برنامه ویژه دولت برای حمایت از تولید

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر اقتصاد خبر داد: برنامه ویژه دولت برای حمایت از تولید

به گزارش ایسنا، سیداحسان خاندوزی در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی اظهار کرد: دولت جدید تلاش می‌کند با شنیدن صدای فعالان بخش خصوصی در شورای گفت‌وگو و در دیگر ساختارها، مقدمات لازم برای برطرف کردن موانع و کاهش مشکلات تولید را فراهم کند. نخستین تغییرات در این زمینه خود را در برگزاری جلسات شورای گفت‌وگو نشان داده و به زودی نتایج آن مشخص خواهد شد.

به گفته او، در دور جدید برگزاری جلسات شورای گفت‌وگو، طرح‌ها به شکل کاربردی مطرح می‌شوند و با همکاری قوای سه‌گانه مقدمات لازم برای اجرای مصوبات فراهم خواهد شد. وزیر اقتصاد با بیان این‌که مانع‌زدایی از تولید با قدرت ادامه خواهد داشت، بیان کرد: با وجود تمام مشکلات و سنگ‌اندازی‌هایی که در این زمینه وجود دارد، دولت مصرّ است تا در فضایی برابر صدای بخش خصوصی را بشنود و خواسته‌های آنها را به مرحله اجرا برساند.

خاندوزی با اشاره به برخی دستور جلسات شورای گفت‌وگو، توضیح داد: یکی از این مسائل به بحث معافیت مالیاتی حوزه ارز صادراتی مربوط است که با توجه به پیشنهادهایی که در دبیرخانه شورای گفت‌وگو مطرح شده، مجوزهای لازم برای اجرای آن صادر خواهد شد. وی این خبر را نیز داد که تلاش می‌شود راه پلمپ واحدهای تجاری و بنگاه‌های اقتصادی از سوی دستگاه‌های مختلف حاکمیتی بسته شود و مذاکرات در این زمینه با مجموعه‌هایی مانند شهرداری‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن آغاز خواهد شد.در این جلسه وزیر اقتصاد، رئیس اتاق بازرگانی ایران، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و تعدادی از فعالان بخش خصوصی و نمایندگان دستگاه‌های حاکمیتی حضور داشتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش تولید ۸۰ میلیون بشکه از چاه‌های کم‌بازده نفت و گازوزیر نفت: *در حال حاضر عمده چاه‌ها از ۳۰ تا ۵۰ هزار بشکه به ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ بشکه رسیدند *شرکت‌های دانش بنیان با کمک در این زمینه می‌توانند توان تولید را افزایش دهند *روش‌های تولید در بخش‌های بالادست و پایین دست همچنان به صورت سنتی هستند نوسازی صنعت نفت نیازمند سرمایه‌گذاری خارجی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا است. با شرکتهای به ظاهر دانش بنیان در این فضای رانتی هیچ گشایشی روی نخواهد داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از هیدج تا تبریز؛ پای دولت و قاچاقچی‌ها در کفش کفاشانقبل ازهیدج دهه های ۲۰ تا۵۰ شهرزنجان مرکزتولید کفش بود کفش کردستان اغلب از زنجان تامین میشد باگسترش کارخانه های کفش ماشینی وتفاوت قیمت فاحش ان با کفش دست دوز کارگاههای تولید کفش جمع شد.هیدج درسالهای اخیر رونق گرفت.کفش تمام چرم دست دوز بشدت گران است .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تصاویری از بروکسل؛ اعتراض و راهپیمایی هزاران نفری علیه محدودیت‌های کرونایی دولتیکشنبه هزاران نفر در بروکسل، پایتخت اتحادیه اروپا به خیابان آمدند و علیه اقدامات و محدودیت‌های جدید دولت دست به تظاهرات زدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران همچنان در تب و تاب تولید واکسن کرونا/واکسن MRNA ایرانی در انتظار ارز ۴۲۰۰ تومانیعضو کمیته ملی واکسن کووید۱۹: *واکسن MRNA ایرانی شرکت رناپ و واکسن اسوه قرار است مجوز بگیرند *شاید تا پایان سال بتوانند حضور خود را در بازار واکسن قطعی کنند *واکسن MRNA ایرانی در انتظار دریافت ارز ۴۲۰۰تومانی است *این واکسن نیاز به حمایت جدی دولت دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آرشیو سایت ریاست جمهوری کامل شد؛ اخبار دولت‌ها از سال 1378 تا امروز در دسترس مردم- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimاخبار دولت‌ها از سال ۱۳۷۸ تا امروز در دسترس مردم آرشیو سایت ریاست_جمهوری کامل شد من یک سابقه از رفسنجانی میخواهم: در این ویدئو رفسنجانی درحال سخنرانی است و فردی از میان حضار با کلت به سمت او بیش از یک شلیکِ ناموفق انجام میدهد و رفسنجانی بدون هیچگونه عکس العملی به سخنرانی خود ادامه میدهد نکته:این سابقه علیرغم آنکه از تلویزیون پخش شد، اما به طرزی عجیب نایاب است وَ لَا تَقُوْلُوْا لِمَنْ یُّقْتَلُ فِیْ سَبِیْلِ اللّٰهِ اَمْوَاتٌؕ-بَلْ اَحْیَآءٌ وَّ لٰكِنْ لَّا تَشْعُرُوْنَ Say not of those who are slain in the way of Allah (doing Jihad) 'they are dead.' they are living, though you perceive (it) not. Al-Baqara 154
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اختیار ۳۱ تُن طلای ونزوئلا با دولت مادوروست یا گوآیدو؟ دیوان عالی بریتانیا رای خود را صادر می‌کندپیش‌تر دادگاه عالی لندن به نفع خوان گوآیدو رای داده بود. رای که نیکلاس مادورو خواستار شکسته شدن آن در دادگاه تجدید نظر شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »