خور بندرعباس و بوی نامطبوع و آزار دهنده فاضلاب/ شهروندان: این اوضاع اسفناک است/ یک مسئول: نیاز به فرهنگ‌سازی داریم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایلنا از هرمزگان گزارش می دهد؛ خور بندرعباس و بوی نامطبوع و آزار دهنده فاضلاب/ شهروندان: این اوضاع اسفناک است/ یک مسئول: نیاز به فرهنگ‌سازی داریم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، مشاهدات خبرنگار ایلنا، حکایت از دردی عمیق دارد؛ شاید بهترین کسی که می تواند این وضعیت را به عنوان زخمی کهنه توصیف کند خود دریا باشد، اما چه فایده که زبان دریا هم بند آمده است، گلوی او را هر لحظه با فاضلاب و تعفن پر می‌کنند و دیگر حتی نمی تواند برای مرغ های دریا نیز نغمه صبحگاهی بخواند؛ اینجا یکی از خورهای رها شده بندرعباس است، لوله فاضلابی را که به تصویر کشیده ایم می تواند حکایت‌های زیادی را برای پایتخت اقتصادی کشور بازگو کند.

وی افزود: پیشتر با این مشکل مواجه نبودیم و مدتی است که این بوی بد را استشمام می کنیم که خوشایند و زیبنده این شهر و مردمانش نیست. صحبت های شهروندان نیز در درون تاکسی حکایت از این موضوع دارد، مرد میانسالی که همسفر مسیر کوتاه ما شده است از زمان قدیم سخن گفت: به گفته این شهروند زمان قدیم طرح فاضلابی از سوی مهندسان ارائه نشده بود و مردم چاه های سرویس های بهداشتی منازل‌شان را با تانکرهای تخلیه چاه فاضلاب خالی می‌کردند و فاضلابی راهی دریا نمی شد.

وی که ساکن کوی آزادگان است، از احساس این بوی نامطبوع در این محله خبر داد و گفت: بوی فاضلاب می‌تواند در روحیه و حتی ارتباط سالم انسان ها تاثیرات منفی داشته باشد.معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: بوی نامطبوعی که در سطح شهر بندرعباس منتشر شده با پیگیری های صورت گرفته و اعمال تدابیر لازم در آینده نزدیک برطرف خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه حملات رژیم اسد و روسیه به ادلب هزاران خانواده سوری را آواره کرددر پی حملات روسیه و رژیم اسد به ادلب طی 24 ساعت اخیر 12 هزار غیرنظامی به مرز سوریه-ترکیه مهاجرت کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| آلودگی هوا بیش از ۷ هزار نفر را به مراکز اورژانس کشاند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| آلودگی هوا بیش از ۷ هزار نفر را به مراکز اورژانس کشاندای غره به همدردی با غزه و لبنان این کورد و بلوچ است که در حسرت نان است!!! گزارش خطر در خیابان های اسپرینگ فیلد از وجود بچه های کارتن خواب و پرمخاطره تحریم‌چی‌ه‍ایی که صدها هزار کودک رو در عراق، یمن، ایران و هر جا منافعشون اقتضا کرده، کشتن، دلشون برای سوء تغذئۀ کودکان ایرانی نمی‌سوزه. از دورویی نفرت‌انگیز خودتون دست بردارید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| آلودگی هوا بیش از ۷ هزار نفر را به مراکز اورژانس کشانداینم روش! عادیه قیمت بنزین که گفتن رو هیچی تاثیر ندارن ،واقعا خمینی گفت اقتصاد مال خر ،اقتصاد مارو خرها اداره میکنن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

علیرضا روشن: دراویش اعتصاب غذا کرده را درمان نشده به زندان بازگرداندندعلیرضا روشن، شاعر و نویسنده‌:‌ «من فکر می کنم اعتصاب غذای دراویش مثل از جان گذشتگی است در وضعیتی که نمی شود کسی را خطاب کرد. مثل این است که در بیایان تاریک ایستاده‌اید و داد می زنید شاید کسی بشنود اما شما نمی دانید آن یک نفر کیست.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دشمن جرات حمله به مرزهای ما را نداردسخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: امروز کشور به مرحله ای از بازدارندگی و قدرت دفاعی رسیده که دشمن جرات حمله و دست درازی به مرزهای ما را ندارد. واقعا دروغگویی و ریاکاری و وقاحت را حدی است، ایشان از حد گذشته‌اند. این همه فقر و فساد و فحشاء و گرفتاری و بیکاری و اختلاس را میبینند و باز هم اراجیف تحویل ملت میدهند. به حق خون سیدالشهداع همه شما و خانواده‌هایتان خیلی زود به مرگ سخت دچار شوید. سپاه که کشور نداره پشگل_مغز! کشور شما جیب گشاد بی سر و ته تونه انگل های قاتل دزد! زاررررت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »