب طی بیانیه‌ای 4 بانک روسی از جمله بانک وی‌تی‌بی، دومین موسسه مالی بزرگ روسیه را به فهرست تحریم‌های خود اضافه کرد.

در حالی که وزارت خزانه‌داری آمریکا 4 بانک از جمله وی‌تی‌بی، دومین موسسه مالی بزرگ روسیه تحریم کرد، محدودیت‌های جدید بر 13 شرکت بزرگ روسی از جمله Sberbank و گازپروم اعمال شد. - خبرگزاری آناتولی 25.02.

2022 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی وزارت خزانه‌داری آمریکا پنجشنبه شب طی بیانیه‌ای 4 بانک روسی از جمله بانک وی‌تی‌بی، دومین موسسه مالی بزرگ روسیه را به فهرست تحریم‌های خود اضافه کرد. در بیانیه این وزارت‌خانه آمده است که گام‌های مهمی در برابر مداخله نظامی روسیه در اوکراین برداشته شده است که"هزینه های اقتصادی جدی" برای اقتصاد و سیستم مالی روسیه ایجاد می‌کند.

همچنین خاطرنشان شده که دفتر کنترل دارایی‌های خارجی (OFAC) اقدامات اقتصادی گسترده‌ای را با هدف قرار دادن زیرساخت‌های اساسی سیستم مالی روسیه با متحدان و شرکای ایالات متحده اجرا کرده است. در این بیانیه آمده است که تحریم‌های مذکور تقریبا 80 درصد از دارایی‌های بانکی روسیه را هدف قرار داده و تأثیر عمیق و طولانی مدتی بر اقتصاد و سیستم مالی روسیه خواهد داشت که تحریم‌ها به طور خاص برای منزوی ساختن روسیه از امور مالی و تجارت بین المللی طراحی شده اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

شهودها بدون مفاهیم کور هستند| محمدرضا تاجیک

یک به اقتضای شرایط، و در هنگامۀ رخداد 1401، تکاپو و فعالیت مفهومی، یا رخدادآگاهی از رهگذر تأمل در مفاهیم بنیادین و سویۀ دلالتی و کنشی آنان، برایم موضوعیتی دوباره (و البته متفاوت) یافت. سخت دل‌مشغول یافتن «مفاهیم بنیادینی» (کوزلک، مفاهیم بنیادین را بخش‌های گریزناپذیر و غیرقابل جایگزین از واژگان سیاسی و اجتماعی تعریف می‌کند که تعیین‌کننده هستند و باید از منظر تاریخی مورد مطالعه قرار گیرند) شدم که در فهم شرایط این رخداد نقشی اساسی داشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

روش‌هایی برای پاکسازی روده بزرگ تا بهبود کیفیت رابطه جنسی | DW | 23.02.2022در تازه‌های پزشکی هفته نگاهی انداخته‌ایم به روش‌های پاکسازی روده بزرگ در خانه، مزایای باغبانی برای بهبود سلامت و ورزش‌هایی برای بهبود کیفیت رابطه جنسی. در این مقاله همچنین می‌خوانیم، چطور با بیماری سرطان، کنار بیاییم. شما کار و زندگی ندارید؟!

شوک بزرگ به بازار جهانی پول و سرمایه‌ در پی حمله روسیه به اوکرایندر پی حمله روسیه به اوکراین که صبح پنج‌شنبه آغاز شد، بازارهای سرمایه‌ای جهان شوکی بزرگ را تجربه کرد و بهای ارزهای مختلف با نوسانات شدید مواجه شد. زنده باد روسیه🇷🇺!👏 کشورهای باستانی شرقی حق دارند که با اصلاحات سرزمینی، به کشوری با وسعت واقعی‌اش بر گردند. همچنین چین🇨🇳 هم حق دارد که تایوان🇹🇼 و دیگر سرزمین ها و جزایر دریای اطرافش را باز پس بگیرد. امید است روزی ایران🇮🇷 هم چنین کند و نه سیاستهای احمقانه!

تحریم 2 بانک روسی از سوی وزارت خزانه داری آمریکاوزارت خزانه داری آمریکا 2 بانک روسی و 42 شرکت تابعه آن را تحریم کرد. - خبرگزاری آناتولی

کارمندان وزارت کار به چه چیزی معترض هستند؟نمایندگان کارمندان وزارت کار گفتند: شاید تفاوت درآمد کارمندان همترازِ دستگاه‌های مختلف بیش از دو برابر نباشد اما برخورداری از دریافتی‌ها و درآمدهای غیررسمیِ تحت عنوان انواع رفاهیات، کارانه، بهره‌وری و پاداش‌های مختلف، باعث شده تفاوت دریافتیِ خالص مستخدمین همتراز دستگاه‌های مختلف گاهی تا چند صد درصد متفاوت باشد. بچه جان می‌دانم بچه‌داری، والا بخدا ندارم، ندارم نمی‌دانی یعنی چی! شرمنده اهل ایران نشی تحریم را بردارید. اعتراضات_سراسری با پرچم_سه_رنگ_ایران و اتحاد_ملی تجمع_اعتراضی تجمع_اعتراضی_معلمان جنبش_قرمز کارنامه_سبزها

روسیه: به تحریم‌های آمریکا پاسخ متقابل می‌دهیمروسیه: به تحریم‌های آمریکا پاسخ متقابل می‌دهیم وزارت امور خارجه روسیه در اطلاعیه‌ای از صد و یکمین بسته تحریمی پیاپی دولت آمریکا علیه مسکو د.اد.

جو بایدن: پوتین متجاوز است/با تحریم‌های 'ویرانگر' علیه روسیه موافقت کرده‌امبایدن: قصد پوتین احیای اتحاد جماهیر شوروی است بایدن در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند پوتین فراتر از اوکراین خواهد رفت، گفت: بله. او در اوکراین جاه‌طلبی‌های بزرگ‌تری دارد. او در واقع می‌خواهد اتحاد جماهیر شوروی سابق را دوباره برقرار کند.