بریتانیا ادعای یک نماینده مسلمان مبنی بر «حذف از کابینه به دلایل مذهبی» را بررسی می‌کند

05/11/1400 03:59 ق.ظ

🔺بریتانیا ادعای یک نماینده مسلمان مبنی بر «حذف از کابینه به دلایل مذهبی» را بررسی می‌کند ▪️بوریس جانسون دستور داد تا ادعاهای یک قانون‌گذار محافظه‌کار در مورد اخراجش از پست وزارتی‌ به دلایل مختلف، از جمله مسلمان بودن، بررسی شود. ⬇️ بیشتر بخوانید:

بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا، روز دوشنبه دستور داد تا ادعاهای یک قانون‌گذار محافظه‌کار در مورد اخراجش از پست وزارتی‌ به دلایل مختلف، از جمله مسلمان بودن، مورد بررسی قرار گیرد. نصرت غنی که در سال ۲۰۲۰ شغل خود را به عنوان وزیر حمل و نقل از دست داد، مدعی است که کارگزار هماهنگی حزب به او گفته مسلمان بودنش و احساس ناخرسندی همکارانش از کیش او باعث تنزل جایگاه او شده است.

او در گفت‌وگویی با روزنامه بریتانیایی ساندی تایمز اظهار کرد در ترکیب کابینه به من گفته شد «این نگرانی وجود دارد که به حزب وفادار نبوده‌ام زیرا به حد کافی از حزب در برابر اتهام اسلام‌هراسی دفاع نکرده‌‌ام.»

نصرت غنی، وزیر ترابری پیشین مارک اسپنسر، کارگزار ارشد هماهنگی این حزب، اگرچه انجام گفت‌وگو با خانم غنی در سال ۲۰۲۰ را تایید می‌کند اما صحت ادعاهای او را زیر سوال می‌برد و معتقد است این ادعاها «کذب محض» است.

دفتر بوریس جانسون روز دوشنبه اعلام کرده است که نخست‌وزیر از مسئولان دولت خواسته است تا به دقت جزئیات مربوط به این اتفاق را بررسی کنند. در این بیانیه آمده است که جانسون «ادعای مطرح شده را با جدیت بسیار بررسی می‌کند.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

بازداشت یک نفر در اردستان به اتهام توهین به مجسمه خمینی

یک کشته و یک مصدوم بر اثر آتش‌سوزی در مسافرخانه‌ای در میدان راه‌آهن تهراندر پی حادثه آتش‌سوزی در مسافرخانه‌ای در میدان راه‌آهن تهران که منجر به محبوس شدن ۳۰ مسافر در ساختمان شده بود، یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شد. جلال ملکی، سخنگوی سازمان...

آمریکا: یک کشتی با محموله شیمیایی از مبدا ایران را توقیف کردیم | DW | 23.01.2022نیروی دریایی آمریکا از توقیف یک کشتی از مبدا ایران در مسیر شناخته‌شده قاچاق سلاح برای حوثی‌های یمن خبر داد. محموله این کشتی نزدیک به ۴۰ تن مواد شیمیایی اعلام شده که می‌تواند در تولید مواد منفجره هم کاربرد داشته باشد. کلسیم بای کاربونیت بسیار خطرناک است.اگر در دیوار چسپید بدان دنیا را سفید میسازد.کمی خفیف تر از کودی زراعتی است.من میبودم درین کشتی یک گیلاس آب میانداختم کافی بود برای یک تراژیدی لبخنده دار.دعا کنید که اخوند ها را ادم کند ما را اولاد ادم غرض نگیرد.حیف که بخاطر اسلام بز قربانی استی این امریکایی ها هم دیگه گندش را در اوردن .....انگار لازم ما هم مانند رییس کره شمالی یک کلید شلیک بمب اتمی داشته باشیم... اگر واقعا کشتی ایرانی باشد، به زودی کشتی آمریکا توقیف می شود!

نیروی دریایی آمریکا یک کشتی حامل مواد انفجاری از ایران برای حوثی‌ها را توقیف کردنیروی دریایی آمریکا اعلام کرد که یک قایق حامل کود شیمیایی که برای تولید مواد منفجره استفاده می‌شود را در خلیج عمان متوقف کرده است.روزنامه «واشینگتن‌پست»،

آمریکا یک کشتی حامل کود‌ شیمیایی برای تولید «مواد منفجره» از ایران را توقیف کردنیروی دریایی آمریکا اعلام کرد که یک قایق حامل کود شیمیایی که برای تولید مواد منفجره استفاده می‌شود را در خلیج عمان متوقف کرده است.روزنامه «واشینگتن‌پست»، کودشیمیایی را توقیف کرد! کجا برد خرهای نفهم آخه کود شیمیایی رو برای بمب استفاده می کنند ، کودن ها . ایران اگه بخواهد بمب درست کند از هسته ای کمک می گیره ، نه کود شیمیایی . خدارا شکر که دشمنان ما از احمقها هستند.

یک متهم جنجالی به نام مرجان شیخ‌الاسلامی؛ پرونده پتروشیمی‌گیت (بخش ششم)masoudkazemi81 فعلا که این دوشیزه رفته آمریکا و بغل مهدی خلجی میخوابه و هردوتاشون حسابی عشق میکنند