تاکید آمریکا، بریتانیا، امارات و سعودی بر تعهد به راه‌حل سیاسی جامع در یمن

26/06/1400 12:15:00 ق.ظ

تاکید آمریکا، بریتانیا، امارات و سعودی بر تعهد به راه‌حل سیاسی جامع در یمن #العربيه_فارسى

العربيه_فارسى, نشست کشورهای چهارجانبه

تاکید آمریکا ، بریتانیا ، امارات و سعودی بر تعهد به راه‌حل سیاسی جامع در یمن العربيه_فارسى

سفرای کشورهای بریتانیا ، سعودی و امارات در یمن و کاردار آمریکا در این کشور در بیانیه‌ای مشترک، ضمن تاکید بر تعهد به راه حل سیاسی جامع در یمن ، خواستار

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس)، نمایندگان این چهار کشور پنجشنبه 16 سپتامبر، در نشست چهارجانبه خود درباره کاهش ارزش ریال یمن و افزایش قیمت مواد غذایی و تأثیر شدید آن بر اقتصاد و وضعیت معیشتی و اوضاع انسانی کنونی این کشور ابراز نگرانی کردند.این کشورها همچنین از کمک‌های سعودی به یمن و از جمله آن اعطای مشتقات نفتی به این کشور قدردانی کردند.

Advertisementهمچنین در این بیانیه بر ضرورت بازگشت دولت یمن به عدن و نقش فعال آن در نظارت بر حمایت‌های بین‌المللی پیش‌رو برای رونق بخشیدن به اقتصاد و پایبندی آن به راه‌حل سیاسی جامع برای پایان دادن به جنگ در یمن تاکید شده و از ماموریت هانس گروندبرگ، فرستاده ویژه سازمان ملل متحده به یمن اعلام حمایت شد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

کنعانی: ایران از موضع نیاز مذاکره نمی‌کند / تنفر از رژیم صهیونیستی بیشتر شده است- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

دولت بریتانیا به ادعای بی‌اساس نیکی میناژ در مورد واکسن کرونا واکنش نشان دادنیکی میناژ، خواننده ۳۸ ساله ادعایی مبنی بر ارتباط تزریق واکسن کرونا با «ناتوانی جنسی» و «تورم بیضه» را برای ۲۲ میلیون و ۶۰۰ هزار هوادار خود در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر کرده بود. این در حالی است که تاکنون هیچ‌گونه شواهد علمی در این مورد منتشر نشده است. مشکل ایشونه .. همه چی اندازه است.... پس لطفا حتما به هر کسی که می‌خواد با این کودن رابطه داشته باشد، واکسن بزنید که از تولید مثلا جلوگیری شود! اونیکه روکارش بوده کرونا رو بهانه کرده 😂😂😂

اعلام آمادگی «عروس داعش» برای حضور در دادگاه بریتانیاشمیم بیگم، ملقب به «عروس داعش»، که پس از پیوستن به این گروه تابعیت بریتانیا یی خود را از دست داده بود روز چهارشنبه ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) اعلام کرد که آماده است بار دیگر در مقابل دادگاه حاضر شود و بی‌گناهی خود را در پرونده اتهامات تروریستی ثابت کند. رفتی کوس دادی و چند سال جنده آنها بودی حالا آمدی ادعای مریم مقدسی میکنی؟؟ همه مسلمانان اینجوری کونده پر رو هستند SavePanjshir standwithpanjahir SaveAfghanWomen DoNotRecognizeTaliban UNHumanRights FForotan UN_HRC AJEnglish CGTNOfficial cnni یه دل سیر سکس شرعی کرد و حالا شده سوژه مدیا قربون قوانین مسخره این دنیا برم

ترمیم کابینه جانسون؛ لیز تراس جانشین دومینیک راب در مقام وزیر خارجه بریتانیا شددفتر نخست‌وزیر بریتانیا اعلام کرد که ترمیم کابینه در راستای ایجاد «تیمی قوی و متحد» برای رویارویی با چالش‌های پس از همه‌گیری بیماری «کووید ۱۹» صورت گرفته است.

ترمیم کابینه بریتانیا؛ تراس به جای راب در راس وزارت خارجه | DW | 15.09.2021نخست وزیر بریتانیا در واکنش به انتقادات افکار عمومی کابینه خود را ترمیم کرد. مهم‌ترین تغییر کابینه بریتانیا جابجایی دومنیک راب، وزیر خارجه بود. راب در ارتباط با خروج بریتانیا یی‌ها از کابل مورد انتقاد قرار گرفته بود. وزیر خارجه آلمان چی؟ هیچ الان داره فکر میکنه چطوری بنز و بی ام و و زیمنس به طالبان بفروشه

شترهای حجاری‌شده در عربستان، قدیمی‌تر از اهرام مصر و استون‌هنج بریتانیاپژوهشی تازه نشان می‌دهد که حجاری‌ تصویر شترهایی که پیشتر در عربستان سعودی کشف شده بود عمری میان ۷ تا ۸ هزار سال دارند.

