برخی نخواستند هزینه رد صلاحیت‌شان را به نظام تحمیل کنند

30/09/1398 01:44 ب.ظ

🔻محمدرضا خباز، نماینده ادوار مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:برخی نخواستند هزینه رد صلاحیت‌شان را به نظام تحمیل کنند/رأی شهرهای بزرگ ریزش خواهد کرد این گفت‌وگو را اینجا_بخوانیم👇

محمدرضا خباز گفت‌: عافیت‌طلبی با متعهد بودن به ارزش‌ها منافات دارد. کسی که پیش از این مثلاً سه دوره نماینده بوده باید این مساله را در نظر بگیرد که این تجربه از داشته‌های مردم به حساب می‌آید.

محمدرضا خباز در گفت‌وگو با

اعتمادآنلاین اظهار داشت: اینکه برخی از چهره‌ها حاضر نشدند در انتخابات حضور پیدا کنند شاید به این دلیل باشد که یک بار رد صلاحیت شده بودند. از آنجا که رد صلاحیت در دوره‌های گذشته به معنی تکرار این اتفاق در انتخابات آتی است، آنها نخواستند هزینه رد صلاحیت‌شان را به نظام تحمیل کنند.

عافیت‌طلبی با متعهد بودن به ارزش‌ها منافات دارد نماینده ادوار مجلس در ادامه سخنانش گفت: درباره کسانی که به دلایل‌ شخصی در انتخابات شرکت نکردند باید گفت عافیت‌طلبی با متعهد بودن به ارزش‌ها منافات دارد. کسی که پیش از این مثلاً سه دوره نماینده بوده باید این مساله را در نظر بگیرد که این تجربه از داشته‌های مردم به حساب می‌آید. کسی که تجربه دارد و می‌تواند در انتخابات شرکت کند اگر به صحنه نیاید، مرتکب خطا شده است. headtopics.com

مفتخور

ریزش ؟ نه نخیر اصلا ما روی پیشبینی_ناپذیری این ملت کلی حساب ارزی و پس انداز و بانک سوئیس باز کردیم حالا حالاها کار داریم :-)

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

تعطیلی مدارس برخی از مناطق اهواز و آبادانبر اساس اعلام فرمانداری اهواز، مدارس، مهد کودک‌ها و پیش دبستانی‌های مناطق شهرک دانشگاه، بهارستان، کوی معین زاده و اکباتان، فردا در دو شیفت صبح و عصر به علت آبگرفتگی تعطیل هستند همچنین کارمندانی که در این مناطق ساکن هستند نیاز به حضور در محل کار ندارند

دموکرات‌ها «برزخ سیاسی» را برای ترامپ رقم می‌زنند/ جامعه اطلاعاتی آمریکا در حال شورش علیه کاخ‌سفید استکارشناس مسائل آمریکا گفت: رقبای رئیس‌جمهوری آمریکا به دنبال آن هستند با عدم ارجاع پرونده استیضاح وی به سنا، او را تا لحظه آخر به افکار عمومی با عنوان متهم معرفی کنند. کی گفته این حرف و.

توضیحات پارسایی درباره رد صلاحیت‌اش در هیأت اجرایینماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت که دلیل رد صلاحیت‌اش از سوی هیأت اجرایی شهرستان شیراز برای انتخابات مجلس آینده عدم التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان شده است.

خور بندرعباس و بوی نامطبوع و آزار دهنده فاضلاب/ شهروندان: این اوضاع اسفناک است/ یک مسئول: نیاز به فرهنگ‌سازی داریمایلنا از هرمزگان گزارش می دهد؛ خور بندرعباس و بوی نامطبوع و آزار دهنده فاضلاب/ شهروندان: این اوضاع اسفناک است/ یک مسئول: نیاز به فرهنگ‌سازی داریم

تعطیلی مدارس برخی از مناطق اهواز و آبادانبر اساس اعلام فرمانداری اهواز، مدارس، مهد کودک‌ها و پیش دبستانی‌های مناطق شهرک دانشگاه، بهارستان، کوی معین زاده و اکباتان، فردا در دو شیفت صبح و عصر به علت آبگرفتگی تعطیل هستند همچنین کارمندانی که در این مناطق ساکن هستند نیاز به حضور در محل کار ندارند

مردم را آزاد بگذاریم که خودشان رأی بدهند/ با همین مجلس و نمایندگان هم می‌توان شرایط را تغییر دادنماینده مجلس دهم گفت: گاهی نهادهای انتصابی چنان در مجلس سایه می‌اندازند که عملا می‌توانند مجلس را منحل کنند و در بسیاری از جاها اراده خودشان را حاکم می‌کنند. نه تا زمانیکه ولی فقیه هست 😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅 نه بابا پاشین برین باد بیاد بینیم با . یا پا میشین یا مجلس رو تکون میدیم که همه تونو یهو بریزه بیرون .اوفتاد حالا؟؟؟؟😬👇

/ رأی شهرهای بزرگ ریزش خواهد کرد/ عافیت‌طلبی با متعهد بودن به ارزش‌ها منافات دارد/ مردم اگر توقع مجلسی تاثیرگذار دارند باید قهر با صندوق رأی را کنار بگذارند

محمدرضا خباز گفت‌: عافیت‌طلبی با متعهد بودن به ارزش‌ها منافات دارد. کسی که پیش از این مثلاً سه دوره نماینده بوده باید این مساله را در نظر بگیرد که این تجربه از داشته‌های مردم به حساب می‌آید.

محمدرضا خباز در گفت‌وگو با

اعتمادآنلاین

اظهار داشت: اینکه برخی از چهره‌ها حاضر نشدند در انتخابات حضور پیدا کنند شاید به این دلیل باشد که یک بار رد صلاحیت شده بودند. از آنجا که رد صلاحیت در دوره‌های گذشته به معنی تکرار این اتفاق در انتخابات آتی است، آنها نخواستند هزینه رد صلاحیت‌شان را به نظام تحمیل کنند.

عافیت‌طلبی با متعهد بودن به ارزش‌ها منافات دارد

نماینده ادوار مجلس در ادامه سخنانش گفت: درباره کسانی که به دلایل‌ شخصی در انتخابات شرکت نکردند باید گفت عافیت‌طلبی با متعهد بودن به ارزش‌ها منافات دارد. کسی که پیش از این مثلاً سه دوره نماینده بوده باید این مساله را در نظر بگیرد که این تجربه از داشته‌های مردم به حساب می‌آید. کسی که تجربه دارد و می‌تواند در انتخابات شرکت کند اگر به صحنه نیاید، مرتکب خطا شده است.

این فعال اصلاح‌طلب ادامه داد:‌ باید همه دست به دست هم بدهیم تا شاید در انتخابات شاهد رأی‌های بالایی باشیم. چرا که در این صورت می‌توان به تشکیل مجلسی پویا و کارآمد امید داشت.

نمایندگان تهران با 30 هزار و خرده‌ای رأی به مجلس رفتند

او افزود:‌ به خاطر دارم در یکی از دوره‌ها نمایندگان تهران در دور دوم انتخابات با 30 هزار و خرده‌ای رأی به مجلس رفتند. این در حالی است که من در چهار دوره از انتخابات در شهرستان‌های کاشمر و خلیل‌آباد و بردسکن که هر کدام‌شان به اندازه یک خیابان تهران هم نیست با حدود 70 هزار رأی انتخاب می‌شدم.

خباز افزود: وقتی یک نماینده با رأی حداقلی به مجلس راه پیدا می‌کند در واقع خودش را نماینده واقعی حوزه انتخابیه‌اش نمی‌داند. به همین دلیل در طول دوره نمایندگی آن‌طور که باید، برای کم کردن آلام عمومی تلاشی از خود نشان نمی‌دهد. پس مردم اگر توقع دارند مجلس آینده مجلسی تاثیرگذار باشد، باید قهر با صندوق رأی را کنار بگذارند و نمایندگانی توانا برای شهر خود برگزینند.

همه بیایند و رأی بدهند

محمدرضا خباز در پایان صحبت‌هایش گفت: دشواری‌هایی که این روزها مردم دارند حتماً میزان مشارکت را کاهش می‌دهد و در پی آن رأی شهرهای بزرگ ریزش خواهد کرد. با این حال توصیه‌ام این است که همه بیایند و رأی بدهند تا مجلس یازدهم مجلسی مردمی باشد و در نتیجه نمایندگان بتوانند دفاع لازم را از حقوق مردم داشته باشند.