مدیر موقت اطلاعات ملی آمریکا: اقدام آلمان در ممنوع کردن فعالیت‌های حزب‌الله، جهان را امن‌تر می‌کند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیر موقت اطلاعات ملی آمریکا: اقدام آلمان در ممنوع کردن فعالیت‌های حزب‌الله، جهان را امن‌تر می‌کند آلمان اعلام کرد که فعالیت‌های گروه حزب الله لبنان که تحت حمایت رژیم ایران است را در خاک خود ممنوع کرده و این گروه را به عنوان یک سازمان تروریستی می شناسد.

ریچارد گرنل، مدیر موقت اطلاعات ملی آمریکا، با ابراز خرسندی از اقدام آلمان در ممنوع کردن تمامی فعالیت‌های حزب‌الله گفت که با این اقدام، جهان امن‌تر شده است.

آلمان اعلام کرد که فعالیت‌های گروه حزب الله لبنان که تحت حمایت رژیم ایران است را در خاک خود ممنوع کرده و این گروه را به عنوان یک سازمان تروریستی می شناسد. شناسایی کلیت حزب‌الله لبنان به عنوان یک سازمان تروریستی، به مفهوم تفاوت قائل نشدن میان شاخه سیاسی با شاخه نظامی آن حزب و تروریست شناختن هر دو شاخه حزب‌الله است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

امریکا وآلمان چرا دولتی را که در کشور ثالثی خبرنگار خود را در سفارتش میکشد و قطعه قطعه میکند (دولت عربستان و خاشقچی) نه تنها جنایتکار و تروریست اعلام نمیکند بلکه حمایت کاملی هم از او بعمل نی آورند تگر این یک بام و دو هوا نیست چه نام دارد

تروریست تر از مجاهدین مگر گروهی هست ولی همین اشخاص آنها را بخاطر به کار گرفتنشان از لیست سیاه خارج و تحت حمایت خود میگیرند که همین مصداق تروریست پروری امریکا و آلمان است

متاسفانه آلمان از سال ۱۹۴۵ تحت استعمار و سلطه آمریکا قرار دارد وعلیرغم میل آلمانی ها سیاستمداران آن کشور مجبور به پیروی از دستورات اشغالگران آمریکایی هستند. آنچه جهان را امن تر خواهد کرد کوتاه نمودن دست جنگ طلبان آمریکایی از دخالت در امور دیگر کشورهای جهان است.

نوشدارو پس از مرگ حداقل ۵۰۰/۰۰۰ مردم بیگناه سوریه که با کمک حزب الله لبنان قتل عام شده‌اند!! آلمان شق القمر کرده!

به جای اینکه مدام با نوچه های رژیم جمهوری اسلامی بجنگید ، سر مار را قطع کنید ،در اون صورت این گروه های تروریستی خودبخود متلاشی می شوند.

رژیم آمریکا ترسو هست .حزب الله و ایران چه کنند . هرچه تحریم بیشتر قدرتمندتر شدن حزب الله و ایران بیشتر میشه 😀😂😂🤣 چون خدا با حزب الله و سپاه هست .سربازان امام زمان هستند 💪💪💪💪👊👊👊👊در دهان یاوه گویی علیه رژیم آمریکا و اسراییل و قلدران اروپایی .فرانسه انگلیس آلمان ...

حزب الله که داخل خاک آلمان فعالیت خاصی نداشته است. اما بدانید که حزب الله بخشی از هویت سیاسی کشور و مردم لبنان است و در جنوب لبنان،مثل شیر در برابر رژیم جعلی و حقیر اسرائیل ایستاده است و تا آخر هم خواهد ایستاد و غربی های منفعل در برابر امریکا ،از این اقدامات طرفی نخواهند بست.

خلیج_فارس

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یورواستات: یک سوم کودکان پناهجو در اروپا در ۲۰۱۹ از افغانستان بوده‌انددر سال ۲۰۱۵، شمار پناهجویان زیر سن قانونی و بدون همراه که پا به خاک اروپا گذاشتند به حدود ۹۲ هزار نفر بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در آرژانتین؛ تمرین رقص تانگو در نشیمن خانه‌هارقصندگان تانگو در بوئنوس آیرس ‌آرژانتین حتی در روزگار شیوع ویروس کرونا هم نتوانستند دوری از هنر رقص تانگو را تاب بیاورند. به همین خاطر آنها در اتاق نشیمن خود وسایل را جمع کرده و مشغول تمرین رقص شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دموکراسی در سراسر جهان تضعیف شده است | DW | 29.04.2020بنا به پژوهش یک بنیاد معتبر مطالعات سیاسی، راه و رسم دموکراسی در سراسر جهان رو به پسرفت دارد. فقر و نابرابری از عوامل دیکتاتوری است و گفته می‌شود که پاندمی کرونا می‌تواند این روند ناسالم را تقویت کند. NargesEslamian بالاخره فهمیدن، حداقل ۳ سال قبل ما گفتیم، کو گوش شنوا
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فوتبال در دوران کرونا؛ سرنوشت لیگ‌های اروپایی چه شد؟شیوع ویروس کرونا در اروپا فوتبال، محبوب و پربیننده‌ترین ورزش قاره را با بحران روبرو کرده است. بیشتر از شش هفته است که تمام لیگ‌های معتبر اروپایی تعطیل شده‌اند. سرنوشت بازی‌های این فصل چه خواهد شد؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

euronews - اخبار بین المللی در مورد دنیای حیواناتدنیای حیوانات | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ⭕️ قتل پسر ۱۴ ساله توسط افسر پلیسی که بخاطر سروصدا از خواب بیدار شده بود! 🔹 یک افسر پلیس ایالت لوئیزیانا بعداز اینکه بخاطر سروصدای پسر ۱۴ ساله از خواب بیدار شد، به سر وی شلیک کرده و او را به قتل رساند. چرا نميگيد همين پليس ايالت متحده ستلي چند هزار سياهپوست ميكشه و نژادپرستي ميكنه ؟؟!! اينجور اخبار را زمان ما ميگفتند اخبار هشت من يك غاز ! با همينجور اخبار و نمايش، امريكا براي خودش از طريق رسانه ها و هاليوود پروپاگاند ميده جمهوري اسلامي هم سال ٨٨به زن وكودك رحم نكرد حتي از كشتن يك زن باردار با جنين ٥ماه هم دريغ نكرد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پدران سوداگر و کودکان کار مجازی؛ خودکشی یا اختلالات روان‌تنی در انتظار «آرات‌»هاتهران- ایرناپلاس- آرات حسینی، پسر بچه ۶ سال و ۷ ماهه، اکنون تبدیل به سوژه جنجالی و قابل بحث در رسانه‌ها شده و در واقع او قربانی خودخواهی‌های پدرش شده است. با کمی اغماض می‌توان گفت مورد استثمار تجاری قرار گرفته است. آرات، از یک‌سالگی منبع درآمد پدرش محسوب می‌شود!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »