برگزاری مسابقات ۸۰۰ ساله کیلا در روسیه

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مسابقه سنتی روس‌ها که سابقه برگزاری آن به قرن دوازدهم باز می‌گردد، همچنان آخر هفته‌ها در منطقه مرکزی تامبوف برگزار می‌شود.

مسابقه کیلا ترکیبی از بوکس، کشتی و هنرهای رزمی است و در قالب رویارویی دو تیم سه نفره انجام می‌شود. بخشی از این مسابقه که با توپ انجام می‌شود، شباهت بسیاری به رقابت‌های راگبی دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سه تن در اثر آتش سوزی در یک قایق مسافربری در فیلیپین جان باختندپولیس ساحلی فیلیپین چهارشنبه 28 اوت تایید کرد که سه تن بر اثر آتش‌سوزی در یک قایق مسافربری در سواحل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

صدیق صدیقی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کشور قطعی است- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برگزاری مراسم یادبود قربانیان بازار «مارکاله» در سارایوویاد و خاطره قربانیان حمله به محل بازار مارکاله در سارایوو در بیست و چهارمین سالگرد این حادثه طی مراسمی گرامی داشته شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طلای نماینده پرتاب دیسک ایران در مسابقات هندطلای نماینده پرتاب دیسک ایران در مسابقات هند بهنام شیری نماینده ایران در پرتاب دیسک به رقابت با حریفان خود پرداخت که در پایان به مدال طلا رسید. او در این مسابقات پرتابی به طول ۵۷.۸۲ انجام داد و قهرمان شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشف جمجه ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار ساله یک انسان‌تبار در اتیوپیدانشمندان می‌گویند جمجه کشف شده، برخلاف باورهای پیشین، نشانگر حیات همزمان گونه‌های متفاوت انسان‌تباران به مدت حدود یکصد هزار سال است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شهروند ایرانی در دادگاه نیویورک جرم خود در زمینه نقض تحریم‌های آمریکا را پذیرفت🔴خبر فوری |‌ شهروند ایرانی در دادگاه نیویورک جرم خود در زمینه نقض تحریم‌های آمریکا را پذیرفت پورقناد سوم مه ۲۰۱۷ در آلمان دستگیر شد، و تیر ماه گذشته جهت محاکمه به مقام‌های آمریکایی در نیویورک تحویل داده شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »