کارمندان وزارت کار به چه چیزی معترض هستند؟

04/12/1400 09:51:00 ق.ظ

نمایندگان کارمندان وزارت کار گفتند: شاید تفاوت درآمد کارمندان همترازِ دستگاه‌های مختلف بیش از دو برابر نباشد اما برخورداری از دریافتی‌ها و درآمدهای غیررسمیِ تحت عنوان انواع رفاهیات، کارانه، بهره‌وری و پاداش‌های مختلف، باعث شده تفاوت دریافتیِ خالص مستخدمین همتراز دستگاه‌های مختلف گاهی تا چند صد درصد متفاوت باشد.

نمایندگان کارمندان وزارت کار گفتند: شاید تفاوت درآمد کارمندان همترازِ دستگاه‌های مختلف بیش از دو برابر نباشد اما برخورداری از دریافتی‌ها و درآمدهای غیررسمیِ تحت عنوان انواع رفاهیات، کارانه، بهره‌وری و پاداش‌های مختلف، باعث شده تفاوت دریافتیِ خالص مستخدمین همتراز دستگاه‌های مختلف گاهی تا چند صد درصد متفاوت باشد. سیما شکری و جواد اعتمادمقدم (نمایندگان کارمندان وزارت کار) در خصوص علت اعتراض دو روز گذشته خود به «ایلنا» می‌گویند: متاسفانه این روزها بیان مشکلات از طریق نامه‌نگاری‌ها و رایزنی‌های سازمانی و ستادی، جنبه‌ی تشریفاتی پیدا کرده و تبدیل به کالای دکوری...

سیما شکری و جواد اعتمادمقدم (نمایندگان کارمندان وزارت کار) در خصوص علت اعتراض دو روز گذشته خود به «ایلنا» می‌گویند: متاسفانه این روزها بیان مشکلات از طریق نامه‌نگاری‌ها و رایزنی‌های سازمانی و ستادی، جنبه‌ی تشریفاتی پیدا کرده و تبدیل به کالای دکوری و ابزاری ناکارآمد شده که مسئولین از آن برای انداختن توپ به زمین یکدیگر استفاده می‌کنند.

این نمایندگان می‌گویند: انتظار ما این است که در کشور، عدالت آشکارترین وجهه‌ی مدیریت اجرایی باشد اما با توجه به برنامه‌های عملکردی دولت‌ها نه تنها عدالتِ همه جانبه‌ای بین طبقات مختلف شاغل در بخش‌های خصوصی و دولتی وجود ندارد بلکه فاصله‌ی زیاد و معنادارِ سطح درآمدی کارمندانِ دولت در دستگاههای اجرایی، نشان از فاصله‌ی جدی ما با عدالت دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

تحریم 2 بانک روسی از سوی وزارت خزانه داری آمریکاوزارت خزانه داری آمریکا 2 بانک روسی و 42 شرکت تابعه آن را تحریم کرد. - خبرگزاری آناتولی

اپلیکیشن شبکه اجتماعی دونالد ترامپ آغاز به کار کردشبکه اجتماعی جدیدی به نام «حقیقت» که حاصل سرمایه‌گذاری جدید دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا است از شب گذشته به صورت عمومی آغاز به کار کرد.

اسرائیل می‌گوید یک سامانه پدافند هوایی دریایی را با موفقیت آزمایش کرده استوزیر دفاع اسرائیل گفت که این سامانه دریایی برای مقابله با نیروهای نیابتی ایران در منطقه به کار خواهد رفت و به اسرائیل «آزادی عمل حیاتی» خواهد داد.

پرسه میلیون‌ها دلار ممنوعه در گمرک!از ژل تزریقی و غذای سگ و گربه گرفته تا لوازم خانگی، تجهیزات صنعتی و خودرو مجموعه‌ای است که واردکنندگان در روال معمول تجاری ایران به گمرک و بنادر آوردند ولی ناگهان واردات آن‌ها ممنوع اعلام شد و سال‌هاست که نه صاحبان کالا می‌دانند باید چه کنند و نه وقتی مصوبه ای صادر شده توانسته تکلیف ده‌ها میلیون دلار کالا را مشخص کند؛ اقلامی که دیگر فاسد و مستهلک شده و یا در آستانه آن قرار دارند و زمان صرف اختلاف نظر ‌و ناهماهنگی دستگاه‌های ذیربط شده است؛ جریانی که گمرک نیز مدتهاست گزارشی در مورد آن ارائه نکرده و ابهامات را بی پاسخ گذاشته است.

افراد اینترسکس چه کسانی هستند؟

تلفات سیل و رانش زمین در برزیل به ۱۷۶ نفر رسیداداره دفاع غیرنظامی ایالت ریودوژانیرو روز دوشنبه اعلام کرد که تلفات سیل شدید و رانش زمین در شهر پتروپولیس به ۱۷۶ نفر رسیده و هنوز بیش از ۱۱۰ نفر مفقود هستند.