تبعه خارجی مجوز صیادی در آب های ایران ندارد/ خرید امانی در دستور کار قرارگرفت

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس سازمان شیلات کشور: *تبعه خارجی مجوز صیادی در آب‌های ایران ندارد *مجوز صید به اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی داده می‌شود *چیزی تحت عنوان فعالیت صیادان چینی نداریم *اگر کسی گزارشی از فعالیت صیادان خارجی در صیدگاه‌های ما دارد به صحت آن شک داریم

به گزارش ایسنا نبی الله خون میرزایی در نشست خبری که صبح امروز برگزار شد در پاسخ به این سوال که آیا صید ترال در کشور انجام می شود یا خیر؟ گفت:صید ترال در داخل کشور انجام می شود. البته به فراخور برنامه ها محدودیت هایی در برخی ماه ها اعمال می شود. در حال حاضر یک محدودیت دوماهه برای صید فانوس ماهی اعمال شده است.

وی خاطر نشان کرد: به همین منظور و برای جلوگیری از ضرر و زیان تولیدکنندگان خرید تضمینی ماهی مطرح شد. خرید تضمینی ضوابطی دارد و بایستی تمهیداتی از قبل برای تامین منابع مالی در نظر گرفته شود و همچنین در بودجه سنواتی سال دستگاهی که می‌خواهد آن را خریداری کند و ضرر و زیان فروش آن نیز پیش بینی شود که مورد حمایت ستاد تنظیم بازار قرار نگرفت.

به گفته وی کشور ما و ناوگان صیادی ما در اقیانوس هند رتبه دوم و در غرب اقیانوس هند رتبه اول صید و صیادی دارد. در آب های بین المللی بین دو کشور ایران و عمان صید فانوس ماهی می‌کنیم و در آب‌های ساحلی عمدتاً صیادان ایرانی هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترافیک روان در جاده های کشور/ مه گرفتگی و کاهش دید در سه استانرئیس مرکز اطلاعات و پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک روان در محورهای کشور، به تشریح وضعیت جوی جاده ها پرداخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نصف خانه‌های خالی کشور در تهران است- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimزارع: نصف خانه‌های خالی کشور در تهران است عضو کمیسیون برنامه و بودجه: حدود نیمی از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار واحد خالی کشور در تهران است برخی صاحبان قدرت و نفوذ جلوی طرح اخذ مالیات از خانه‌های خالی را گرفته بودند این طرح در ۵۰ کشور دنیا اجرا می‌شود.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۰ هزار و ۳۷۶ نفر رسیدتهران - ایرنا - سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۳۵۴ هزار و ۷۶۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۱۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۰ هزار و ۳۷۶ نفر رسیده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وزش باد به نسبت شدید در ۱۱ استان کشوروزش باد به نسبت شدید در ۱۱ استان کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد به نسبت شدید در ۱۱ استان کشور طی سه روز آینده خبر داد و گفت: دمای هوا نیز در نوار شمالی بین ۵ تا ۱۰ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ناوالنی، منتقد پوتین در بیمارستان در حالت اغما به سر می‌برد | DW | 20.08.2020آلکسی ناوالنی، منتقد سرسخت کرملین به دلیل وضعیت بحرانی شدید جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان در حالت اغما به سر می‌برد. گفته می‌شود که وضعیت ناوالنی به دلیل 'مسمومیت احتمالی' بحرانی شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رد پای احتمالی حزب‌الله لبنان در انبارکردن نیترات در بندر بیروت | DW | 20.08.2020ذخیره بیش از ۲۷۵۰ تن نیترات آمونیوم در بندر بیروت باعث انفجار چهارم اوت شده است. گمانه‌زنی درباره این انفجار ادامه دارد. منابع اطلاعاتی غرب از تحویل چند محموله نیترات آمونیوم از سوی سپاه قدس به حزب‌الله خبر داده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »