رقیب لینکلن برای کادیلاک‌های الکتریکی - BBC News فارسی

12/02/1401 01:41:00 ق.ظ

لینکلن، زیرمجموعه لوکس فورد، با رونمایی یک کانسپت الکتریکی برخی از امکانات محصولات آینده خود را نمایش داد. مدیران لینکلن می‌گویند که کانسپت 'استار' آغاز مسیر الکتریکی شدن محصولات کارخانه است.

این هفته در جهان خودرو: معرفی امکانات لوکس محصولات آینده لینکلن، ایده‌ آئودی برای ماشین‌های خودران شهری، تاسیس کارخانه ساخت ماشین‌های لوکس الکتریکی در عربستان و دلیل حذف داتسون از زیرمجموعه‌های نیسان. لینکلن، زیرمجموعه لوکس فورد، با رونمایی یک کانسپت الکتریکی برخی از امکانات محصولات آینده خود را نمایش داد. مدیران لینکلن می‌گویند که کانسپت "استار" آغاز مسیر الکتریکی شدن محصولات کارخانه است. استار چهره محصولات جدید لینکلن را نمایش می‌دهد.

به جای جلوپنجره یک پنل قرار دارد که آرم لینکلن در وسط آن با چراغ روشن شده است. چراغ ماشین نوار باریکی است که دور تا دور کاپوت کشیده شده و چراغ‌هایی روی انحنای گلگیرهای ماشین قرار دارد.

لینکلن در سال‌های گذشته با تاکید بر بی‌صدا بودن اتاق و نرم بودن ماشین‌هایش خود را از رقیبان متمایز می‌کرد. اما با الکتریکی شدن قوای محرکه، اکثر ماشین‌ها بی‌صدا هستند و لینکلن باید روش دیگری برای جلب مشتری پیدا کند.

منبع تصویر، توضیح تصویر، کاپوت لینکلن استار از شیشه هوشمند ساخته شده است طراحان کارخانه می‌گویند محصولات آینده این شرکت با درگیر کردن حواس پنجگانه فضایی لوکس برای سرنشینان فراهم می‌کند. این کار با امکانی فراهم می‌شود که لینکلن آن را "حالت‌های طراوت" نامیده است. این سیستم با تغییر نور، صدا و تصاویری که روی نمایشگرها نشان داده می‌شود، فضای اتاق را تغییر می‌دهد. علاوه بر این بوهایی در ماشین پخش می‌شود تا حس بهتری به راننده و سرنشینان القا شود. headtopics.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

بسی زیبا 😂😂😂😂😂