اعتراف سه مامور سابق اطلاعاتی آمریکا به هک شبکه‌های آمریکایی برای امارات در «پروژه کلاغ سیاه»🔺اعتراف سه مامور سابق اطلاعاتی آمریکا به هک شبکه‌های آمریکا یی برای امارات در «پروژه کلاغ سیاه» این اعتراف بخشی از توافق با مقامات دولت فدرال آمریکا به منظور توقف پیگردهای بیشتر قضایی علیه این سه نفر است. امارات ؟!؟!

استقرار دولت قانونی این کشور در عدن شدند.Aa توئیت نیکی میناژ، خواننده سبک رپ که در آن ادعایی بی‌اساس درباره ارتباط تزریق واکسن کرونا با «ناتوانی جنسی» و «تورم بیضه‌های مردان» مطرح شده بود واکنش دولت بریتانیا را برانگیخت.Aa شمیم بیگم، ملقب به «عروس داعش»، که پس از پیوستن به این گروه تابعیت بریتانیایی خود را از دست داده بود روز چهارشنبه ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) اعلام کرد آماده است در مقابل دادگاه حاضر شود و بی‌گناهی خود را در پرونده اتهامات تروریستی ثابت کند.بنا به گزارش رسانه‌های بریتانیایی دومینیک راب، وزیر خارجه این کشور از مقامش کنار گذاشته شده و به عنوان وزیر دادگستری و معاون نخست‌وزیر معرفی شده است.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس)، نمایندگان این چهار کشور پنجشنبه 16 سپتامبر، در نشست چهارجانبه خود درباره کاهش ارزش ریال یمن و افزایش قیمت مواد غذایی و تأثیر شدید آن بر اقتصاد و وضعیت معیشتی و اوضاع انسانی کنونی این کشور ابراز نگرانی کردند. این کشورها همچنین از کمک‌های سعودی به یمن و از جمله آن اعطای مشتقات نفتی به این کشور قدردانی کردند. نیکی میناژ در حالی این ادعا را برای ۲۲ میلیون و ۶۰۰ هزار هوادار خود در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر کرد که هیچ‌گونه شواهد علمی مبنی بر بروز «ناتوانی جنسی» و «تورم بیضه» در مردان بر اثر تزریق واکسن کرونا وجود ندارد. Advertisement همچنین در این بیانیه بر ضرورت بازگشت دولت یمن به عدن و نقش فعال آن در نظارت بر حمایت‌های بین‌المللی پیش‌رو برای رونق بخشیدن به اقتصاد و پایبندی آن به راه‌حل سیاسی جامع برای پایان دادن به جنگ در یمن تاکید شده و از ماموریت هانس گروندبرگ، فرستاده ویژه سازمان ملل متحده به یمن اعلام حمایت شد. خانم بیگم که اصالتا بنگلادشی‌ است از سوی وزارت کشور بریتانیا به عنوان تهدید امنیتی شناخته شده و بر همین اساس دیوان عالی بریتانیا نیز با درخواست او برای بازگشت به این کشور با هدف اعتراض به حکم دادگاه مخالفت کرده است. تسریع در اجرای توافق ریاض همزمان با تاکید این کشورها بر حمایت از دولت قانونی یمن از طریق کمیته مشاوره فنی ویژه امور اقتصادی، دولت این کشور خواستار سرعت بخشیدن به همه اقدامات لازم برای ایجاد ثبات اقتصادی در یمن شد. برخی از آنها به وضوح مسخره هستند و برخی دیگر روشن است که برای هراس‌افکنی ساخته شده‌اند. دولت قانونی یمن همچنین ضمن استقبال از حمایت‌های پادشاهی سعودی و امارات برای دستیابی به راه حل سیاسی جامع در این کشور، بر اهمیت اجرای سریع توافق ریاض تاکید کرد. لیز تراس، ۴۶ ساله تاکنون در مقام وزیر تجارت بین‌المللی مسئول مذاکرات تجاری بریتانیا در دوره پسابرکسیت بود.

. وی گفت: «داستان‌های ساختگی زیادی مطرح می‌شود. خانم بیگم که از اردوگاه شمال سوریه با شبکه «آی‌تی‌وی» مصاحبه می‌کرد گفت: «ادعاها برای بد جلوه دادن چهره‌ام مطرح می‌شود چرا که دولت چیزی در مورد من ندارد.