رشد طلایی شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رشد شاخص بورس در هفته گذشته | شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (۱۰ اردیبهشت) به عدد ۸۷۸ هزار و ۱۲۲ واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته ۱۸.۵ درصد رشد را تجربه کرد

در پنج روز معاملات هفته‌ جاری، شاخص بورس ۱۳۶ هزار و ۱۷۰ واحد افزایش داشت؛ شاخص کل در پایان روز چهارشنبه با عدد ۷۴۱ هزار و ۹۵۲ واحد به معاملات پایان داد که این رقم در روز چهارشنبه به عدد ۸۷۸ هزار و ۱۲۲ واحد رسید.

در پنج روز معاملاتی این هفته بورس نمادهای پالایش نفت اصفهان، ملی صنایع مس ایران، بانک اقتصاد نوین، بانک تجارت، فولاد مبارکه اصفهان، گلوکوزان، سرمایه گذاری خوارزمی در گروه نمادهای پربیننده قرار داشتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ضرورت عرضه بیشتر سهام شرکت‌ها و بنگاه‌های بزرگ در بورسرئیس جمهور در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت: *صرفه‌جویی همه دستگاه‌های دولتی و فروش اموال و املاک مازاد دستگاه‌ها ضروری است *در شرایط کنونی تامین ارز برای کالاهای اساسی بویژه دارو و نیازمندی‌های اساسی مردم ضرورت دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمار همه‌گیری کرونا در جهان / شمار مبتلایان در روسیه از چین بیشتر شدآمار همه‌گیری کرونا در جهان تعداد مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ ناشی از کروناویروس جدید تاکنون در جهان به سه میلیون و ۶۵ هزار و ۷۷۸ رسیده که از این میان ۲۱۱ هزار و ۶۵۸ تن جان باخته و ۹۲۳ هزار و ۶۲ نفر نیز بهبود یافته‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیوع ویروس کرونا؛ پیش بینی مرگ ۷۴ هزار نفر در آمریکا در خوشبینانه‌ترین حالتشیوع ویروس کرونا؛ پیش بینی مرگ ۷۴ هزار نفر در آمریکا در خوشبینانه‌ترین حالت آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره شیوع ویروس_کرونا در کشورهای مختلف جهان را در وب سایت یورونیوز بخوانید🔽 شمار مبتلایان به ویروس کرونا در روسیه از ایران فراتر رفت ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر: تو را به خدا یکی جواب منو بده، این ویروس کرونا چطوری که هرچی کشور پیشرفته تر مثل آمریکا و اروپا مبتلا و مرگ و میر بیشتر و هر چی کشور بی امکانات تر مثل عراق افغانستان مبتلا و مرگ ومیر کمتر، فقط نگید آمار کشورهایی مثل عراق افغانستان غلط، چون من از چندین نفر از ساکنان شهرهای مختلف BlackMetalVahid البته نمیشه به آمار رسمی آمریکا اعتماد کرد☺
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یورواستات: یک سوم کودکان پناهجو در اروپا در ۲۰۱۹ از افغانستان بوده‌انددر سال ۲۰۱۵، شمار پناهجویان زیر سن قانونی و بدون همراه که پا به خاک اروپا گذاشتند به حدود ۹۲ هزار نفر بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در آرژانتین؛ تمرین رقص تانگو در نشیمن خانه‌هارقصندگان تانگو در بوئنوس آیرس ‌آرژانتین حتی در روزگار شیوع ویروس کرونا هم نتوانستند دوری از هنر رقص تانگو را تاب بیاورند. به همین خاطر آنها در اتاق نشیمن خود وسایل را جمع کرده و مشغول تمرین رقص شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پاسخ به سیاسی شدن نهاد شورا تا اثرگذاری کمرنگ در جریان شیوع کرونا/ مخالف مچ‌گیری در پرونده‌های گذشته هستیمرئیس شورای شهر تهران معتقد است؛ شفافیت در مدیریت شهری یکی از دستاوردهای مهم شورای پنجم است و شورا خود در این مسیر پیش قدم شد، اما در مورد سیاسی کردن رسیدگی به پرونده‌‌های شهر اتفاقا ما مخالف مچ‌گیری و استفاده سیاسی هستیم و تاکنون هم اقدامی در این زمینه نشده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »