بی‌سوادی در رفتار مجلس در رد کلیات لایحه بودجه عیان بود

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قاسم میرزایی نیکو، نماینده سابق مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:بی‌سوادی در رفتار مجلس یازدهم در رد کلیات لایحه بودجه عیان بود /نمایندگان خودشان متوجه نشدند چه چیزی را رد کردند /بدنه مجلس سطح کارشناسی نابرابری دارد

مساله مخالفت مجلس یازدهم با گزارش کمیسیون تلفیق بودجه به محل مزاح رسانه‌ها تبدیل شده است. قاسم میرزایی نیکو، عضو فراکسیون امید مجلس دهم در این باره بهمی‌گوید که آشفتگی در رفتار نمایندگان مجلس یازدهم در روز بررسی کلیات لایحه بودجه مشهود بود و آشفتگی نشان از بی‌سوادی است.وی در این باره تاکید کرد: با توجه به نکته‌هایی که در اظهارات موافقان و مخالفان با گزارش کمیسیون تلفیق مطرح شد، مشخصا حتی موافقان تایید کلیات نیز به خاطر موافقت با دولت یا همراهی با آن، این کار را انجام نمی‌دادند.

وی با بیان این که یک دسته دیگر در مجلس برعکس بودند، تاکید کرد: این گروه فقط می‌خواستند به موضوعی منتسب به دولت رای منفی بدهند و مدیریت جلسه نیز خود متوجه نبود چه چیزی را به رای گذاشته است.نماینده دوره دهم مجلس با بیان این که رفتار مجلس در روز بررسی بودجه نشان از آشفتگی بود و علت آشفتگی بی‌سوادی است، رفتار کسانی که بحث بودجه را کلا رد می‌کنند کاملا دوگانه و چندگانه دانست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تو کدوم مجلس باسوادها بودن ما بی خبر بودیم .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بلینکن: چین بیش از قبل در داخل سرکوب و در خارج تهاجمی‌ رفتار می‌کندوزیر امور خارجه ایالات متحده می گوید چین در سالهای اخیر در داخل بیشتر از قبل سرکوب کرده و در خارج هم رفتارهایش تهاجمی تر از گذشته بوده است. همتون رو میبلعه به زودی ... اروپایی های احمق های طمااااع ... ! هشتگ ویروس چینی من طرفدار چین نیستم اما مگر امریکا غیر از این می کند؟! امریکا هم در داخل تبعیض نژادی دارد و گروههایی را سرکوب می کند و در اکثر مناطق جهان دخالت و تهاجم می کند امریکا الان مگر در عراق و افغانستان و بسیاری از کشورها پایگاه نظامی و نیرو ندارد؟!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لایحه «حمایت از زنان در برابر خشونت» در مجلس قفل شده استمعاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با ابراز تاسف از عدم اعلام وصول لایحه 'حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت' در مجلس شورای اسلامی، گفت: نزدیک به پنج ماه است که این لایحه در مجلس شورای اسلامی خاک می‌خورد، بر خلاف تمام رویه‌های قانون گذاری اعلام وصول نمی‌شود و این به معنای قفل کردن فرآیند قانون گذاری کشور است. جهت گشایش هر نوع قفل به شیخ حسن کلیددار ، مراجعه فرمائید حیف حقوقهایی که میدن بشماها تو اگه دلت برای کسی میسوزه باید لایحه حمایت از گروگان‌ها رو ارائه میکردی کثافت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مجلس ایران: مذاکره‌ای در مورد برجام و مسائل موشکی در کار نیستمجتبی ذوالنور، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران اعلام کرد که کشورش نمی‌خواهد دربارهٔ رژیم جمهوری اسلامی همون سرنوشت رژیم شوروی سابق و نازیستها هست نه_به_جمهوری_اسلامی 🤚 تیم بایدن به جواد_ظریف گفته‌اند در صورتی تحریمت را لغو میکنیم که به برجام_موشکی تن دهی دست و پا زدنهای ظریف بی فایده است چون خامنه‌ای به این موضوع پی برده و نمیخواهد مذاکرات را در زمان روحانی انجام دهد منبع_موثق
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رسوایی در معاملات ماسک در آلمان؛ استعغای یک نماینده دیگر مجلس | DW | 11.04.2021یوآخیم فایفر، نماینده پارلمان آلمان از حزب دمکرات مسیحی (CDU) که متهم به فساد مالی در تهیه ماسک‌های کرونا بود استعفا کرد. این نماینده مجلس مدعی شد مورد حمله هکرها قرار گرفته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پنهان‌کاری چین در ارتباط با کرونا؛ ابهام در مورد 174 مبتلا به کرونا در 2019سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد که چین از ارائه اطلاعات در مورد 174 مورد ابتلا به کرونا که در سال 2019 میگن بن نایف رو میخوان پادشاه کنن خبر درسته یا شایعه ست چين بايد پاسخگو باشد. و عادلانه محاكمه شوند كه چرا در ابتداي اين ويروس، بجاي روشنگري، ان دكتر را به زندان فرستادند. مسول اينهمه جانباختگان از اين ويروس، تنها چين است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »