مهار کامل آتش در جنگل های سیاهکل و رودبار/ احتمال عمدی بودن وجود دارد

29/09/1400 09:22:00 ب.ظ

مدیرکل منابع طبیعی گیلان: آتش در جنگل های سیاهکل و رودبار مهار شده است، احتمال عمدی بودن آتش‌سوزی وجود دارد

مدیرکل منابع طبیعی گیلان، از مهار کامل حریق در رودبار به دنبال بارش باران خبر داد و گفت: حریق در منطقه اشکراب شهرستان در مهار نیروهای حفاظتی است. وی از مهار کامل حریق در رودبار به دنبال بارش باران خبر داد و افزود: در حال حاضر آتش کاملا خاموش شده است.

مدیرکل منابع طبیعی گیلان، با بیان اینکه حریق در منطقه اشکراب شهرستان در مهار نیروهای حفاظتی است، خاطرنشان کرد: به کمک نیروهای امدادی و بسیجی و مردمی حریق کاملا اطفا شده، اما به واسطه تداوم وزش باد گرم و احتمال شعله ور شدن دوباره عرصه ها، نیروها در منطقه حضور دارند.

اختری، کلیه آتش سوزی های ۷۲ ساعت گذشته را سطحی دانست و گفت: آسیب جدی به درختان بزرگ و اصلی جنگلی وارد نشده و فقط لاش برگ های موجود در کف جنگل سوخته است. وی از برآورد مساحت حریق بعد از اطفای کامل خبر داد و اضافه کرد: از دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی و نظامی می خواهیم پیگیری مسئله باشند، زیرا محل وقوع این حریق ها قبلا هم تکرار شده و احتمال عمدی بودن آن وجود دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

حاجی لاکن لازمه جهاد سربازان گمنام مستندسازی و فیلم احتمال عمدی بودن درس شانزدهم: شیاطین جن و نفوذ به آسمان‌ها ,مصباح یزدی امکان تغییر شکل شیاطین جن بر پایه برداشت از قرآن و حدیث ensani,ir

کرونا در ایران | نگرانی کارشناسان بابت از دست رفتن «زمان طلایی» مهار امیکرونکرونا در ایران | نگرانی کارشناسان بابت از دست رفتن «زمان طلایی» مهار امیکرون در ماه‌های گذشته، تعدادی از کارشناسان در مورد شیوه رنگ‌بندی شیوع کرونا در ایران ابراز تردید کرده‌اند و معتقدند با معیارهای جهانی متفاوت است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

عکس روز: آخرین ماه کامل در سال ۲۰۲۱ | DW | 20.12.2021آخرین ماه کامل در سال ۲۰۲۱ این ماه کامل که پشت برج آزمایشی TK Elevator جلوه‌نمایی می‌کند آخرین قرص ماه در سال ۲۰۲۱ است. در این برج ۲۴۶ متری در روت‌وایل ایالت بادن ـ وورتمبرگ آلمان آسانسورهای تندرو و پرسرعت آزمایش می‌شوند. عکس روز:

گزارش کامل نخستین حضور تیم‌ ملی هندبال زنان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان🔺 گزارش کامل نخستین حضور تیم‌ ملی هندبال زنان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان ▪ بیست و پنجمین دوره رقابت‌های هندبال قهرمانی بانوان جهان در سال ۲۰۲۱ با شرکت ۳۲ تیم از ۱۰ تا ۲۸ آذر ۱۴۰۰ در اسپانیا برگزار شد. ⬇ بیشتر بخوانید:

ادامه سقوط لیر و جهش تورم در ترکیه؛ اردوغان از نفوذ در آفریقا به دنبال چیست؟استانبول همزمان با ادامه سقوط ارزش لیر میزبان نشست تقویت همکاری‌‌های ترکیه و آفریقا با حضور سران و وزرای ۳۸ کشور این قاره بود؛ اما در شرایطی که با ادامه صعود نرخ تورم برخی کارشناسان از وقوع بحران اقتصادی در ترکیه ابراز نگرانی می‌کنند، رجب طیب اردوغان در آفریقا به دنبال چیست؟ واردات کفتار برای رقابت با کفتار ان دولتی. 😅 کیرم تو چوچول فاحشه ی زهرا

رکورد ترافیک تهران در سال ۱۴۰۰ شکسته شد/ ۱۷۰۰ کیلومتر مربع ترافیک در پایتخترکورد ترافیک تهران در سال ۱۴۰۰ شکسته شد پلیس: *شنبه ۲۷ آذرماه با ۱۷۰۱ کیلومتر مربع پر ترافیک‌ترین روز سال را شاهد بودیم *در ماه‌های اخیر شاهد افزایش حجم ترافیک در معابر پایتخت هستیم *مساحت ترافیک تهران در یک روز عادی از ۱۱۰۰ تا ۱۳۰۰ کیلومتر مربع است

قطع برق ۶۰ روستا در کهگیلویه و بویراحمد در پی بارش سنگین برف