تامین قطعات مترو به سختی در حال انجام است / علت یابی سانحه خروج قطار از ریل از طریق مکاتبه با سازنده خارجی

14/06/1399 10:16:00 ق.ظ

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ تامین قطعات مترو به سختی در حال انجام است / علت یابی سانحه خروج قطار از ریل از طریق مکاتبه با سازنده خارجی

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: مترو از نظر مالی بسیار تحت فشار است و کرونا منابع درآمدی ما را کاهش داده است و از طرفی هم نتوانستیم از کمک های مالی که برای کرونا تخصیص داده شده است، بهره مند شویم. او با بیان اینکه قطعات شکسته تست و بررسی می شود تا مشخص شود، اتفاق مربوط به پروسه ساخت است و یا فرسودگی و خستگی افزود: همه این موارد بررسی و اصلاحات روی قطارها انجام شده است تا دیگر این اتفاق نیفتد.

البته یک پروسه چندمرحله ای طی شده است که دیگر این اتفاق رخ ندهد.

حادثه خط دو مترو به کمبود قطعات ارتباطی ندارد نوبخت گفت: حادثه ای که در خط دو مترو رخ داد به کمبود قطعات ارتباطی ندارد. یک اتفاق فنی بود و اقدامات پیشگیرانه جدی برای آن انجام دادیم. مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با بیان اینکه مشکل در تامین قطعات چند بخش مختلف را شامل می شود، گفت: قطعات برق ها، کلیدها، سیستم های ترمز، رانش، قطعات تجهیزات کنترلی، پست های فشار قوی برق و تجهیزات متعدد و مختلفی داریم که هرکدام به برندهای مختلف کشورهای مختلف باز می گردد و می توانند به صورت جداگانه با مشکلاتی در کمبود قطعات روبرو باشند.

او با بیان اینکه تامین قطعات مترو به سختی در حال انجام است، گفت: اتفاقی که رخ داد مربوط به کمبود قطعات نیست، اصلاحات مورد نظر انجام شده است و با سازنده خارجی مکاتبات درباره علت یابی حادثه انجام شده است و با کارشناسان داخلی نیز بررسی های لازم صورت گرفته است. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

دانش‌آموزان در مناطقی که امکان حضور فراهم است از روز شنبه در محل تحصیل حاضر شوندتهران-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش اولویت را آموزش حضوری اعلام کرد و گفت: در هر مکانی که جمعیت کلاس به تشخیص مدیر مدرسه و براساس دستورالعمل ابلاغ شده با رعایت فاصله اجتماعی امکان حضور دانش‌آموزان فراهم باشد، همه آنها باید از روز شنبه در محل تحصیلی خود حاضر شوند.

ایلان برمن: فلسفه وجودی سپاه نه پاسداری از مرزهای ایران، که «صدور انقلاب» استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

قالیباف: همه فشارها و دسیسه‌های دشمنان برای پشیمان کردن مردم از انقلاب استرئیس مجلس شورای اسلامی در جریان نظارت میدانی بر حوزه‌های انتخابیه نمایندگان خوزستان به صورت چهره‌به‌چهره با مردم روستای محروم سادات حسینی ایذه دیدار کرد و گفت: بنابر فرمایش امام(ره) یک تار موی کوخ‌نشینان را به همه کاخ‌نشینان نمی‌دهیم.

حل مشکلات آرادکوه منطقی‌تر از انتقال آن استدرپی استشمام بوی نامطبوع در مسیر فرودگاه بین‌المللی طی دو سال گذشته انتقال مرکز دفع و پردازش آرادکوه به‌عنوان یکی از کانون‌های اصلی این بو مطرح و این روزها محل اختلاف نظر اداره کل محیط زیست استان تهران و شهرداری تهران شده است. مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران ضمن بیان اینکه جابه‌جایی مرکز دفع و پردازش آرادکوه موضوعی نیست که به راحتی و به سهولت محقق شود، گفت: این اقدام زمان‌بر و دشوار است بنابراین ارتقای تسهیلات مورد نیاز برای بهبود وضعیت و مرتفع کردن مشکلات این مرکز منطقی‌تر و عقلانی‌تر است.

تشکر مایک پمپئو از کمک‌های سوئیس در رابطه با بازگرداندن شهروندان آمریکایی از ایرانتشکر مایک پمپئو از کمک‌های سوئیس در رابطه با بازگرداندن شهروندان آمریکایی از ایران مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، روز چهارشنبه با ایگنازیو کاسیس، وزیر خارجه سوئیس، که کشورش حافظ منافع آمریکا در ایران است، تلفنی گفتگو کرد.

افغانستان پس از آزادسازی زندانیان طالبان گفتگوهای صلح را از سر می‌گیردافغانستان پس از آزادسازی زندانیان طالبان گفتگوهای صلح را از سر می‌گیرد جزئیات بیشتر🔽