بیش از ۸ هزار تن نیترات آمونیوم در انبارهای غیر ایمن رومانی کشف شد

30/05/1399 10:31 ب.ظ

از سوی دیگر اداره بنادر دریایی رومانی نیز هفته گذشته با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در حال حاضر حدود ۲۶ هزار تن نیترات آمونیوم در «کنستانتسا»، بزرگترین بندر رومانی در ‌‌آب‌های دریای سیاه ذخیره می‌شود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

جانباختگان کرونا در ایران از مرز ۲۰ هزار نفر گذشتتهران- ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون۳۵۰ هزار و ۲۷۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۵۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان این بیماری به ۲۰ هزار و ۱۲۵ نفر رسید.

تعداد جانباختگان ویروس کرونا در ایران از ۲۰ هزار نفر گذشتبه گفته سخنگوی وزارت بهداشت ایران تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۳ مبتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

رقابت بیش از ۵۱۰ هزار داوطلب در دومین روز کنکوررقابت بیش از ۵۱۰ هزار داوطلب در دومین روز کنکور رقابت بیش از ۵۱۰ هزار داوطلب آزمون سراسری سال ۹۹ برای کسب صندلی رشته‌های علوم انسانی و فنی داشگاها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور از ساعت ۸ صبح امروز در ۷۷۷ حوزه امتحانی آغاز شد.

کرونا در آمریکا؛ آمار قربانیان از 176 هزار نفر گذشتشمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا با فوت 1276 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته به 176 هزار و 395 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

شمار بهبود یافتگان از کرونا در ترکیه به 234 هزار و 797 نفر رسیدشمار بهبود یافتگان از کرونا در ترکیه به 234 هزار و 797 نفر رسید

تازه‌ترین تصاویر پهپادی از زندگی در خانه‌های بی در و پیکرتازه‌ترین تصاویر پهپادی از بیروت، گویای ابعاد تازه‌‌ای از ویرانی‌های به جا مانده از رخداد انفجار ۴ اوت در بندر این شهر است.