برگزاری المپیک تابستانی توکیو یک سال به تعویق افتاد

05/01/1399 04:28 ب.ظ

برگزاری المپیک تابستانی توکیو یک سال به تعویق افتاد ویروس_کرونا المپیک_توکیو جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽

برگزاری مسابقات المپیک تابستانی توکیوی ژاپن به مدت یک سال به تعویق افتاد. کمیته بین‌المللی المپیک روز سه‌شنبه با انتشار بیانیه‌ای از تعویق زمان برگزاری بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ خبر داد.

در این بیانیه آمده است که تصمیم به تعویق زمان برگزاری این بازی‌ها پس از برگزاری یک ویدئو کنفرانس در بامداد سه‌شنبه با حضور مقامات عالی برگزار کننده این رقابتها از جمله توماس باخ، رئیس کنونی کمیته بین‌المللی المپیک و شینزو آبه، نخست‌وزیر ژاپن گرفته شده است.

نتایج گفتگوها به شرح زیر است: هر دو مقام عالی نگرانی خود را درباره شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و تاثیر آن زندگی مردم و آماده سازی ورزشکاران برای این مسابقات ابراز کردند. هر دو مقام ضمن قدردانی از فعالیت‌های کمیته سازماندهی المپیک توکیو ۲۰۲۰ و تلاش‌هایی که تا کنون توسط دیگر نهادها انجام شده، اعلام کردند که با توجه به شرایط غیرقابل پیش‌بینی که شیوع کرونا در سراسر جهان بوجود آورده است، برای حفظ سلامتی ورزشکاران و تمام شرکت کنندگان در بازی‌های المپیک، زمان برگزاری بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را به تاریخ دیگری البته نه دیرتر از تابستان ۲۰۲۱ به تعویق می‌اندازند.

شرکت کنندگان در این نشست توافق کردند که مشعل المپیک تا زمان برگزاری آن در تاریخ جدید، همچنان در ژاپن باقی بماند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

مسابقات المپیک 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتادمسابقات المپیک 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد

ژاپن برگزاری المپیک تابستانی توکیو را به ۲۰۲۱ موکول کرد | DW | 24.03.2020نخست‌وزیر ژاپن اعلام کرد که برگزاری مسابقات المپیک تابستانی توکیو به خاطر شیوع ویروس کرونا یک سال به عقب افتاده و در سال ۲۰۲۱ برگزار می‌شود. پیش از آن نیز کنفدراسیون فوتبال اروپا از تعویق جام ملت‌های اروپا خبر داده بود. درباره وضعیت کرانه اشغالی و فلسطینیان و مردم غزه و ممانعت رژیم کودک کش اسرائیل از ورود امکانات و اقلام دارویی و بهداشتی هم بنویسید... ای کاش اون پزشکان بدون نرز که ایران نیومدن برن اونجا...

المپیک توکیو به تعویق می افتد/ اعلام تاریخ جدید تا یک ماه دیگربازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به دلیل فراگیری کرونا به تاخیر افتاد ژاپن پیشتر اعلام کرده بود حاضر به اعمال تاخیر در آغاز بازی‌های المپیک نیست قرار است تاریخ جدید آغاز این بازی‌ها یک ماه دیگر اعلام می‌شود نيوفتاده.

کمیته بین‌المللی المپیک تسلیم کرونا شد؛ توکیو ۲۰۲۰ به تعویق افتادتهران- ایرنا- نشریه اسپانیایی آ.اس در خبری فوری از به تعویق افتادن بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

افغانستان: شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 40 نفر افزایش یافتافغانستان: شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 40 نفر افزایش یافت

کرونا در جهان؛ ابتلا به ویروس در چین برای پنجمین روز به صفر رسیدبر اساس آخرین آمار ارائه شده از سوی منابع رسمی تا صبح روز دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹/ ۲۳ مارس ۲۰۲۰ نزدیک به ۴۰۰ هزار نفر در سراسر جهان به نوع جدید ویروس کرونا مبتلا شده و ۱۴ هزار و ۶۹۸ نفر نیز به دلیل بیماری ناشی از ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند. المپیک ول کن. جانم فدای خامنه ای KhameneiTheGreat کرونا در جهان؛ هفتاد و پنج شهر در هند تحت قرنطینه کامل قرار گرفت آخرین آمار و اطلاعات مربوط به شیوع ویروس_کرونا در جهان را در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: کووید۱۹