تایید شدگان مسکن ملی پایان اردیبهشت مشخص می‌شوند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 82 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 36%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

براساس اعلام معاون وزیر راه، نتایج پالایش متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که به صورت اینترنتی ثبت نام کرده‌اند اواخر اردیبهشت ماه اعلام می‌شود

به گزارش ایسنا، در مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن حدود یک میلیون و ۳۶۰ هزار نفر نام نویسی کردند که از این تعداد بیش از ۵۰۰ هزار نفر از طریق سامانه اینترنتی tem.mrud.ir و بیش از ۸۰۰ هزار نفر از طریق پیامک ثبت نام کردند. کسانی که از طریق سامانه نام نویسی شدند، اطلاعاتشان کامل روی سامانه ثبت شده و مراحل پالایش اطلاعات آنها در حال انجام است که نتایج آن تا پایان اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.

محمود محمودزاده - معاون وزیر راه و شهرسازی - ضمن اعلام این خبر گفت: آن تعداد از متقاضیانی هم که از طریق پیامک ثبت‌نام کرده‌اند اگر تا پایان ماه شرایط مراجعه حضوری مهیا شود، باید نسبت به تکمیل مدارک و اطلاعات خود اقدام کنند. به نظر می‌رسد بسیاری از شهرها از نظر بهداشتی به‌عنوان شهرهای سفید اعلام شوند که در آن شهرها مشکلی از نظر مراجعه و تکمیل مدارک وجود ندارد که به زودی به متقاضیان برای مراجعه اعلام خواهد شد.

وی افزود: به لحاظ محدودیتی که بحران کرونا پیش آورد باید تاریخی مشخص شود تا دیگر متقاضیان واجد شرایط بتوانند تشکیل پرونده دهند و چنانچه همه موارد برای آنها کامل باشد به بانک مراجعه کنند. همچنین افرادی که اعتراض داشتند که بیشتر آنها مربوط به قرمز بودن فرم «ج» و مشابهت اسمی بود، با پیگیری‌هایی که از سوی سازمان ملی زمین و مسکن انجام شد، این کنترل به استان‌ها تفویض شد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: تمامی فرهنگیانی که متقاضی دریافت مسکن ملی بودند، پالایش و افراد واجد شرایط، مشخص شده‌اند و بر اساس ظرفیتی که هر کدام از استان‌ها دارند امکان واگذاری اراضی به طرح اقدام ملی در دست بررسی قرار دارد. در برخی از استان‌ها، بررسی‌ها انجام و اراضی موردنیاز تخصیص یافته است و روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۹ قرار است تا این مراسم به شکل ویدئوکنفرانس کلنگ‌زنی شود.

به گزارش ایسنا، طرح اقدام ملی تولید و عرضه ۴۰۰ هزار واحد مسکونی، شهریور ۱۳۹۸ با حضور رئیس جمهور آغاز شد. البته در برخی از مناطق از پایان سال ۱۳۹۷ کلید خورده بود. در قالب این طرح تا پایان سال ۱۳۹۸ عملیات احداث دست کم ۲۱۸ هزار و ۵۲ واحد آغاز شده که بیش از نیمی از پروژه را شامل می شود. بر اساس اعلام اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، اولین واحدهای مسکن ملی در بعضی مناطق کشور، خرداد یا تیرماه امسال تحویل می شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعلام نتایج نشست کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونارییس کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با اعلام اینکه بیش از ۸۰ درصد اصناف، پروتکل‌های بهداشتی را به خوبی رعایت می‌کنند، از پیشنهاد این کمیته به ستاد ملی برای افزایش فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در ۱۱۴ شهرستان کم خطر (سفید) در سطح کشور خبر داد. این رئيسه عین خود ویروسه میمونه ! اخه بش بگو مگه تو ایران جای امن هم هست ? امار کشته و مصدوم کرونایی که هم میدین باید 10 برابر کنیم تا امار به واقعیت نزدیک بشه !
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مدیر موقت اطلاعات ملی آمریکا: اقدام آلمان در ممنوع کردن فعالیت‌های حزب‌الله، جهان را امن‌تر می‌کندمدیر موقت اطلاعات ملی آمریکا: اقدام آلمان در ممنوع کردن فعالیت‌های حزب‌الله، جهان را امن‌تر می‌کند آلمان اعلام کرد که فعالیت‌های گروه حزب الله لبنان که تحت حمایت رژیم ایران است را در خاک خود ممنوع کرده و این گروه را به عنوان یک سازمان تروریستی می شناسد. خلیج_فارس حزب الله که داخل خاک آلمان فعالیت خاصی نداشته است. اما بدانید که حزب الله بخشی از هویت سیاسی کشور و مردم لبنان است و در جنوب لبنان،مثل شیر در برابر رژیم جعلی و حقیر اسرائیل ایستاده است و تا آخر هم خواهد ایستاد و غربی های منفعل در برابر امریکا ،از این اقدامات طرفی نخواهند بست. رژیم آمریکا ترسو هست .حزب الله و ایران چه کنند . هرچه تحریم بیشتر قدرتمندتر شدن حزب الله و ایران بیشتر میشه 😀😂😂🤣 چون خدا با حزب الله و سپاه هست .سربازان امام زمان هستند 💪💪💪💪👊👊👊👊در دهان یاوه گویی علیه رژیم آمریکا و اسراییل و قلدران اروپایی .فرانسه انگلیس آلمان ...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استراماچونی پیشنهاد سرمربی‌گری تیم ملی را رد کرداستراماچونی پیشنهاد سرمربی‌گری تیم ملی را رد کرد سرمربی سابق استقلال با رد پیشنهاد سرمربی‌گری تیم ملی ایران، برای کادر فنی این تیم آرزوی موفقیت کرد این تا آخر یورو نگیره به تیمی نمیره
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت فرانسه نقشه تقسیمات کشوری بر اساس شیوع ویروس کرونا را منتشر کردبه گفته وزیر بهداشت فرانسه از هفته آینده مناطق نارنجی از این تقسیم بندی خارج می‌شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روحانی: شهرستان‌های سفید به زودی معرفی می‌شوندتهران- ایرنا- رییس جمهوری با اشاره به سطح‌بندی شهرها و استان‌ها در سه وضعیت سفید، زرد و قرمز از نظر میزان بروز کرونا، گفت: براساس گزارش مسئولین کمیته‌های درمانی، امنیتی و اجتماعی و شاخص‌های تعیین شده، شهرستان‌های سفید به زودی معرفی خواهند شد و شرایط بازفعالیت مشاغل کسب و کارها، اماکن مذهبی و به طور کل تعدیل محدودیت‌ها، اعلام خواهد شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رشد طلایی شاخص بورس در هفته‌ای که گذشترشد شاخص بورس در هفته گذشته | شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (۱۰ اردیبهشت) به عدد ۸۷۸ هزار و ۱۲۲ واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته ۱۸.۵ درصد رشد را تجربه کرد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »