وزیر خارجه قطر چند روز پس از سفر به آمریکا وارد تهران شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

وزیر خارجه قطر چند روز پس از سفر به آمریکا و دیدار با آنتونی بلینکن، وزیر خارجه این کشور، به ایران سفر کرد و با مقاماتی چون جواد ظریف وزیر خارجه و ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری منتخب، دیدار و گفتگو کرد.

ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور آینده ایران، روز یکشنبه ۳ مرداد به وزیر خارجه قطر گفت که «ایران خیرخواه همسایگان خود است.» به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، ایرنا، رئیسی به شیخ محمد بن عبدالرحمان آل ‌ثانی که به تهران رفته است گفت: « تهران به روابط با دوحه اهتمام ویژه‌ دارد و اولویت سیاست خارجی دولت آینده همسایگان خواهند بود.»

آل ثانی، معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر است. روابط سیاسی ایران و قطر در سال های اخیر گسترش یافته است. خبرگزاری فرانسه سفر وزیر خارجه قطر به تهران را «از پیش اعلام نشده» توصیف کرده است. با آنکه قطر عضو شورای همکاری خلیج فارس است اما نایف بن فلاح، دبیرکل این شورا روز شنبه گفته بود دخالت ایران در امور داخلی دیگر کشورها مایه نگرانی و تهدیدی برای کشورهای منطقه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ویادآور شد که اگر حماقت کنید باید قمبل ها رو هوا کنید تا موشکهای اسرائیل وآمریکا در آنها فرود آیند

😡🥵

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نزدیکی چین و طالبان با خروج آمریکا از افغانستان | DW | 24.07.2021چین با افغانستان ۷۶ کیلومتر مرز دارد. این مرز به رغم کوتاه و صعب‌العبور بودن ارزشی استراتژیک دارد. با خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان جنگ اکنون به مرزهای چین کشیده شده است. رویکرد چین به قدرت‌گیری طالبان چگونه است؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: وظیفه اول ارتش افغانستان مهار پیشروی سرعت طالبان استلوید آستین، وزیر دفاع آمریکا، به‌تازگی گفته است که ارتش افغانستان، باید در گام نخست سرعت پیش‌روی طالبان را کاهش دهد.به گزارش خبرگزاری «رویترز»، آستین، شنبه وظيفه آمريكا هم فراره
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پاکسازی آب دریا از طریق بازیافت مو؛ گام آرایشگران بریتانیایی در حفاظت از محیط زیستاز حدود ۶۰۰ آرایشگاهی که در بریتانیا و ایرلند به بازیافت موهای کوتاه شده مشتریان روی آورده‌اند تاکنون حدود ۵۰۰ کیلو مو به دست آمده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش بیش از صد درصدی صادرات ترکیه به کره‌جنوبی از منطقه اژهدر نیمه اول امسال، صادرات از منطقه اژه ترکیه به کره‌جنوبی 102 درصد افزایش یافته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا احتمال مسدود کردن راه صادرات نفت ایران به چین را بررسی می‌کندعدم اطمینان درباره زمان از سر گیری مذاکرات وین و اینکه آیا ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور جدید ایران حاضر است مذاکرات را از جایی که در ۲۰ ژوئن متوقف شده از سر بگیرد، باعث شده که آمریکا بررسی موضوع تحریم شرکت‌های چینی خریدار نفت ایران را در دستور کار خود قرار دهد. امریکا غلط کرد🍆
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک شهروند کانادایی ایرانی‌تبار اتهامات خود مبنی بر نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران را پذیرفتیک شهروند کانادایی ایرانی‌تبار اتهامات خود مبنی بر نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران را پذیرفت قرار است مجازات آقای جم در روز ۱۴ اکتبر صادر شود. احتمال دارد برای او حداکثر مجازات قانونی پنج سال زندان فدرال و ۲۵۰ هزار دلار جریمه در نظر گرفته شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »