بیانیه کانون فرهنگیان گیلان در حمایت از اعتراض‌های خوزستان

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بیانیه کانون فرهنگیان گیلان در حمایت از اعتراض‌های خوزستان العربيه_فارسى

در ادامه این بیانیه می‌خوانیم: «آنان که پر آب‌ترین استان ایران و حتی خاورمیانه را چنین به خشکسالی بی‌امان کشانده‌اند، امروز به جای عذر‌خواهی از خسارت و ضایعه غیر‌قابل جبرانی که در حق مردم مظلوم خوزستان روا داشته‌اند، دست به سرکوب و کشتار مردم بی‌دفاع می‌زنند و به روی مردم تشنه معترض و مسالمت جو، باتوم و اسلحه کشیدند».

نویسندگان این بیانیه در پایان ضمن ابراز همدردی با مردم خوزستان و تسلیت به خانواده‌های جان‌باختگان اعتراضات، به تصمیم‌سازان حکومتی هشدار دادند: «این صداها را بشنوید. صدای مردم و آن هم مردم مظلوم، صدای خداست. این صدا سرکوب شدنی نیست. تئوری النصر بالرعب تئوری شکست خورده‌ و امتحان پس داده در مهار بحران‌هاست. اگر امروز این انزارها شنیده نشود، شاید روزی برسد که هیچ کاری از دست کسی بر نیاید».

پیش از این هنرمندان،‌ وکلای دادگستری، فعلان مدنی و سیاسی در خارج و داخل از کشور با صدور بیانیه‌هایی جداگانه، ضمن اعلام همبستگی با اعتراض‌های خوزستان، برخورد سرکوبگرانه حکومت ایران با آن‌هارا محکوم کرده‌اند. با گذشت یازده شب از آغاز اعتراض‌ها به بی‌آبی در شهرهای خوزستان، الیگودرز، تبریز و سقز، دست‌کم نه معترض کشته و دهها نفر زخمی و بازداشت شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آذربایجان در حمایت از خوزستان؛ در تظاهرات تبریز چه گذشت؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض‌ها در ایران؛ تظاهرات در آذربایجان شرقی و کردستان در همبستگی با خوزستانتصاویری که از اعتراض‌ها در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی منتشر شده است نیز شرکت کنندگان را در حال سر دادن شعارهای اعتراض‌آمیز نشان می‌دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات مردم تبریز در حمایت از اعتراضات خوزستانجمعی از مردم تبریز برای اعلام حمایت از اعتراضات مردم شهرهای مختلف استان خوزستان نسبت به بحران بی‌آبی تجمع کرده‌اند. - خبرگزاری آناتولی دیگر وقت و زمان جمع شدن دور یک رهبر و شاه و ملا گذشته است.اکنون رهبر و راهنمای حق حقیقی اتحادملتهای ایرانیان،مدنیت بزرگ مشترک علوم طبیعی خردمندانه حضوریکتائی فدرال(انجمن مغان)ملتهای موسسان ایران ایرانیان ده هزار ساله است باید مسئولیت کشور به خردمندان ملتهای کشور واگذار شود. آناتولی جان،حمایت از اعتراضات عرب‌ها فقط یکی از انگیزه‌های تظاهرات مردم تبریز بود. در متن گزارش هم هیچ اشاره‌ای به شعارهای هویت‌مدارانه نکردید.آنها آزادی،عدالت و حکومت ملی خواستند.هارای هارای من تورکم سر دادند. 🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🐺🐺🤘🤘❤❤
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تظاهرات مردم تبریز در حمایت از اعتراضات خوزستان | DW | 24.07.2021در دهمین روز از اعتراضات به بی‌آبی در خوزستان، صدها نفر در تبریز در همبستگی با معترضان خوزستانی دست به تظاهرات زدند. طبق تصاویر منتشره در شبکه‌های اجتماعی، ماموران امنیتی به تظاهرکنندگان حمله کرده‌اند. فرانسه 160000 نفر در شهرهای مختلف فرانسه بر علیه واکسن اجباری دست به تظاهرات زدند. طبق تصاویر منتشره در روزنامه های سوئد، ماموران امنیتی فرانسه با اسبهایشان به تظاهرکنندگان حمله و لگد مال کرده‌اند. چرا رساناهای المانی سکوت کرد ه اند ؟ این ست ازدای مطبوعات تان. در انتخاب خیر ازادید فقط! با دسنگیری یک فر د در بلا روس و اکراین اشک تمساح میریزید و وزیر خارجه ماس نگران است . یادتان رفته چگونه برای خمینی در ۷۹ در مطبوعت سرمایع گذاری کردید مشکل آب که چند روزه حل شده اینها چی میگن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پاکسازی آب دریا از طریق بازیافت مو؛ گام آرایشگران بریتانیایی در حفاظت از محیط زیستاز حدود ۶۰۰ آرایشگاهی که در بریتانیا و ایرلند به بازیافت موهای کوتاه شده مشتریان روی آورده‌اند تاکنون حدود ۵۰۰ کیلو مو به دست آمده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نتایج ورزشکاران ایران در روز نخست المپیک/ از تاریخ‌سازی در تیراندازی تا پیروزی بزرگ والیبالکاروان ورزشی ایران در نخستین روز رسمی بازی‌های المپیک توکیو در رشته‌ها مختلف نماینده داشت که در تیراندازی صاحب مدال طلا شد و والیبال ایران به یک پیروزی بزرگ مقابل لهستان دست یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »