برهانی: شکست ناپذیری استقلال در لیگ اتفاقی نیست/ قهرمانی در هر دو جام برای آبی‌ها در دسترس است

27/11/1400 09:49 ق.ظ

امیدوارم برخی، از موفقیت فرهاد در استقلال نگران و ناراحت باشند برهانی: شکست ناپذیری استقلال در لیگ اتفاقی نیست/ قهرمانی در هر دو جام برای آبی‌ها در دسترس است

پیشکسوت استقلال می گوید آبی پوشان باید در تمامی مسابقات فصل به دنبال کسب سه امتیاز و پیروزی باشند تا به هدف مهم یعنی قهرمانی لیگ دست پیدا کنند. وی ادامه داد: در لیگ 30 هفته ای شرایط سخت است و باید بهترین عملکرد آماری را داشته باشید تا بتوانید به موفقیت برسید.

باید نقاط ضعف را پوشش داد و انتقاداتی هم که از تیم صورت می گیرد باید منصفانه و منطقی باشد

مدیرآکادمی استقلال در خصو رکوردهای این تیم در این فصل افزود: عملکرد این تیم در این فصل در تاریخ لیگ برتر سابقه نداشته است.بهترین دفاع و حمله ، بدون شکست و بیشترین پیروزی فوق العاده است. اینکه استقلال در لیگ شکست ناپذیر بوده و بیشترین برد را تا اینجا به دست آورده اتفاقی نیست.

برهانی ادامه داد: با تلاش بچه های تیم که به دنبال موفقیت هستند و حمایت همه جانبه هواداران رسیدن به قهرمانی در هر دو جام هم در دسترس است.فقط باید تمرکز تیم همچنان حفظ شود پیشکسوت استقلال در خصوص عملکرد آمانوف و حردانی خاطرنشان کرد: حردانی بازیکن جوان و آینده داری است. بازی‌های خوبی را از او در فولاد دیدیم و در بازی مقابل ذوب آهن هم عملکرد خوبی داشت. آمانوف هم در دقایق آخر بازی به زمین آمد و نمی‌شود الان درباره کیفیت وی نظر داد. باید زمان بگذرد تا بعد از چند بازی عیار بازیکن مشخص شود، اما مطمئنا بازیکنی است که می‌تواند برای استقلال موثر باشد. headtopics.com

ادامه مطلب:
ilnanews »

برگزاری «سوپر بول۵۶» در ورزشگاه مملو از تماشاگر؛ قهرمانی لس آنجلس رمز در واپسین دقایقبرگزاری «سوپر بول۵۶» در ورزشگاه مملو از تماشاگر؛ قهرمانی لس آنجلس رمز در واپسین دقایق بزرگترین رویداد ورزشی سال ایالات متحده، فینال لیگ فوتبال امریکایی ان. اف.ال. یا سوپر بول با قهرمانی تیم لس آنجلس رمز به پایان رسید.

اروپا در سرما؛ راه‌های اتحادیه اروپا برای استقلال از گاز روسیه چیستند؟تشدید تنش با مسکو و بحران اوکراین باعث شده است تا اروپا به طور جدی‌تری به دنبال تامین گاز خود از منابع دیگر برود. اما اتحادیه چه گزینه‌هایی پیش رو دارد و تا چه حد می‌تواند نیاز خود را از منابع دیگر برطرف کند؟ گاز ایران،که فعلاً توسط قطر استخراج و فروخته میشه Ukrainepleasestrong اروپا باید متحد با ملتهای جهان، سیستم استعمارجهانی صلیبچیها را منحل کنند و از انحصارگری ملتهای جهان دست بردارند اهلی و انسان باشند شورای امنیت ۴ کشور صلیبچیها را منحل و شورای امنیت حقیقی جهانی با ملتهای حقیقی جهان بنیان شود وگرنه اجازه نمیدهم با فقر نگه داشتن من، خوشگذرانی کنید.

چرا و چگونه مردم عادی در سراسر اروپا، در کشتار همسایگان یهودی خود سهیم شدند؟

ایران در میان ۱۷۷ کشور از لحاظ شاخص آزادی اقتصادی در «جایگاه ۱۷۰» قرار گرفتبنیاد هریتیج می‌گوید اقتصاد ایران تا قبل از انقلاب یکی از پیشروترین اقتصادهای منطقه خاورمیانه بود، اما تحت تاثیر «مدیریت غلط، تحریم‌های بین‌المللی و سرکوب حکومتی» تضعیف شده است. اگر سپاه همت کند هفت پله باقی هست این بنیاد هم چشم بسته غیب گفته ای بنیاد .. آیا میدانی دلیل پیشرو بودن اقتصاد ایران قبل شورش۵۷ چه بوده و چه کسی عاملش ؟! جاویدشاه شاهنشاه_آریامهر

