هفت سال زندان برای مترجم ارتش آلمان که برای ایران جاسوسی می‌کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

هفت سال زندان برای مترجم دو تابعیتی ارتش آلمان که برای ایران جاسوسی می‌کرد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وی همچنین متهم است که در ازای دریافت ۳۴ هزار و ۵۰۰ یورو نقشه موقعیت مکانی استقرار نیروهای ارتش و نیز اطلاعات مربوط به تحلیل و آنالیز وزارت دفاع آلمان از کشورها و موضوعات گوناگون را در اختیار طرف‌های ایرانی قرار داده است.

عبدول . س هنگام حضور در دادگاه و حین دفاعیات قادر به دادن توضیحات قانع کننده در خصوص دلایل اصلی اقدامات خود نبود. وی سال ۲۰۱۹ دستگیر و روانه بازداشتگاه شد. دادگاه رسیدگی کننده به پرونده اتهام‌های مطرح علیه وی ابتدای سال جاری میلادی کار خود را آغاز کرده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگر مترجم دو تابعیتی جاسوسی میکرد برای دولت المان هفتاد سال زندانی میشد در ایران تحت حاکمیت این رژیم

از بیعرضگی سازمانهای اطلاعاتی المان بود. از من میپرسیدند، میدانستم از قبل!

هفت سال کم است اینها را باید زندان اید بدهند

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جاسوس ایران در ارتش آلمان به حدود هفت سال زندان محکوم شد | DW | 24.03.2020شش سال و ده ماه زندان مجازاتی است که دادگاه عالی ایالت راین‌لند-فالتس آلمان برای مترجم ارتش این کشور تعیین کرده است. این فرد در همراهی با همسر خود به مدت چهار سال اطلاعات نظامی آلمان را در اختیار ایران قرار می‌داده است. باید به ابد محکوم می‌شد تا عبرتی بشه برای بقیه اینم از نمک رابطه با جمهوری اسلامی! نمیدونم خبر صحت داره یا نه ولی واقعا تو آلمان هم زندانی امنیتی تعریف شده هست؟!!! دائم برای ایران گفتید گفتم شاید شما به این چیزا اعتقاد ندارید...
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جناح افراطی حزب راستگرای آلترناتیو برای آلمان منحل شد | DW | 22.03.2020'جناح' افراطی حزب 'آلترناتیو برای آلمان' بنا به درخواست رهبران این حزب انحلال خود را رسما اعلام کرد. سازمان امنیت داخلی آلمان پس از بارها هشدار قبلا اعلام کرده بود که قصد دارد این گروه را زیر نظر قرار دهد. چشم آلمانها و شايد اروپاييها روشن اين يعني آغاز فعاليت زيرزميني فاشيستهاي آلمان Ok چقدر ازادی توی المان هست ببینید احسنتبه دموکراسی و ازادی، یه لیست باید از این ازادی ها تهیه بشه زمانی که نماینده ی بوندستاگ درباره ی ایران نظر میده براش فرستاد تا خفه خون بگیره
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جناح افراطی حزب راستگرای آلترناتیو برای آلمان منحل شد'جناح' افراطی حزب 'آلترناتیو برای آلمان' بنا به درخواست رهبران این حزب انحلال خود را رسما اعلام کرد. سازمان امنیت داخلی آلمان پس از بارها هشدار قبلا اعلام کرده بود که قصد دارد این گروه را زیر نظر قرار دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اکثر منتخبان مجلس یازدهم، برای مبارزه با دولت وارد پارلمان شده‌اند، نه برای کمک/ کرونا به مسئولان ما یاد داد که باید از مدیریت‌ جزیره‌‌‌ای دست بردارندیک فعال سیاسی اصولگرا گفت: با شیوع کرونا مسئولان ما در این مدت کوتاه تجربیات زیادی را آموخته و مهم‌تر از آن این تجربیات را باور کردند یعنی یاد گرفتند که باید از مدیریت‌های جزیره‌‌‌ای دست بردارند و این جزیره‌ها را با یک مدیریت یکپارچه اداره کنند مجلس یازدهم و نمایندگان بایدبدنبال راهی برای کمک به وضعیت کشورونجات مردم باشندمصلحتی مهمترازکشورومردم نیست. اگرکشورومردمی نباشدنظام نیست
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مرگ یک ژنرال دیگر ارتش مصر بر اثر کرونادومین سرلشگر ارتش مصر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیشرفت بیش از۵۰درصدی روند برپایی مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲هزار تختخوابی ارتش تنها در۲۴ ساعتسخنگوی ارتش گفت: با گذشت ۲۴ ساعت از صدور دستور فرمانده کل ارتش مبنی بر لزوم برپایی مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲۰۰۰ تختخوابی توسط نیروی زمینی ارتش این روند پیشرفت بیش از ۵۰ درصدی داشته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »