بلاروس, سیاست بلاروس, اتحادیه اروپا, تحریم

بلاروس, سیاست بلاروس

بلاروس اتحادیه اروپا را تحریم کرد

بلاروس اتحادیه اروپا را تحریم کرد جزئیات بیشتر🔽

02/10/2020 06:08:00 ب.ظ

بلاروس اتحادیه اروپا را تحریم کرد جزئیات بیشتر🔽

از سوی دیگر، وزارت خارجه بلاروس روز جمعه ضمن احضار سفرای دو کشور همسایه خود یعنی لهستان و لتونی که پیش‌تر آنها را به دخالت در امور داخلی خود متهم کرده بود، خواستار کاهش قابل توجه شمار دیپلمات‌های آنها در مینسک شد.

بلاروس در واکنشی متقابل به اتحادیه اروپا شماری از مقامات این اتحادیه را تحریم کرد. این اشخاص و مقامات از این به بعد حق ورود به بلاروس را ندارند.رهبران اتحادیه اروپا در ساعات آغازین روز جمعه ۲ اکتبر حدود ۴۰ مقام دولتی بلاروس را بدلیل نقش آنها در دستکاری در انتخابات ریاست جمهوری این کشور و نیز سرکوب تظاهرات پس از ۹ اوت تحریم کردند.

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim جر‌د کوشنر با تأسیس یک شرکت سرمایه‌گذاری از سیاست فاصله می‌گیرد قاچاق، رباخواری، و باج‌گیری؛ راه‌های جدید کسب درآمد شبه‌نظامیان منطقه در نبود کمک‌های مالی جمهوری اسلامی

الکساندر لوکاشنکو، که منتقدان داخلی و خارجی وی، انتخاب مجدد وی به ریاست جمهوری بلاروس را نتیجه تقلب در انتخابات می‌دانند، در فهرست مقامات تحریم شده بلاروس نیست.مسکو: از مینسک دفاع می‌کنیمکرملین در واکنش به تحریم‌هایی که روز جمعه از سوی اتحادیه اروپا بر ضد چندین مقام دولتی در بلاروس وضع شد، اعلام کرد که همچنان حامی متحد خود است و از مینسک دفاع می‌کند.

دمیتری پسکوف، سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در این خصوص گفت: دیدگاه ما در خصوص سیاست تحریم به طور کلی بسیار بسیار منفی است و این رویکرد از دید ما بیشتر نشان‌دهنده ضعف است تا قدرت.»قبرس پس از تهدید ترکیه از سوی اتحادیه اروپا، با تحریم بلاروس موافقت کرد headtopics.com

بلاروس سفرای لهستان و لتونی را احضار کرداز سوی دیگر، وزارت خارجه بلاروس روز جمعه ضمن احضار سفرای دو کشور همسایه یعنی لهستان و لتونی که پیش‌تر آنها را به دخالت در امور داخلی خود متهم کرده بود، خواستار کاهش قابل توجه شمار دیپلمات‌های آنها در مینسک شد.خبرگزاری دولتی بلتا در بلاروس با استناد به بیانیه وزارت خارجه این کشور از لهستان و لتونی خواسته است که تعداد دیپلمات‌های خود را به ترتیب به ۱۸ و۱۴ نفر کاهش دهند.

گفتنی است که لهستان ۵۰ دیپلمات در سفارتخانه خود در مینسک دارد و ۲۵ دیپلمات نیز در سفارتخانه لتونی در پایتخت بلاروس فعالیت می‌کنند. ادامه مطلب: euronews فارسی »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

چه گوه خورياااا مثل ج. ا که آمریکا رو تحریم کرد 🤣🤣🤣آب که سر بالا بره قورباغه ابوعطا میخونه 😂

پدرم اموالش را به نام برادر بزرگم کرده چه‌طور سهم خود را مطالبه کنیم؟خورد رفت

بریتانیا و کانادا لوکاشنکو و شماری از مقامات ارشد بلاروس را تحریم کردندبریتانیا و کانادا لوکاشنکو و شماری از مقامات ارشد بلاروس را تحریم کردند لوکاشنکو و سایر تحریم ‌شدگان به واسطه این تحریم ‌ها مشمول ممنوعیت‌های مسافرتی و توقیف دارایی‌ها می‌شوند.

ایران اجازه استقرار تروریست ها در مناطق همجوار مرزهای شمالی خود را نمی دهدسخنگوی وزارت خارجه: ایران به هیچ وجه اجازه نخواهد داد که گروه‌های تروریستی، مناطق همجوار مرزهای شمالی ما را به کانون تهدید علیه امنیت ملی کشورمان تبدیل کنند، انتقال درگیری‌ها به قفقاز فجایعی به مراتب بزرگتر از مناقشه قره‌باغ برای منطقه به دنبال خواهد آورد شما اجازه ندید مردم گرسنگی بکشند. شما اجازه ندید مال مردم رو بالا بکشند. شما اجازه ندید مردم رو بی دلیل بکشند. بقیه ش با مردم BizAzərbaycanıq BizAzerbaycanız ما_خود_آذربایجانیم چوب كاري ميفرماييد شماها خودتون بزرگترين تهديد عليه مردم خودتون و منطقه هستيد

کرونا در ايران؛ 211 نفر ديگر جان خود را از دست دادندکرونا در ايران؛ 211 نفر ديگر جان خود را از دست دادند

نسرین ستوده و سه کنشگر از بلاروس، آمریکا و نیکاراگوئه برنده «نوبل جایگزین» شدند«نوبل جایگزین» سال ۱۹۸۰ پس از امتناع بنیاد نوبل برای تخصیص جوایزی در حوزه‌های محیط زیست و توسعه، توسط یاکوب فون اوکسکول، یک شهروند آلمانی - سوئدی که آنزمان نماینده جناح سبز در پارلمان اروپا بود، ابداع شد.

غیبت رهبران زن؛ گوترش نابرابری جنسیتی را بزرگ‌ترین چالش حقوق بشر خوانددولت ترامپ در حال هدایت کارزاری علیه ارتقای بهداشت و حقوق جنسی و باروری زنان در سازمان ملل است زیرا این موضوع را آغاز راهی برای آزادی سقط جنین می‌داند. دیسان نەتەوە یەکگریووەکانی بێ ئیشیش !دەستی بەفشە فش کرد ..توشەڕەفتان نایەکسانی مێ و نێر گەورەترین کێشەی مافی مرۆڤە ! گوترش خایه مال