ادامه روند صعودی کرونا در کشور/ انتقاد از آموزش حضوری در مدارس و دانشگاه‌هارئیس بخش عفونی بیمارستان امام خمینی (ره) با اشاره به روند صعودی کرونا در کشور، با انتقاد از اصرار بر آموزش حضوری در مدارس و دانشگاه‌ها با وجود شیوع سویه بسیار مسری امیکرون، گفت: ما چوب این موضوع را خوردیم و باز هم خواهیم خورد؛ اما، نمی‌دانم چرا در این زمینه مسئولین مربوطه کوتاه نمی‌آیند.

تداوم اعتراضات معیشتی در ایران؛ بازنشستگان در شهرهای مختلف، کارگران فولاد در اهواز، و دام‌داران در یزدتداوم اعتراضات معیشتی در ایران؛ بازنشستگان در شهرهای مختلف، کارگران فولاد در اهواز، و دام‌داران در یزد بنا بر گزارش‌های شهروندی، کارگران معترض با شعار «کارگر فولاد، اتحاد اتحاد» خواستار پیوستن همکاران دیگر خود به اعتراضات شدند. ⬇️ بیشتر بخوانید: شاهنشاها این ملت به قتل غارت ذلت خواری فقر فحشا آوارگی وطن فروشی وبی غیرتی افتادن ما درجستجوی مرد در ایران هستیم که نداریم شما ملت را ببخش به امید پیروزی نور بر تاریکی

آرش برهانی پیشکسوت استقلال در گفت و گو با ایلنا در خصوص شرایط تیم پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: شرایط تیم خوب است و توانسته چند برد متوالی را به دست بیاورد و رضایت هواداران را جلب کند . تیم در صدر جدول قرار دارد و باید همین روند را ادامه دهد.

وی ادامه داد: در لیگ 30 هفته ای شرایط سخت است و باید بهترین عملکرد آماری را داشته باشید تا بتوانید به موفقیت برسید. باید نقاط ضعف را پوشش داد و انتقاداتی هم که از تیم صورت می گیرد باید منصفانه و منطقی باشد

مدیرآکادمی استقلال در خصو رکوردهای این تیم در این فصل افزود: عملکرد این تیم در این فصل در تاریخ لیگ برتر سابقه نداشته است.بهترین دفاع و حمله ، بدون شکست و بیشترین پیروزی فوق العاده است. اینکه استقلال در لیگ شکست ناپذیر بوده و بیشترین برد را تا اینجا به دست آورده اتفاقی نیست.

برهانی ادامه داد: با تلاش بچه های تیم که به دنبال موفقیت هستند و حمایت همه جانبه هواداران رسیدن به قهرمانی در هر دو جام هم در دسترس است.فقط باید تمرکز تیم همچنان حفظ شود

پیشکسوت استقلال در خصوص عملکرد آمانوف و حردانی خاطرنشان کرد: حردانی بازیکن جوان و آینده داری است. بازی‌های خوبی را از او در فولاد دیدیم و در بازی مقابل ذوب آهن هم عملکرد خوبی داشت. آمانوف هم در دقایق آخر بازی به زمین آمد و نمی‌شود الان درباره کیفیت وی نظر داد. باید زمان بگذرد تا بعد از چند بازی عیار بازیکن مشخص شود، اما مطمئنا بازیکنی است که می‌تواند برای استقلال موثر باشد.

وی در خصوص دیدار مقابل تراکتورسازی بیان داشت: استقلال اکنون به برد نیاز دارد و نباید اینکه در کجا بازی می‌کنند ملاک باشد. ما در تبریز خاطرات خوبی داریم. تراکتور در جدول شرایط خوبی را ندارد و استقلال می‌تواند از این فرصت استفاده کند تا در این بازی هم پیروز شود. باید از این سه امتیازها استفاده کنیم تا صدر جدول رده بندی را حفظ کنیم. استقلال باید همین روند را ادامه بدهد و تنها کسب پیروزی در مسابقات اهمیت دارد.

برهانی در ادامه اذعان داشت: پیشکسوتان هم حمایت خوبی در این فصل از استقلال داشته اند اگر انتقادی می شود هم از سر دلسوزی است اما بعضی از اظهار نظرها تردیدهایی ایجاد می کند. اینطور نباشد که برخی از موفقیت فرهاد در استقلال نگران و ناراحت باشند . امیدوارم استقلال در پایان فصل به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.