بوریس بکر؛ پسر طلایی تنیس چگونه سقوط کرد؟ - BBC News فارسی

13/02/1401 05:37:00 ب.ظ

بوریس بکر؛ پسر طلایی تنیس چگونه سقوط کرد؟

بوریس بکر برای مخفی کردن دارایی‌هایش، که برای پرداختن بدهی‌ باید به دادگاه اعلام می‌کرد، زندانی شد. اما چه شد که کار پسر طلایی تنیس به این جا رسید؟ پایان پادکست پس از سال‌ها جدال قانونی حالا به نظر می‌رسد که سقوط بوریس بکر هم به اندازه صعودش سریع بوده است. "شهرت شمشیری دو لبه است، تصویری که از بکر در ۱۷ سالگی ساخته شد، تمام زندگی‌اش در بزرگسالی را تحت تاثیر قرار داد.

"

او سال ۲۰۱۲ به یک نشریه دانشجویی گفت: "آخرین چیزی که به ذهن کسی می‌رسید این بود که من تنیس‌باز حرفه‌ای بشوم." هواداران عاشق سبک ماجراجویانه او بودند. باورز می‌گوید: "او تنیس‌بازی کاریزماتیک بود و بهترین بازیکن جهان برای چند سالی در دوران حرفه‌ایش". بکر حتی "محبوب‌ترین آلمانی در بین بریتانیایی‌ها" لقب گرفت.

کمی پس از پایان دوران بازی، زندگی خصوصی بکر سوژه نشریات زرد‌‌ شد. زندگی زناشویی‌اش با باربارا فلتوس به دلیل روابط جنسی‌اش با دیگران فروپاشید؛ از جمله رابطه جنسی با یک مدل روس در انبار یکی از رستوران‌های لندن که بعد از او صاحب دختری شد. headtopics.com

توضیح تصویر، سال ۲۰۰۹ اعلام کرد با شرلی لیلی کرسنبرگ، مدل هلندی نامزد کرده است. آن‌ها ۹ سال بعد از هم جدا شدند. فولر می‌گوید: "زندگی او پس از بازنشستگی از تنیس همواره بحرانی به نظر می‌رسید، اما بکر در اتاق‌های مصاحبه و استودیوهای تلویزیونی جذابیتش را حفظ کرد."

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

'مشکلی' به نام بایرن مونیخ؛ چگونه شاخ غول را بشکنیم؟ - BBC News فارسیبایرن مونیخ به عنوان اولین باشگاه در یک لیگ معتبر اروپایی برای دهمین سال پیاپی قهرمان بوندس‌لیگا شد. این برتری 'باواریایی‌ها' باعث ملال‌‌آور شدن بالاترین سطح فوتبال آلمان شده و یک مانع جدی برای رشد آن به شمار می‌رود. اما برای این حل مشکل چه راه‌هایی مطرح شده‌اند؟

رقیب لینکلن برای کادیلاک‌های الکتریکی - BBC News فارسیاین هفته در جهان خودرو: معرفی امکانات لوکس محصولات آینده لینکلن، ایده‌ آئودی برای ماشین‌های خودران شهری، تاسیس کارخانه ساخت ماشین‌های لوکس الکتریکی در عربستان و دلیل حذف داتسون از زیرمجموعه‌های نیسان. 😂😂😂😂😂 بسی زیبا به ما چه

سرنوشت عجیب تیمی که در زادگاه دیکتاتور رومانی ساخته شد - BBC News فارسیتیم فوتبال اسکورنیچشتی مانند خود شهر، نورچشمی مقام‌های سیاسی رومانی بود تا این که انقلاب خونین ۱۹۸۹ به همه چیز پایان داد.

تفکیک جنسیتی در مجموعه ورزشی تفریحی در مشهدبه دستور دادستانی و اداره اماکن مشهد، در همه اماکن ورزشی و تفریحی وابسته به مجموعه کوه‌سر مشهد از جمله سالن تنیس و بولینگ، تفکیک جنسیتی اعمال شده است. دادستانی مشهد اماکن ورزشی رو با کلوب همجنسگرایان اشتباه گرفته.

اتحادیه اروپا از ایران می‌خواهد 'فعلا موضوع سپاه را کنار بگذارد' و توافق هسته‌ای جدید را امضا کند - BBC News فارسیروزنامه وال استریت جورنال به نقل از دیپلمات های اروپایی خبر می‌دهد که اتحادیه اروپا آماده است برای برون‌رفت از بن‌بست مذاکرات هسته‌ای، انریکه مورا را به تهران بفرستد. به نوشته وال استریت جورنال آقای مورا اگر به تهران سفر کند از ایران خواهد خواست خارج شدن سپاه پاسداران از فهرست سیاه آمریکا را فعلا کنار بگذارد و آن را به مراحل بعدی گفت‌وگوها موکول و توافق جدید را امضا کند. هیچکس سنگ‌مردم‌ایران رو به سینه نمیزنه، نه آخوندا نه اروپاییا نه آمریکاییا، لعنت به‌همتون واسه اروپا حفظ نظام واجبتره ایران نباید هیچ وقت از خواسته‌هاش عقب نشینی کند باید سپاه را از لیست گروه‌های تروریستی امریکا در بیارن بهتر موقعیت برای فشار ایران به امریکا ما این همه تحریم را تحمل کردم بهتون حرفمون ثابت کنیم در حال حاضر در اروپا گرانی بنزین و مایحتاج زندگی کمر مردم اروپا را شکسته

ساعات اجرای طرح ترافیک پس از ماه رمضان تغییر نمی‌کندمعاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که ساعات اجرای طرح ترافیک پس از ماه مبارک رمضان تغییری نخواهد کرد.