المپیک توکیو به تعویق می افتد/ اعلام تاریخ جدید تا یک ماه دیگر

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به دلیل فراگیری کرونا به تاخیر افتاد ژاپن پیشتر اعلام کرده بود حاضر به اعمال تاخیر در آغاز بازی‌های المپیک نیست قرار است تاریخ جدید آغاز این بازی‌ها یک ماه دیگر اعلام می‌شود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا به نقل از آس، کمیته بین المللی المپیک بالاخره مقابل فراگیری ویروس کرونا کوتاه آمد. المپیک ۲۰۲۰ توکیو بیست و چهارم جولای (۳ مرداد) تا نهم آگوست (۱۹ مرداد) برگزار نخواهد شد. IOC در جلسه اضطراری امروز (یکشنبه) چنین تصمیمی را گرفت و تا ساعتی دیگر این موضوع را به صورت رسمی اعلام می کند.

این اتفاق به خاطر فشار فدراسیون‌ها و کمیته المپیک های مختلف کشورهای جهان صورت پذیرفت. فدراسیون دوومیدانی و شنای آمریکا از جمله سازمان هایی بود که شنبه درخواست تعویق این بازی ها را داد. احتمال ریسک برگزاری بازی ها بدون حضور خیلی از کشورها به دلیل شیوع ویروس کرونا وجود داشت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نيوفتاده.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در خواست برزیل از IOC برای تعویق یک‌ساله المپیکریس کمیته ملی المپیک برزیل نیز خواستار تعویق یکساله بازی های المپیک توکیو شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

​سارا عبدالملکی: مجبورم کردند راگبی را کنار بگذارم / هدفم المپیک است / احساس می‌‎کنم مسی بااخلاق نیست / در خانه بمانید و زحمات پزشکان را دوبرابر نکنید / امسال ازدواج می‌کنمهیچ فرقی بین یک خانم و آقا نیست ​سارا عبدالملکی: مجبورم کردند راگبی را کنار بگذارم / هدفم المپیک است / احساس می‌کنم مسی بااخلاق نیست / در خانه بمانید و زحمات پزشکان را دوبرابر نکنید / امسال ازدواج می‌کنم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

در خواست برزیل از IOC برای تعویق یک‌ساله المپیکریس کمیته ملی المپیک برزیل نیز خواستار تعویق یکساله بازی های المپیک توکیو شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مسکو: از آمریکا می‌خواهیم که به تحریم‌های ایران پایان دهدوزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که مسکو از آمریکا می‌خواهد تا تحریم‌های یک جانبه علیه ایران را در شرایط شیوع ویروس کرونا لغو کند. مسکو گه خورد با تو مسکو غلط کرد مسکو_گه_خورد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ادامه روند شیوع کرونا و مرگ بیش از 12 هزار نفر در سراسر جهانشیوع اپیدمی جدید ویروس کرونا که از آواخر دسامبر 2019 آغاز شد، تا ساعت 17.10 (به وقت گرینیچ) شامگاه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ایران و فرانسه دو زندانی یکدیگر را آزاد کردنددر نخستین روز سال جدید خورشیدی، ایران و فرانسه اعلام کردند دو تبعه یکدیگر را از زندان آزاد و آنها را به کشورشان بازمی‌گردانند. امیدوارم فرانسه در فردای پس از جمهوری اسلامی تاوان این سازشها با این فرقه_تبهکار بدهد جالبه همه باید یک زندانی از رژیم اسلامی داشته باشند تا با اینها تعویض کنند اون قدیما می گفتند: دلاک ها وقتی مشتری ندارند سر همدیگر را می تراشند!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »