دولت بریتانیا به ادعای بی‌اساس نیکی میناژ در مورد واکسن کرونا واکنش نشان داد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 63 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

توئیت نیکی میناژ، خواننده سبک رپ که در آن ادعایی بی‌اساس درباره ارتباط تزریق واکسن کرونا با «ناتوانی جنسی» و «تورم بیضه‌های مردان» مطرح شده بود واکنش دولت بریتانیا را برانگیخت جزئیات بیشتر🔽

توئیت نیکی میناژ، خواننده سبک رپ که در آن ادعایی بی‌اساس درباره ارتباط تزریق واکسن کرونا با «ناتوانی جنسی» و «تورم بیضه‌های مردان» مطرح شده بود واکنش دولت بریتانیا را برانگیخت.

این خواننده ۳۸ ساله روز دوشنبه در صفحه توئیتر خود بدون ذکر نام، از دوست یکی از خویشاوندانش در ترینیداد و توباگو سخن گفت که به گفته وی پس از تزریق واکسن بیماری «کووید ۱۹» از «ناتوانی جنسی» و «تورم بیضه» رنج می‌برد. نیکی میناژ در حالی این ادعا را برای ۲۲ میلیون و ۶۰۰ هزار هوادار خود در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر کرد که هیچ‌گونه شواهد علمی مبنی بر بروز «ناتوانی جنسی» و «تورم بیضه» در مردان بر اثر تزریق واکسن کرونا وجود ندارد.داستان‌های ساختگی زیادی مطرح می‌شود. برخی از آنها به وضوح مسخره هستند و برخی دیگر روشن است که برای هراس‌افکنی ساخته شده‌اند.

کریس ویتی در ادامه افزود افرادی که با پخش گزارش‌های جعلی تلاش می‌کنند تا دیگران را از تزریق واکسن منصرف کنند باید از خودشان «شرم» کنند.ساجد جاوید، وزیر بهداشت بریتانیا نیز روز چهارشنبه از افراد مشهور خواست تا به سخنانی که بیان می‌کنند توجه بیشتری نشان دهند. او در مورد پخش اخبار جعلی از سوی افراد مشهور خطاب به آنها گفت: «خواهش می‌کنم این کار را نکنید. واقعا در حق مردم بدی می‌کنید زیرا واکسن‌ها جان آدم‌ها را نجات می‌دهند و شما با پخش دروغ، برعکس این کار را انجام می‌دهید.

نیکی میناژ اهل کشور ترینیداد و توباگو است. جزیره‌ ترینیداد و توباگو در دریای کارائیب واقع شده است و حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اونیکه روکارش بوده کرونا رو بهانه کرده 😂😂😂

پس لطفا حتما به هر کسی که می‌خواد با این کودن رابطه داشته باشد، واکسن بزنید که از تولید مثلا جلوگیری شود!

مشکل ایشونه .. همه چی اندازه است....

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خطر آپارتاید واکسن در جهان/ تزریق دُز سوم؛ تبعیض آشکار در کشورهای بزرگسخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا: پیش‌بینی می‌کنم تا سال ۲۰۲۲ دنیا درگیر کرونا باشد زیرا تا این سال فقط ۴۰ درصد جمعیت جهان واکسینه می‌شوند و ایمنی زمانی حاصل خواهد شد که این رقم به ۷۰ درصد برسد یکی نیست بگه به تو چه دنیا درگیر ویروس کرونا خواهد بود یا نه .تو به فکر مملکت خودمان باش که ۱۰ درصد واکسینه شده اند و آنهم با واکسن غیر موثر .زر نزن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بنیان‌گذاران «بیو‌ ان تک» می‌گویند فایزر در آغاز پیشنهاد ساخت واکسن کرونا را رد کرده بود🔺 بنیان‌گذاران «بیو‌ ان تک» می‌گویند فایزر در آغاز پیشنهاد ساخت واکسن کرونا را رد کرده بود ◾ آنها فاش کرده‌اند که فایزر ابتدا پیشنهاد ساخت واکسن کرونا توسط آنها را رد کرد، چرا که تصور می‌کرد ویروس به سرعت مهار خواهد شد. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

خاموشی‌های زنجیره‌ای در ونزوئلا؛ وزیر نیرو: در حال جنگ با تروریست‌ها در جبهه برق هستیموزیر نیروی ونزوئلا از رخداد یک حمله تروریستی به شبکه برق این کشور خبر داد که در نتیجه آن بخش‌های قابل توجهی از مرکز کشور از جمله پایتخت را غرق خاموشی کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکسیناسیون کرونا در اروپا؛ کدام کشورها پیشتاز و کدام کشورها از قافله عقبند؟سخنگوی کمیسیون اروپا: «مسئولیت ما تحویل دُزهای واکسن است و این کاری است که با موفقیت انجام شده. اما دولت‌های عضو اتحادیه خودشان مسئول راه‌اندازی و هدایت طرح‌های واکسیناسیون در کشور خودشان هستند.» خو ما پس تازیم اونا پیشتاز دیگه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شیب ابتلا به کرونا در تهران نزولی شدفرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: شیب ابتلا به کرونا در تهران نزولی شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ثبت رکورد تزریق ۲۴۰ هزار دز واکسن در تهران طی روز گذشتهفرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران گفت: روز گذشته به رکورد تزریق ۲۴۰ هزار دز واکسن در تهران رسیدیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »