میان سینما و جامعه مذهبی شکاف ایجاد شده/ به مراجع حق بدهیم که به سینما اعتماد نکنند/ مدیران دهه نود شهامت مدیران اول انقلاب را ندارند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محسن علی‌اکبری: میان سینما و جامعه مذهبی شکاف ایجاد شده/ به مراجع حق بدهیم که به سینما اعتماد نکنند/ مدیران دهه نود شهامت مدیران اول انقلاب را ندارند

محسن علی‌اکبری در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه ساخت آثار مذهبی در دهه حاضر دیگر دغدغه مدیران نیست، گفت: در وهله اول احساس می‌شود که یک مقدار شجاعت و شهامت مدیران فرهنگی در دهه ۹۰ خیلی کم شده است و سعی می‌کنند بیشتر به کارهایی بها داده شود که کمتر برایشان حواشی ایجاد کند. این نکته مهمی است.

شجاعت و شهامت مدیران فرهنگی در دهه ۹۰ کم شده، آنها سعی می‌کنند بیشتر به کارهایی بها داده شود که کمتر برایشان حواشی ایجاد کند علی‌اکبری با بیان اینکه سینمای ایران توانایی جذب تمام طیف‌های فکری را ندارد، گفت: عمده افراد مذهبی جامعه امروز دیگر به سینما نمی‌روند. آن هم به این دلیل که آثاری که در این مدت اکران شده است بیشتر ضد نهاد خانواده است و قابل تماشا کردن در محیط خانواده نیست به زعم افراد مذهبی. این دسته از افراد جامعه نیازمند فیلم‌هایی هستند که ارزش‌هایی که با آن زندگی کردند را بر پرده سینما ببینند ولی این اتفاق نمی‌افتد و به مرور حضور آنها در سینما کمرنگ‌تر می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابتلای خانوادگی یک ستاره سینما به کرونا«دواین جانسون» ستاره فیلم‌های اکشن هالیوودی از ابتلای خودش، همسرش و دو فرزندش به ویروس کرونا خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سینمای دینی| دولت باید هنرمندان را متوجه نیاز‌های اصلی جامعه بکند/ نقش فارابی در سینمای دینی دهه 80 چه بود؟- اخبار سینما و تئاتر - اخبار فرهنگی تسنیم - Tasnimمحمدمهدی حیدریان معاون سینمایی وزارت ارشاد در سال‌های 1384‌ــ‌1381 درباره اقدامات خود جهت تولید و ایجاد زمینه برای ساخت فیلم‌های معناگرا و دینی در دوره مدیریتی خود و همین‌طور نقش نظام و دولت برای تقویت سینمای متعهد با تسنیم گفت‌وگو کرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اصلاح‌طلبان جایگاه قابل ‌توجهی در دولت ندارندحسین کاشفی گفت: همه می‌دانند که چهره‌های منتسب به جبهه اصلاحات حتی با حمایت بی‌‌چون و چرا از جانب حسن روحانی، جایگاه قابل ‌توجهی در دولت ندارند و به همین دلیل کسانی که مسئولیت دارند باید به جامعه توضیح بدهند که چرا مسائل را با مردم در میان نگذاشتند تا آنها با صندوق رأی قهر نکنند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

دیدارهای بارزانی با حکیم و صالح با تمرکز بر حل اختلافات بغداد و اربیلبارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق در دیدار با عمار حکیم، به بررسی اوضاع عراق و مساله انتخابات زودهنگام و نیز مشکلات بغداد و اربیل و مذاکرات و گام‌هایی برای حل مشکلات پرداخت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عربستان آسمان خود را برای پروازهای امارات به «همه کشورها» گشوداین تصمیم سازمان هواپیمایی کشوری عربستان سعودی در پی برقراری رسمی روابط میان امارات و اسرائیل گرفته شده و مشخصا منظور از این مجوز، پروازها به مقصد یا از مبدا اسرائیل است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آموزش‌های مسئولیت‌پذیری اساساً در ایران وجود نداردابعاد فرهنگی و اجتماعی استعفای نخست‌وزیر ژاپن در در گفت‌وگوی اعتمادآنلاین با محمدعلی الستی:آموزش‌های مسئولیت‌پذیری اساساً در ایران وجود ندارد/نظام اجتماعی ژاپن به تعریف درستی از مسولیت‌پذیری رسیده است این مطلب را اینجا_بخوانیم👇
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »